Results for 3. kolo troboja FR-BM-VV
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Velenje |
Organizer: |
PK Velenje |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 15, 2022 to Jan 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Breaststroke Women Ml. deklice 11 and younger - Final |
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
261 |
1:37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
170 |
1:52.53 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
170 |
1:52.54 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
160 |
1:54.73 |
+17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
153 |
1:56.48 |
+18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
143 |
1:59.00 |
+21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
135 |
2:01.48 |
+23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/15/2022 9:38:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Breaststroke Women Deklice 12-13 years - Final |
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
305 |
1:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
264 |
1:37.19 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
260 |
1:37.60 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
240 |
1:40.30 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
220 |
1:43.24 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
172 |
1:51.97 |
+19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
142 |
1:59.44 |
+26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
128 |
2:03.60 |
+31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/15/2022 9:38:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-15 10:42:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|