Results for Knattesimmet 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Bröstsim/RU P11 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:36.40 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
|
|
1:41.29 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:47.42 |
+13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:47.76 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:53.92 |
+20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
|
|
1:54.42 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:57.42 |
+23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aku Kokkonen |
2012 |
TaTu Tampere |
|
|
2:02.79 |
+28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Taito Huilla |
2012 |
TaTu Tampere |
|
|
2:03.22 |
+29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
2:03.30 |
+29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Topi Mäkinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
2:05.37 |
+31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alvar Herckman |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
2:07.39 |
+33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
2:18.87 |
+45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vilho Kylliäinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
2:27.15 |
+53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
7.6 Felaktig vändning 25 |
|
|
|
|
- |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
4.4 Felaktig start |
|
|
|
|
- |
|
Sebastian Vahokoski |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
7.2 Felaktig simsekvens |
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-04-09 17:19:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-09 17:21:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
|
|