Tulokset Gentofte Open 2022 - Langbane
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open Langbane 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
22. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 57, 50m Butterfly Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
400 |
33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
307 |
36.19 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
265 |
38.02 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
218 |
40.59 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
187 |
42.71 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
186 |
42.77 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
172 |
43.86 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
156 |
45.35 |
+12.22 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
144 |
46.58 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
142 |
46.79 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Enna Gonzalez-Folic |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
123 |
49.08 |
+15.95 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
117 |
49.88 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
101 |
52.44 |
+19.31 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
73 |
58.45 |
+25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-04-2022 13:42:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 57, 50m Butterfly Damer 1-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Ingemann Andersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
145 |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
140 |
47.01 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
131 |
48.08 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
116 |
50.04 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
102 |
52.24 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
94 |
53.56 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Martini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
94 |
53.69 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
|
62 |
1:01.50 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
46 |
1:07.76 |
+21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-04-2022 13:42:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-04-2022 14:01.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|