Results for Kevatkisat 2022 Salo
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
05 03 2022 - 05 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 100m Vapaauinti T11, Naiset 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Ääri |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:19.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.05 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helmiina Härri |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:21.58 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.19 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:22.30 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.69 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:25.21 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.72 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miisa Pärssinen |
2011 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:25.45 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.06 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Minttu Hellsten |
2012 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:33.31 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.91 |
(-14.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Sjöblom |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:47.09 |
+27.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.39 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.3.2022 18.35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 100m Vapaauinti T11, Naiset 12-99 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:00.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.54 |
(+2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:01.34 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.75 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
Raision Urheilijat |
+0.47 |
|
1:01.86 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.93 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Alanko |
2003 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.25 |
|
1:03.49 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.95 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kerttu Virta |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.72 |
|
1:03.67 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.28 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:06.46 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.75 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristina Grimbaum |
2005 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:06.47 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.40 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilona Nordman |
2008 |
Swimming Team Rauma |
-.-- |
|
1:06.55 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.19 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:06.81 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.57 |
(+2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Roosa Junnila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:07.25 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.53 |
(+2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:08.18 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.43 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:08.63 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.15 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vilma Keski-Korsu |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:08.64 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.91 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lili Kannisto |
2009 |
Porin Uimaseura |
-.-- |
|
1:09.59 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.85 |
(+2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:10.30 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.79 |
(-4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:10.73 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.19 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tiia Mattila |
2008 |
Uinti-Vakka |
-.-- |
|
1:11.20 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.74 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:11.26 |
+10.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.77 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:11.62 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.82 |
(+1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:12.20 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.25 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Kerttu Heinä |
2006 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:12.47 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.20 |
(+5.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:12.58 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.87 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emma Nygård |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:13.01 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.37 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:13.03 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.92 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Emma Laaksonen |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:13.10 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.43 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:13.32 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.92 |
(+1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:13.63 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.76 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:14.11 |
+13.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.00 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:14.53 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.24 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Alisa Uusitorppa |
2007 |
Swimming Team Rauma |
-.-- |
|
1:16.10 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.97 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:16.20 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.73 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:17.14 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.08 |
(-2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Saara Solkinen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:17.34 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.56 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:17.66 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.09 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:19.28 |
+18.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.88 |
(-3.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.58 |
|
1:20.94 |
+20.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.79 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:21.35 |
+20.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.53 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Kaisla Savolainen |
2010 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:23.12 |
+22.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.37 |
(-8.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Aada Kanervo |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:23.22 |
+22.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.53 |
(+2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:23.45 |
+22.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.73 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:23.72 |
+23.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.94 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ria Kiuru |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:24.42 |
+23.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.92 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Noora Riionheimo |
2006 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:25.43 |
+24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Janina Hyvönen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:28.67 |
+28.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.87 |
(+3.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Hertta Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:28.76 |
+28.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.79 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
1:31.19 |
+30.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.33 |
(-5.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Aada Tapiola |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:33.56 |
+32.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.39 |
(-5.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Senni Helskyaho |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:33.80 |
+33.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.46 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Minea Mäkilä |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:41.76 |
+41.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.92 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Kivelä |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.3.2022 18.35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-03-2022 18.52.25 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|