Results for Stora Coop simmet 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pepparrotsbadet |
Arrangör: |
SK Ena |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 9 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Agemalm-Westman |
2011 |
Sala Simsällskap |
+0.73 |
|
21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alvar Alriksson |
2010 |
Sala Simsällskap |
+0.83 |
|
20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Backlund |
2012 |
Gimo Simsällskap |
+0.92 |
|
26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Birelius |
2010 |
Sala Simsällskap |
|
|
23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theo Carlsson |
2013 |
Gimo Simsällskap |
+0.92 |
|
27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petter Eliasson |
2012 |
Västerås Simsällskap |
+0.78 |
|
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astor Karman |
2013 |
Gimo Simsällskap |
|
|
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Kollman |
2012 |
Simklubben Ena |
+0.86 |
|
23.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 24.19 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anestis Konstantinidis |
2013 |
Simklubben Ena |
|
|
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Larsson |
2010 |
Gimo Simsällskap |
+0.87 |
|
25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ville Mattsson |
2010 |
Gimo Simsällskap |
+0.85 |
|
26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edwin Mesic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
+0.58 |
|
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Mörtstrand |
2013 |
Västerås Simsällskap |
+0.74 |
|
23.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.66 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Olsen |
2010 |
Simklubben Ena |
+0.66 |
|
20.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 23.30 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jino Atiwit Osman |
2010 |
Simklubben Ena |
+0.71 |
|
22.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.25 |
(-4.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eskil Svenberg |
2012 |
Delfinens simsällskap Örebro |
+0.78 |
|
24.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.14 |
(-5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taksha Yajaman |
2012 |
Västerås Simsällskap |
+0.73 |
|
25.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.58 |
(-3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-04-09 10:49:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
Simklubben Ena |
+0.65 |
|
15.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 18.77 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mohammed Oulaywan |
2009 |
Simklubben Ena |
+0.64 |
|
21.12 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.64 |
(-3.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Max Reuterwall |
2009 |
Sala Simsällskap |
+0.72 |
|
21.27 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.94 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pontus Snellman |
2008 |
Sala Simsällskap |
|
|
22.28 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Reuterwall |
2009 |
Sala Simsällskap |
+0.80 |
|
22.55 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.77 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-04-09 10:49:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olle Nilsson |
2004 |
Sala Simsällskap |
+0.74 |
|
14.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 22.95 |
(-8.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo Redlund |
2005 |
Simklubben Ena |
+0.68 |
|
15.31 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 18.70 |
(-3.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-04-09 10:49:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-09 10:49:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|
|
|