Resultater for DGI Landsmesterskaber 2022
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Vejle |
Arrangør |
DGI Svømning |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
12. mar 2022 to 13. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 40-49 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Michael Jørgensen |
1981 |
DGI Fyn |
+0.94 |
174 |
2:57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.70 |
(+23.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-03-2022 10:42:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
DGI Storstrømmen |
+0.58 |
557 |
2:00.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.75 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Løland |
2004 |
DGI Østjylland |
+0.65 |
430 |
2:11.62 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.44 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andreas Foverskov |
1999 |
DGI Midt- og Vestsjælland |
+0.69 |
357 |
2:20.07 |
+19.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.53 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=4 |
|
Markus Friis Hansen |
2003 |
DGI Østjylland |
+0.88 |
346 |
2:21.44 |
+20.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.51 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=4 |
|
Jacob Mørup |
2004 |
DGI Østjylland |
+0.82 |
346 |
2:21.44 |
+20.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.35 |
(-6.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Frimand |
2004 |
DGI Østjylland |
+0.79 |
338 |
2:22.52 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.36 |
(+6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lukas Larsen |
2005 |
DGI Nordjylland |
+0.74 |
262 |
2:35.29 |
+34.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.47 |
(-12.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonathan Cline |
2005 |
DGI Fyn |
+0.86 |
234 |
2:41.23 |
+40.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.89 |
(-5.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jonas Rose |
2004 |
DGI Fyn |
+0.85 |
196 |
2:50.80 |
+50.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.08 |
(+7.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Stidsen |
2003 |
DGI Østjylland |
+0.92 |
189 |
2:52.88 |
+52.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.69 |
(+17.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nicolai Bjerregaard |
2001 |
DGI Østjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mathias G-Rasmussen |
2001 |
DGI Østjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-03-2022 10:42:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.71 |
534 |
2:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.90 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Victor Buck |
2007 |
DGI Midt- og Vestsjælland |
+0.61 |
475 |
2:07.32 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.97 |
(-4.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Magne Andersen |
2007 |
DGI Sydøstjylland |
+0.68 |
426 |
2:12.05 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.17 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Samuel Krogh Laursen |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.71 |
371 |
2:18.27 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.35 |
(-10.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Andrew Wilstrup |
2006 |
DGI Fyn |
+0.66 |
350 |
2:20.89 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.33 |
(-1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Juul Dahl |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.78 |
346 |
2:21.47 |
+19.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.06 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Alminde Pedersen |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.67 |
345 |
2:21.65 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.04 |
(+7.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oscar Dose |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.89 |
333 |
2:23.31 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.17 |
(-2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Victor Vixø Momme |
2007 |
DGI Nordjylland |
+0.72 |
314 |
2:26.12 |
+23.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.05 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Simon Brandi Bukballe |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.79 |
308 |
2:27.12 |
+24.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.69 |
(-2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
DGI Fyn |
+0.73 |
261 |
2:35.39 |
+32.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.18 |
(-3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Martin Kristensen |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.79 |
234 |
2:41.14 |
+38.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.86 |
(-4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
August Heltborg |
2006 |
DGI Nordjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-03-2022 10:42:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
DGI Nordjylland |
+0.67 |
357 |
2:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.60 |
(-5.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Annas Sallam |
2008 |
DGI Sydøstjylland |
+0.66 |
356 |
2:20.18 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.75 |
(-15.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linus Noe |
2008 |
DGI Midt- og Vestsjælland |
+0.75 |
326 |
2:24.33 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.87 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskar Kragh Engbjerg |
2008 |
DGI Nordjylland |
+0.77 |
283 |
2:31.23 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.21 |
(-6.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jeppe Grønfeldt |
2008 |
DGI Sydøstjylland |
+0.79 |
280 |
2:31.74 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.29 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marcus V Andersen |
2008 |
DGI Nordjylland |
+0.70 |
268 |
2:34.01 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.52 |
(-12.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gisli Magnusson |
2008 |
DGI Sydøstjylland |
+0.69 |
266 |
2:34.47 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.73 |
(-4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Malthe Bach Larsen |
2008 |
DGI Nordjylland |
+0.73 |
258 |
2:35.94 |
+15.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.99 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikkel Laursen Vig |
2008 |
DGI Østjylland |
+0.67 |
252 |
2:37.13 |
+17.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.19 |
(-12.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
William Kongslev |
2008 |
DGI Storstrømmen |
+0.73 |
252 |
2:37.30 |
+17.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.73 |
(-27.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nicolaj Bay Madsen |
2009 |
DGI Fyn |
+0.92 |
239 |
2:40.08 |
+20.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.89 |
(-8.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mads Sand Uhd Jepsen |
2008 |
DGI Østjylland |
+0.87 |
231 |
2:41.79 |
+21.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.02 |
(-8.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rasmus Wadskjær |
2008 |
DGI Sydvest |
+0.73 |
209 |
2:47.35 |
+27.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.89 |
(-6.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johannes Grud Olsen |
2008 |
DGI Østjylland |
+0.73 |
207 |
2:47.81 |
+27.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.62 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Casper Larsen |
2009 |
DGI Fyn |
+0.92 |
207 |
2:47.95 |
+27.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.42 |
(-28.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Marius Oehlenschlæger Sto |
2009 |
DGI Østjylland |
+0.84 |
185 |
2:54.25 |
+34.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.19 |
(-5.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mathias Haslev Sørensen |
2009 |
DGI Østjylland |
+0.88 |
142 |
3:10.03 |
+49.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.07 |
(-11.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Schou |
2009 |
DGI Storstrømmen |
+0.67 |
|
|
DSQ |
|
|
|
25m |
|
|
|
SW 5.2 Rører ikke bassinvæggen ved vending eller afslutning |
|
|
|
|
- |
|
William Lysgaard |
2009 |
DGI Østjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oliver Munck Sommer |
2008 |
DGI Østjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-03-2022 10:42:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Andersen |
2011 |
DGI Nordjylland |
+0.60 |
155 |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.42 |
(-6.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Skifter Holm Jensen |
2010 |
DGI Østjylland |
+0.87 |
124 |
3:19.12 |
+14.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:55.00 |
(-35.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gustav Boutrup Kongsfelt |
2010 |
DGI Østjylland |
+0.86 |
112 |
3:25.90 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:35.39 |
(-9.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zune Lind |
2010 |
DGI Østjylland |
+0.89 |
80 |
3:49.90 |
+45.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:06.02 |
(-16.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Chresten Vestergård |
2010 |
DGI Nordjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-03-2022 10:42:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2022 13:56.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|