Results for Itäväylä-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
12 03 2022 - 12 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti 11 and younger - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
+1.11 |
|
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.73 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
1:34.61 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.62 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:35.43 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.98 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:37.48 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.44 |
(-6.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ilona Gummerus |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+0.77 |
|
1:42.45 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.61 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eveliina Isojärvi |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.85 |
|
1:47.18 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.22 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lotte Peltola |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+0.79 |
|
1:49.75 |
+16.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.08 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
+1.02 |
|
1:51.96 |
+19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Kylmämaa |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.79 |
|
1:52.22 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.32 |
(+1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Inkeri Kujala |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.02 |
|
1:53.77 |
+20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:54.17 |
+21.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.27 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kiira Elisa Kautto |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.28 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti 12-13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.77 |
|
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.37 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.88 |
|
1:18.85 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.10 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
+0.70 |
|
1:19.39 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.75 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Emilia Kautto |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.80 |
|
1:26.70 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.30 |
(-12.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:33.99 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.23 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lotta Westerlund |
2009 |
Uimaseura Aquila |
+0.79 |
|
1:35.68 |
+17.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.02 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siiri Into |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.98 |
|
1:38.24 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
|
1:39.41 |
+20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Natalie Wester |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.83 |
|
1:43.76 |
+25.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.25 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lumia Rantala |
2009 |
Cetus Espoo |
+1.00 |
|
1:46.32 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.56 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eine Färkkilä |
2009 |
Cetus Espoo |
+1.12 |
|
1:50.30 |
+31.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.08 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Laura Julia Reinikka |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.68 |
|
1:51.85 |
+33.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.39 |
(+6.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ingrid Ahlfors |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Matrosova |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.90 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lumia Pitkänen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti 14-15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marja Anna Siimes |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
+0.75 |
|
1:20.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.36 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti 16 and older - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Kyrklund |
1991 |
ORCA Helsinki |
+0.70 |
|
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.69 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2022 14.36.11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|