2024-06-13   03:33:34
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Zimsko odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Results
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: POB Kranj Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 25m Competition Date: Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022
Event 1, 4x50m Medley Mixed - Final
Sponsor: ABS MIX
MIX Abs 1:44.36 Norma za reprezentanč Norma za reprezentančni   (SLO) 9/1/2016
MIX Mlad 1:47.55 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Ljubljana (SLO) 1/25/2018
MIX Kade 1:54.57 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Maribor (SLO) 1/26/2017
Abs MIX
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 TK I. 25 1:45.68 MIX A
Sašo Boškan 2002 SLO.6227 25.08 25.08
Tina Čelik 2001 SLO.9423 +0.16 31.11 56.19
Zala Pogačar 2004 SLO.6739 -.-- 27.72 1:23.91
Ben Schwietert 1997 SLO.13986 +0.18 21.77 1:45.68
2 OL I. 26 1:48.67 +2.99
Jaka Pušnik 2003 SLO.6768 25.73 25.73
Lan Dovč 2003 SLO.6766 +0.12 29.28 55.01
Sara Mihalič 2004 SLO.8430 +0.35 28.51 1:23.52
Anemari Košak 1996 SLO.7640 +0.50 25.15 1:48.67
3 BP I. 19 1:51.17 +5.49
Matic Turk 2004 SLO.9809 26.15 26.15
Val Benčič 2007 SLO.10772 +0.06 29.81 55.96
Eli Filipčič 2003 SLO.7320 +0.37 29.17 1:25.13
Mija Rihter Medoš 2005 SLO.10317 +0.16 26.04 1:51.17
4 FR I. 20 1:51.79 +6.11
Neli Pšeničnik 2006 SLO.10697 29.65 29.65
Jaš Berložnik 2002 SLO.6472 +0.35 29.30 58.95
Hana Sekuti 2006 SLO.10690 +0.36 28.23 1:27.18
Marcel Metulj 2007 SLO.11983 +0.41 24.61 1:51.79
5 RR I. 19 1:52.35 +6.67
Maja Levstek 2005 SLO.10164 30.95 30.95
Klemen Topolnik 2004 SLO.9874 +0.31 29.56 1:00.51
Gaja Radivojević 2003 SLO.9875 +0.01 29.24 1:29.75
Filip Ćirović 2004 SLO.9612 +0.13 22.60 1:52.35
6 LL I. 19 1:52.95 +7.27
Leonardo Korent 2006 SLO.10720 27.09 27.09
Luka Predalič 2004 SLO.10089 +0.31 29.24 56.33
Moeti Korenjak Gobbo 2007 SLO.11662 +0.43 29.36 1:25.69
Liza Fortuna 2003 SLO.6029 +0.45 27.26 1:52.95
7 BM I. 21 1:54.01 +8.33
Tadej Tošovič 2001 SLO.10247 27.12 27.12
Nika Fain 2003 SLO.8713 +0.26 32.35 59.47
Laura Črček 2004 SLO.8734 +0.42 30.62 1:30.09
Evgenii Aliamovskii 2002 SLO.12713 0.00 23.92 1:54.01
8 SDD I. 22 1:55.29 +9.61
Jure Gornik 2002 SLO.8725 28.96 28.96
Erik Hrovat 2001 SLO.11361 0.00 29.26 58.22
Manuela Maksi Matkovič 2000 SLO.8452 +0.40 29.68 1:27.90
Antea Maris Matkovič 2002 SLO.3875 +0.24 27.39 1:55.29
- NC I. 0 DNS
Event official at: 12/16/2021 9:08:10 AM
2021-12-16 09:08:24 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: POB Kranj Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 25m Competition Date: Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022
Event 2, 4x50m Medley Mixed - Final
Sponsor: MIX KADETI / KADETINJE
MIX Abs 1:44.36 Norma za reprezentanč Norma za reprezentančni   (SLO) 9/1/2016
MIX Mlad 1:47.55 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Ljubljana (SLO) 1/25/2018
MIX Kade 1:54.57 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Maribor (SLO) 1/26/2017
Kadeti/kadetinje MIX
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 LL I. 16 1:56.15
Maks Kastigar 2006 SLO.10167 29.01 29.01
Leonardo Korent 2006 SLO.10720 +0.44 29.96 58.97
Kaja Predalič 2007 SLO.10735 +0.44 30.12 1:29.09
Moeti Korenjak Gobbo 2007 SLO.11662 +0.26 27.06 1:56.15
2 FR I. 15 1:56.74 +0.59
Kevin Verbole 2007 SLO.11903 30.34 30.34
Nija Gerdej 2007 SLO.10074 -.-- 32.85 1:03.19
Maja Lajbaher 2007 SLO.10073 +0.09 28.82 1:32.01
Marcel Metulj 2007 SLO.11983 +0.43 24.73 1:56.74
3 VV I. 16 1:57.64 +1.49
Matic Bizjak Jambrović 2006 SLO.12598 27.07 27.07
Val Goličnik 2006 SLO.11517 +0.38 30.90 57.97
Špela Pohorec 2007 SLO.11416 +0.54 30.61 1:28.58
Eva Skledar 2007 SLO.11985 +0.01 29.06 1:57.64
4 OL I. 16 1:58.16 +2.01
Zara Zorko 2007 SLO.11590 30.71 30.71
Hana Bele 2008 SLO.11819 +0.37 34.70 1:05.41
Yisi Liu 2006 SLO.13228 +0.28 28.14 1:33.55
Bor Mikuž 2006 SLO.10470 +0.20 24.61 1:58.16
5 RR I. 16 1:58.44 +2.29
Marta Arko 2007 SLO.10923
Mitja Turk 2006 SLO.10946
Neli Škaper 2007 SLO.11357 1:32.49 1:32.49
Nik Blatnik 2006 SLO.10396 +0.22 25.95 1:58.44
6 TOR I. 16 1:58.63 +2.48
Gašper Vrbinc 2006 SLO.11220 28.68 28.68
Jaka Ðorđevič 2006 SLO.10818 +0.18 32.21 1:00.89
Ema Vrbinc 2008 SLO.11221 +0.26 29.81 1:30.70
Nika Mihelčič 2007 SLO.11124 +0.35 27.93 1:58.63
7 LL II. 15 2:00.49 +4.34
Pika Radelj 2007 SLO.12166 32.82 32.82
Matic Babnik 2007 SLO.10100 +0.34 33.13 1:05.95
Sven Štembal 2007 SLO.12889 +0.37 26.59 1:32.54
Petra Kac 2007 SLO.11337 -.-- 27.95 2:00.49
8 TK I. 16 2:02.28 +6.13
Filip Kustec 2006 SLO.12740 30.34 30.34
Tilen Maček 2007 SLO.10374 +0.44 32.38 1:02.72
Blaža Pajntar 2008 SLO.11725 -.-- 30.67 1:33.39
Ema Tereza Pulko 2008 SLO.11953 -.-- 28.89 2:02.28
9 PAK I. 16 2:03.56 +7.41
Emma Krevs 2008 SLO.13405
Lina Maltarić 2008 SLO.12104
Matevž Kostanjevec 2007 SLO.12786 1:34.55 1:34.55
Jurij Peteršič 2006 SLO.12790 +0.37 29.01 2:03.56
10 OL II. 16 2:04.69 +8.54
Isabela Strojanšek 2008 SLO.11703
Iza Bricelj 2008 SLO.11939 1:38.53 1:38.53
Maj Pavešič 2006 SLO.11987 +0.54 1:38.53
Maj Zalar 2007 SLO.10975 2:04.69 2:04.69
11 VV II. 16 2:06.66 +10.51
Živa Perc 2007 SLO.9685 34.38 34.38
Dane Šibanc 2006 SLO.11424 +0.37 33.93 1:08.31
Anže Guštin 2006 SLO.10780 +0.43 27.63 1:35.94
Nastja Romih 2007 SLO.12597 +0.20 30.72 2:06.66
12 KK I. 15 2:07.54 +11.39
Manca Švonja 2007 SLO.10770 33.25 33.25
Zarja Jagodnik 2008 SLO.13035 -0.92 38.09 1:11.34
Tibor Bržan 2007 SLO.12040 +0.39 30.90 1:42.24
Amadej Fink 2007 SLO.12242 +0.14 25.30 2:07.54
13 NC I. 16 2:08.44 +12.29
Arne Kovačič 2007 SLO.11147
Hanna Naya Hušić 2008 SLO.11160 1:30.83 1:30.83
Gaja Plevnik Ivanuša 2008 SLO.11617 -.-- 1:30.83
Domen Vihernik 2006 SLO.11145 2:08.44 2:08.44
14 NC II. 15 2:16.61 +20.46
Pia Krajinović 2007 SLO.12456
Filip Bratina 2007 SLO.9691 1:45.73 1:45.73
Jakob Brodej 2007 SLO.10687 1:45.73
Nika Alagič 2007 SLO.9679 2:16.61 2:16.61
15 BM I. 16 2:18.32 +22.17
Gari Klenovšek 2006 SLO.12205
Taj Perkovič 2006 SLO.10537 1:42.90 1:42.90
Anja Bezlaj 2008 SLO.12261 -.-- 1:42.90
Nina Evelin Vrtarič 2008 SLO.12839 2:18.32 2:18.32
- IL I. 15 DNS
Tjaša Lipoglavšek 2008 SLO.11855
Erik Hudovornik 2007 SLO.11215
Vita Trtnik 2008 SLO.12946
Blaž Jančar 2007 SLO.11228
Event official at: 12/16/2021 5:13:35 PM
2021-12-16 17:19:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: POB Kranj Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 25m Competition Date: Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022
Event 3, 4x50m Medley Mixed - Final
Sponsor: MIX MLADINCI / MLADINKE
MIX Abs 1:44.36 Norma za reprezentanč Norma za reprezentančni   (SLO) 9/1/2016
MIX Mlad 1:47.55 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Ljubljana (SLO) 1/25/2018
MIX Kade 1:54.57 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Maribor (SLO) 1/26/2017
Mladinci/Mladinke MIX
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 OL I. 18 1:52.81
Robert Djukić 2004 SLO.9554 26.92 26.92
Tinkara Novak 2006 SLO.10971 -.-- 33.05 59.97
Ema Čerin 2006 SLO.10267 -.-- 28.52 1:28.49
Jakob Prebil 2005 SLO.9934 +0.36 24.32 1:52.81
2 FR I. 18 1:53.38 +0.57
Neli Pšeničnik 2006 SLO.10697 29.90 29.90
Ožbej Knez 2004 SLO.6149 +0.47 30.25 1:00.15
Hana Sekuti 2006 SLO.10690 +0.48 28.27 1:28.42
Tine Rotovnik 2005 SLO.9592 +0.57 24.96 1:53.38
3 RR I. 18 1:53.86 +1.05
Maja Levstek 2005 SLO.10164 30.87 30.87
Klemen Topolnik 2004 SLO.9874 +0.19 29.78 1:00.65
Filip Ćirović 2004 SLO.9612 +0.29 24.67 1:25.32
Hana Starc 2006 SLO.10766 -.-- 28.54 1:53.86
4 LL I. 18 1:54.26 +1.45
Rebeka Nikolič Krištof 2006 SLO.10916 31.16 31.16
Luka Predalič 2004 SLO.10089 +0.39 29.23 1:00.39
Arne Furlan Štular 2005 SLO.9829 +0.59 26.13 1:26.52
Nika Rotar 2006 SLO.10145 +0.35 27.74 1:54.26
5 TK I. 18 1:54.60 +1.79
Rožle Pajntar 2004 SLO.9925 26.14 26.14
Neža Zupan 2005 SLO.9815 -.-- 33.86 1:00.00
Zoja Šiler Klemenčič 2006 SLO.10849 -.-- 31.30 1:31.30
Jure Janhuba 2004 SLO.9752 +0.13 23.30 1:54.60
6 KK I. 18 1:58.04 +5.23
Aurora Pajek Starman 2006 SLO.11504 32.93 32.93
Tomas Torkar Ražman 2004 SLO.10322 +0.18 30.18 1:03.11
Borut Purgar 2004 SLO.11395 +0.37 26.93 1:30.04
Gaja Kovačič 2005 SLO.12352 +0.30 28.00 1:58.04
7 LL II. 18 1:58.52 +5.71
Laura Vrhovac 2006 SLO.11209 31.28 31.28
Filip Abutović 2005 SLO.9576 +0.09 29.96 1:01.24
Matej Rađenović 2004 SLO.8248 +0.16 26.67 1:27.91
Maša Kovač 2005 SLO.9204 -.-- 30.61 1:58.52
8 BM I. 18 2:08.37 +15.56
Julija Švagelj Repolusk 2006 SLO.12279 33.96 33.96
Sara Lampret 2005 SLO.10490 +0.27 39.08 1:13.04
Nik Vrtarič 2004 SLO.10957 +0.55 27.70 1:40.74
Lan Volavšek 2005 SLO.13177 +0.50 27.63 2:08.37
- OL II. 17 DNS
Ana Hajdinjak 2006 SLO.10803
Matevž Štih 2005 SLO.8347
Jakob Prebil 2005 SLO.9934
Manca Petrič 2005 SLO.12330
Event official at: 12/16/2021 5:16:17 PM
2021-12-16 17:19:56 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: POB Kranj Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 25m Competition Date: Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022
Event 4, 400m Freestyle Men - Heat
Abs mošk 3:41.98 Martin Bau 1994  (SLO) Glasgow (GBR) 12/4/2019
Mladinci 3:49.71 Erik Hren 1996  (SLO) Kranj (SLO) 7/29/2014
Kadeti 3:56.55 Jaka Pušnik 2003  (SLO) Kranj (SLO) 11/24/2019
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sašo Boškan 2002 Plavalni klub Triglav Kranj 729 3:55.82 QA
50m: 27.01
100m: 56.69
(29.68)
150m: 1:27.00
(30.31)
200m: 1:57.53
(30.53)
250m: 2:28.33
(30.80)
300m: 2:59.34
(31.01)
350m: 3:30.13
(30.79)
400m: 3:55.82
(25.69)
2 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija 701 3:58.83 +3.01 QA
50m: 27.81
100m: 58.26
(30.45)
150m: 1:28.69
(30.43)
200m: 1:59.36
(30.67)
250m: 2:29.93
(30.57)
300m: 3:00.56
(30.63)
350m: 3:30.15
(29.59)
400m: 3:58.83
(28.68)
3 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija 681 4:01.14 +5.32 QA
50m: 27.39
100m: 57.70
(30.31)
150m: 1:28.68
(30.98)
200m: 1:59.47
(30.79)
250m: 2:29.96
(30.49)
300m: 3:00.80
(30.84)
350m: 3:30.99
(30.19)
400m: 4:01.14
(30.15)
4 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor 680 4:01.35 +5.53 QA
50m: 29.21
100m: 59.65
(30.44)
150m: 1:29.98
(30.33)
200m: 2:01.26
(31.28)
250m: 2:31.92
(30.66)
300m: 3:01.67
(29.75)
350m: 3:32.32
(30.65)
400m: 4:01.35
(29.03)
5 Nik Gladek 2003 Plavalni klub Triglav Kranj 677 4:01.66 +5.84 QA
50m: 27.32
100m: 57.72
(30.40)
150m: 1:28.87
(31.15)
200m: 2:00.17
(31.30)
250m: 2:30.46
(30.29)
300m: 3:00.86
(30.40)
350m: 3:32.47
(31.61)
400m: 4:01.66
(29.19)
6 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Radovljica 656 4:04.27 +8.45 QA
50m: 27.66
100m: 58.22
(30.56)
150m: 1:29.09
(30.87)
200m: 2:00.42
(31.33)
250m: 2:31.25
(30.83)
300m: 3:02.22
(30.97)
350m: 3:33.35
(31.13)
400m: 4:04.27
(30.92)
7 Primož Peternel 2004 Plavalni klub Radovljica 638 4:06.49 +10.67 QA
50m: 29.01
100m: 1:00.24
(31.23)
150m: 1:31.49
(31.25)
200m: 2:02.77
(31.28)
250m: 2:33.57
(30.80)
300m: 3:04.64
(31.07)
350m: 3:35.98
(31.34)
400m: 4:06.49
(30.51)
8 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor 636 4:06.80 +10.98 QA
50m: 27.01
100m: 57.32
(30.31)
150m: 1:28.65
(31.33)
200m: 2:00.41
(31.76)
250m: 2:32.35
(31.94)
300m: 3:04.65
(32.30)
350m: 3:36.23
(31.58)
400m: 4:06.80
(30.57)
9 Jaka Borec 2004 Plavalni klub Branik Maribor 632 4:07.30 +11.48 QB
50m: 28.61
100m: 59.57
(30.96)
150m: 1:30.72
(31.15)
200m: 2:02.18
(31.46)
250m: 2:33.52
(31.34)
300m: 3:05.13
(31.61)
350m: 3:36.58
(31.45)
400m: 4:07.30
(30.72)
10 Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik 630 4:07.50 +11.68 QB
50m: 28.08
100m: 58.55
(30.47)
150m: 1:29.44
(30.89)
200m: 2:01.27
(31.83)
250m: 2:32.99
(31.72)
300m: 3:04.71
(31.72)
350m: 3:37.51
(32.80)
400m: 4:07.50
(29.99)
11 Benjamin Nahtigal 2003 Plavalni klub Olimpija 629 4:07.60 +11.78
50m: 28.53
100m: 59.81
(31.28)
150m: 1:31.16
(31.35)
200m: 2:02.74
(31.58)
250m: 2:34.29
(31.55)
300m: 3:05.75
(31.46)
350m: 3:37.36
(31.61)
400m: 4:07.60
(30.24)
12 Miha Rijavec 2003 Plavalni klub Triglav Kranj 629 4:07.68 +11.86
50m: 28.73
100m: 59.90
(31.17)
150m: 1:31.26
(31.36)
200m: 2:02.87
(31.61)
250m: 2:34.14
(31.27)
300m: 3:05.60
(31.46)
350m: 3:37.21
(31.61)
400m: 4:07.68
(30.47)
13 Nikola Milenović 2002 Plavalni klub Neptun Celje 628 4:07.76 +11.94
50m: 27.42
100m: 57.35
(29.93)
150m: 1:28.04
(30.69)
200m: 1:59.53
(31.49)
250m: 2:31.38
(31.85)
300m: 3:03.70
(32.32)
350m: 3:36.07
(32.37)
400m: 4:07.76
(31.69)
14 Nik Peterlin 2006 Plavalni klub Kamnik 624 4:08.37 +12.55 QB
50m: 28.53
100m: 59.61
(31.08)
150m: 1:30.96
(31.35)
200m: 2:02.17
(31.21)
250m: 2:33.84
(31.67)
300m: 3:05.62
(31.78)
350m: 3:37.55
(31.93)
400m: 4:08.37
(30.82)
15 Jure Dolinar 1999 Plavalni klub Branik Maribor 623 4:08.43 +12.61
50m: 28.09
100m: 58.48
(30.39)
150m: 1:28.80
(30.32)
200m: 2:00.54
(31.74)
250m: 2:32.53
(31.99)
300m: 3:05.65
(33.12)
350m: 3:38.05
(32.40)
400m: 4:08.43
(30.38)
16 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor 621 4:08.69 +12.87 QB
50m: 27.93
100m: 58.66
(30.73)
150m: 1:29.62
(30.96)
200m: 2:01.04
(31.42)
250m: 2:32.55
(31.51)
300m: 3:04.65
(32.10)
350m: 3:36.87
(32.22)
400m: 4:08.69
(31.82)
17 Krištof Razpotnik Vrtačnik 2006 Plavalni klub Ljubljana 600 4:11.65 +15.83 QB
50m: 28.38
100m: 59.53
(31.15)
150m: 1:32.05
(32.52)
200m: 2:04.32
(32.27)
250m: 2:35.45
(31.13)
300m: 3:07.91
(32.46)
350m: 3:40.63
(32.72)
400m: 4:11.65
(31.02)
18 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje 599 4:11.69 +15.87 QB
50m: 28.37
100m: 59.57
(31.20)
150m: 1:31.86
(32.29)
200m: 2:04.55
(32.69)
250m: 2:36.65
(32.10)
300m: 3:08.86
(32.21)
350m: 3:41.25
(32.39)
400m: 4:11.69
(30.44)
19 Maks Kastigar 2006 Plavalni klub Ljubljana 595 4:12.22 +16.40 QB
50m: 28.46
100m: 58.76
(30.30)
150m: 1:29.49
(30.73)
200m: 2:00.68
(31.19)
250m: 2:32.23
(31.55)
300m: 3:04.77
(32.54)
350m: 3:38.49
(33.72)
400m: 4:12.22
(33.73)
20 Dejan Zogovič 2004 Plavalni klub Ljubljana 585 4:13.67 +17.85 QB
50m: 28.51
100m: 59.38
(30.87)
150m: 1:31.31
(31.93)
200m: 2:03.43
(32.12)
250m: 2:36.14
(32.71)
300m: 3:08.86
(32.72)
350m: 3:41.60
(32.74)
400m: 4:13.67
(32.07)
21 Patrik Zalar 2003 Športno društvo Delfin 579 4:14.64 +18.82
50m: 28.99
100m: 1:00.62
(31.63)
150m: 1:32.59
(31.97)
200m: 2:05.11
(32.52)
250m: 2:37.59
(32.48)
300m: 3:10.25
(32.66)
350m: 3:43.11
(32.86)
400m: 4:14.64
(31.53)
22 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor 570 4:15.91 +20.09 QC
50m: 29.36
100m: 1:01.44
(32.08)
150m: 1:34.21
(32.77)
200m: 2:06.82
(32.61)
250m: 2:39.09
(32.27)
300m: 3:11.53
(32.44)
350m: 3:43.83
(32.30)
400m: 4:15.91
(32.08)
23 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija 566 4:16.50 +20.68
50m: 29.50
100m: 1:01.40
(31.90)
150m: 1:33.19
(31.79)
200m: 2:05.61
(32.42)
250m: 2:37.67
(32.06)
300m: 3:10.72
(33.05)
350m: 3:43.82
(33.10)
400m: 4:16.50
(32.68)
24 Tomaž Šiško 2004 Plavalni klub Ljubljana 561 4:17.28 +21.46
50m: 28.64
100m: 59.98
(31.34)
150m: 1:32.15
(32.17)
200m: 2:05.23
(33.08)
250m: 2:38.36
(33.13)
300m: 3:11.90
(33.54)
350m: 3:45.31
(33.41)
400m: 4:17.28
(31.97)
25 Alen Luskar 2003 Društvo vodnih športov POSEJD 554 4:18.42 +22.60
50m: 28.63
100m: 1:00.76
(32.13)
150m: 1:33.37
(32.61)
200m: 2:06.24
(32.87)
250m: 2:39.27
(33.03)
300m: 3:12.13
(32.86)
350m: 3:45.54
(33.41)
400m: 4:18.42
(32.88)
26 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 549 4:19.15 +23.33 QC
50m: 29.62
100m: 1:01.38
(31.76)
150m: 1:34.24
(32.86)
200m: 2:06.60
(32.36)
250m: 2:39.55
(32.95)
300m: 3:12.71
(33.16)
350m: 3:46.30
(33.59)
400m: 4:19.15
(32.85)
27 Maj Šumi Branilovič 2007 Plavalni klub Radovljica 546 4:19.58 +23.76 QC
50m: 30.11
100m: 1:02.14
(32.03)
150m: 1:34.48
(32.34)
200m: 2:07.53
(33.05)
250m: 2:40.16
(32.63)
300m: 3:13.13
(32.97)
350m: 3:46.66
(33.53)
400m: 4:19.58
(32.92)
28 Sergej Fekonja 2004 Plavalno društvo Maribor 535 4:21.31 +25.49
50m: 29.75
100m: 1:01.86
(32.11)
150m: 1:34.86
(33.00)
200m: 2:07.92
(33.06)
250m: 2:41.08
(33.16)
300m: 3:14.66
(33.58)
350m: 3:48.34
(33.68)
400m: 4:21.31
(32.97)
29 Borut Purgar 2004 Plavalni klub Koper 534 4:21.56 +25.74
50m: 29.15
100m: 1:01.36
(32.21)
150m: 1:34.64
(33.28)
200m: 2:08.37
(33.73)
250m: 2:42.02
(33.65)
300m: 3:15.02
(33.00)
350m: 3:48.71
(33.69)
400m: 4:21.56
(32.85)
30 Tevž Smolnikar 2005 Plavalni klub Radovljica 524 4:23.12 +27.30
50m: 28.46
100m: 1:00.10
(31.64)
150m: 1:32.83
(32.73)
200m: 2:06.12
(33.29)
250m: 2:39.93
(33.81)
300m: 3:14.20
(34.27)
350m: 3:48.91
(34.71)
400m: 4:23.12
(34.21)
31 Nace Zmagaj 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 517 4:24.30 +28.48 QC
50m: 29.77
100m: 1:02.35
(32.58)
150m: 1:36.00
(33.65)
200m: 2:09.92
(33.92)
250m: 2:43.73
(33.81)
300m: 3:17.77
(34.04)
350m: 3:51.78
(34.01)
400m: 4:24.30
(32.52)
32 Simon Mamlić 2006 Športno društvo Riba 516 4:24.55 +28.73 QC
50m: 29.66
100m: 1:02.12
(32.46)
150m: 1:35.85
(33.73)
200m: 2:08.92
(33.07)
250m: 2:42.78
(33.86)
300m: 3:16.78
(34.00)
350m: 3:51.46
(34.68)
400m: 4:24.55
(33.09)
33 Liam Einar Matko Marcius 2004 Društvo vodnih športov POSEJD 509 4:25.74 +29.92
50m: 29.32
100m: 1:02.25
(32.93)
150m: 1:35.79
(33.54)
200m: 2:10.76
(34.97)
250m: 2:44.35
(33.59)
300m: 3:18.60
(34.25)
350m: 3:52.67
(34.07)
400m: 4:25.74
(33.07)
34 Sebastjan Jug 2005 Plavalni klub Neptun Celje 508 4:25.95 +30.13
50m: 28.90
100m: 1:01.42
(32.52)
150m: 1:34.96
(33.54)
200m: 2:08.36
(33.40)
250m: 2:42.41
(34.05)
300m: 3:16.57
(34.16)
350m: 3:51.30
(34.73)
400m: 4:25.95
(34.65)
35 Klemen Bojanc 1998 Kranjsko plavalno društvo ZVEZ 508 4:25.96 +30.14
50m: 30.52
100m: 1:03.25
(32.73)
150m: 1:36.42
(33.17)
200m: 2:10.10
(33.68)
250m: 2:44.00
(33.90)
300m: 3:18.08
(34.08)
350m: 3:52.27
(34.19)
400m: 4:25.96
(33.69)
36 Cene Ulaga Sterle 2004 Plavalni klub Olimpija 505 4:26.51 +30.69
50m: 28.99
100m: 1:01.09
(32.10)
150m: 1:34.97
(33.88)
200m: 2:09.71
(34.74)
250m: 2:44.80
(35.09)
300m: 3:19.07
(34.27)
350m: 3:53.34
(34.27)
400m: 4:26.51
(33.17)
37 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 491 4:28.95 +33.13 QC
50m: 29.27
100m: 1:02.68
(33.41)
150m: 1:37.62
(34.94)
200m: 2:12.50
(34.88)
250m: 2:46.25
(33.75)
300m: 3:20.92
(34.67)
350m: 3:55.42
(34.50)
400m: 4:28.95
(33.53)
38 Nej Pšeničnik 2006 Plavalni klub Ljubljana 487 4:29.74 +33.92 QC
50m: 29.78
100m: 1:02.85
(33.07)
150m: 1:37.31
(34.46)
200m: 2:12.27
(34.96)
250m: 2:47.47
(35.20)
300m: 3:22.86
(35.39)
350m: 3:57.18
(34.32)
400m: 4:29.74
(32.56)
39 Ismar Čatić 2006 Plavalni klub Ilirija 485 4:30.06 +34.24 QC
50m: 30.15
100m: 1:03.44
(33.29)
150m: 1:37.63
(34.19)
200m: 2:12.35
(34.72)
250m: 2:47.73
(35.38)
300m: 3:22.71
(34.98)
350m: 3:57.48
(34.77)
400m: 4:30.06
(32.58)
40 Lun Ilar 2007 Plavalni klub Ljubljana 479 4:31.21 +35.39
50m: 30.99
100m: 1:04.99
(34.00)
150m: 1:39.35
(34.36)
200m: 2:14.25
(34.90)
250m: 2:48.83
(34.58)
300m: 3:23.58
(34.75)
350m: 3:58.47
(34.89)
400m: 4:31.21
(32.74)
41 Nal Ilar 2005 Plavalni klub Ljubljana 477 4:31.55 +35.73
50m: 29.29
100m: 1:01.34
(32.05)
150m: 1:34.58
(33.24)
200m: 2:08.89
(34.31)
250m: 2:44.02
(35.13)
300m: 3:19.46
(35.44)
350m: 3:55.37
(35.91)
400m: 4:31.55
(36.18)
42 Gašper Žižek 2000 Plavalni klub Branik Maribor 476 4:31.79 +35.97
50m: 28.32
100m: 1:00.46
(32.14)
150m: 1:34.10
(33.64)
200m: 2:08.84
(34.74)
250m: 2:44.33
(35.49)
300m: 3:20.43
(36.10)
350m: 3:56.75
(36.32)
400m: 4:31.79
(35.04)
43 Kristjan Treven 2006 Plavalni klub Ilirija 474 4:32.20 +36.38
50m: 30.01
100m: 1:03.56
(33.55)
150m: 1:38.13
(34.57)
250m: 2:48.22
(2:48.22)
300m: 3:22.78
(34.56)
350m: 3:57.71
(34.93)
400m: 4:32.20
(34.49)
44 Jakob Medved 2002 Športno društvo Delfin 461 4:34.63 +38.81
50m: 31.49
100m: 1:05.47
(33.98)
150m: 1:39.82
(34.35)
200m: 2:14.63
(34.81)
250m: 2:49.45
(34.82)
300m: 3:24.45
(35.00)
350m: 3:59.38
(34.93)
400m: 4:34.63
(35.25)
45 Filip Bratina 2007 Plavalni klub Neptun Celje 449 4:37.14 +41.32
50m: 31.16
100m: 1:04.80
(33.64)
150m: 1:39.47
(34.67)
200m: 2:14.56
(35.09)
250m: 2:50.10
(35.54)
300m: 3:25.97
(35.87)
350m: 4:01.85
(35.88)
400m: 4:37.14
(35.29)
46 Domen Vihernik 2006 Plavalni klub Neptun Celje 441 4:38.76 +42.94
50m: 30.48
100m: 1:04.47
(33.99)
150m: 1:39.53
(35.06)
200m: 2:15.28
(35.75)
250m: 2:51.15
(35.87)
300m: 3:27.68
(36.53)
350m: 4:04.06
(36.38)
400m: 4:38.76
(34.70)
47 Arne Kovačič 2007 Plavalni klub Neptun Celje 429 4:41.33 +45.51
50m: 29.30
100m: 1:02.89
(33.59)
150m: 1:38.25
(35.36)
200m: 2:14.41
(36.16)
250m: 2:50.92
(36.51)
300m: 3:28.11
(37.19)
350m: 4:05.97
(37.86)
400m: 4:41.33
(35.36)
48 Jakob Gregorič 2006 Plavalni klub Ilirija 429 4:41.39 +45.57
50m: 31.14
100m: 1:05.33
(34.19)
150m: 1:40.40
(35.07)
200m: 2:15.99
(35.59)
250m: 2:52.41
(36.42)
300m: 3:28.71
(36.30)
350m: 4:05.39
(36.68)
400m: 4:41.39
(36.00)
49 Amadej Fink 2007 Plavalni klub Koper 426 4:42.03 +46.21
50m: 29.35
100m: 1:03.24
(33.89)
150m: 1:38.94
(35.70)
200m: 2:14.46
(35.52)
250m: 2:51.45
(36.99)
300m: 3:29.27
(37.82)
350m: 4:05.99
(36.72)
400m: 4:42.03
(36.04)
50 Blaž Jančar 2007 Plavalni klub Ilirija 417 4:43.92 +48.10
50m: 31.65
100m: 1:06.90
(35.25)
150m: 1:42.77
(35.87)
200m: 2:19.29
(36.52)
250m: 2:55.32
(36.03)
300m: 3:31.73
(36.41)
350m: 4:08.07
(36.34)
400m: 4:43.92
(35.85)
51 Tian Zupanič 2007 Plavalni klub Neptun Celje 416 4:44.22 +48.40
50m: 30.79
100m: 1:04.70
(33.91)
150m: 1:40.31
(35.61)
200m: 2:16.98
(36.67)
250m: 2:54.06
(37.08)
300m: 3:30.10
(36.04)
350m: 4:07.78
(37.68)
400m: 4:44.22
(36.44)
52 Maj Zorko 2004 Plavalni klub Celulozar Krško 410 4:45.50 +49.68
50m: 31.78
100m: 1:06.98
(35.20)
150m: 1:42.88
(35.90)
200m: 2:19.21
(36.33)
250m: 2:55.71
(36.50)
300m: 3:32.41
(36.70)
350m: 4:09.61
(37.20)
400m: 4:45.50
(35.89)
53 Erik Hudovornik 2007 Plavalni klub Ilirija 406 4:46.44 +50.62
50m: 31.69
100m: 1:06.82
(35.13)
150m: 1:43.00
(36.18)
200m: 2:19.98
(36.98)
250m: 2:57.04
(37.06)
300m: 3:33.85
(36.81)
350m: 4:11.00
(37.15)
400m: 4:46.44
(35.44)
54 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik 403 4:47.13 +51.31
50m: 31.70
100m: 1:06.93
(35.23)
150m: 1:43.95
(37.02)
200m: 2:20.58
(36.63)
250m: 2:57.37
(36.79)
300m: 3:34.64
(37.27)
350m: 4:10.95
(36.31)
400m: 4:47.13
(36.18)
55 Jure Jurkovič 2007 Plavalni klub Ljubljana 389 4:50.64 +54.82
50m: 32.79
100m: 1:08.54
(35.75)
150m: 1:45.89
(37.35)
200m: 2:23.27
(37.38)
250m: 3:00.36
(37.09)
300m: 3:38.16
(37.80)
350m: 4:15.43
(37.27)
400m: 4:50.64
(35.21)
56 Jakob Puc 2006 Plavalni klub Ilirija 381 4:52.67 +56.85
50m: 30.95
100m: 1:05.50
(34.55)
150m: 1:41.83
(36.33)
200m: 2:19.92
(38.09)
250m: 2:58.09
(38.17)
300m: 3:36.75
(38.66)
350m: 4:15.16
(38.41)
400m: 4:52.67
(37.51)
57 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško 367 4:56.24 +1:00.42
50m: 32.45
100m: 1:09.53
(37.08)
150m: 1:47.43
(37.90)
200m: 2:25.43
(38.00)
250m: 3:02.95
(37.52)
300m: 3:41.48
(38.53)
350m: 4:19.29
(37.81)
400m: 4:56.24
(36.95)
58 Michel Batagelj 2006 Plavalni klub Ajdovščina 348 5:01.56 +1:05.74
50m: 30.76
100m: 1:07.22
(36.46)
150m: 1:46.94
(39.72)
200m: 2:27.61
(40.67)
250m: 3:06.83
(39.22)
300m: 3:47.17
(40.34)
350m: 4:26.34
(39.17)
400m: 5:01.56
(35.22)
59 Maks Podlesnik 2007 Plavalni klub Branik Maribor 345 5:02.48 +1:06.66
50m: 33.83
100m: 1:11.61
(37.78)
150m: 1:50.50
(38.89)
200m: 2:28.58
(38.08)
250m: 3:07.32
(38.74)
300m: 3:46.80
(39.48)
350m: 4:25.97
(39.17)
400m: 5:02.48
(36.51)
60 Urban Zimic 2007 Plavalni klub Ilirija 335 5:05.59 +1:09.77
50m: 33.35
100m: 1:10.59
(37.24)
150m: 1:49.87
(39.28)
200m: 2:29.16
(39.29)
250m: 3:08.88
(39.72)
300m: 3:48.93
(40.05)
350m: 4:27.92
(38.99)
400m: 5:05.59
(37.67)
61 Lan Vidović 2007 Plavalni klub Ilirija 322 5:09.64 +1:13.82
50m: 34.39
100m: 1:12.84
(38.45)
150m: 1:51.99
(39.15)
200m: 2:32.34
(40.35)
250m: 3:12.28
(39.94)
300m: 3:51.91
(39.63)
350m: 4:32.12
(40.21)
400m: 5:09.64
(37.52)
62 Jurij Peteršič 2006 Športno društvo Plavalna akade 299 5:17.38 +1:21.56
50m: 34.07
100m: 1:12.87
(38.80)
150m: 1:53.22
(40.35)
200m: 2:33.33
(40.11)
300m: 3:56.03
(3:56.03)
400m: 5:17.38
(5:17.38)
63 Matevž Vrhovnik 2007 Plavalni klub Kamnik 260 5:32.36 +1:36.54
50m: 33.86
100m: 1:12.84
(38.98)
150m: 1:55.74
(42.90)
200m: 2:38.11
(42.37)
250m: 3:21.12
(43.01)
300m: 4:48.02
(1:26.90)
400m: 5:32.36
(5:32.36)
Event official at: 12/16/2021 9:54:04 AM
2021-12-16 09:55:10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: POB Kranj Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 25m Competition Date: Jan 31, 2022 to Feb 4, 2022
Event 4, 400m Freestyle Men - A Final
Abs mošk 3:41.98 Martin Bau 1994  (SLO) Glasgow (GBR) 12/4/2019
Mladinci 3:49.71 Erik Hren 1996  (SLO) Kranj (SLO) 7/29/2014
Kadeti 3:56.55 Jaka Pušnik 2003  (SLO) Kranj (SLO) 11/24/2019
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sašo Boškan 2002 Plavalni klub Triglav Kranj 752 3:53.37
50m: 26.70
100m: 56.46
(29.76)
150m: 1:26.40
(29.94)
200m: 1:56.60
(30.20)
250m: 2:26.65
(30.05)
300m: 2:56.25
(29.60)
350m: 3:25.98
(29.73)
400m: 3:53.37
(27.39)
2 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija 750 3:53.58 +0.21
50m: 27.14
100m: 56.71
(29.57)
150m: 1:26.44
(29.73)
200m: 1:56.45
(30.01)
250m: 2:26.60
(30.15)
300m: 2:56.54
(29.94)
350m: 3:25.94
(29.40)
400m: 3:53.58
(27.64)
3 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor 750 3:53.59 +0.22
50m: 27.59
100m: 57.39
(29.80)
150m: 1:27.45
(30.06)
200m: 1:57.40
(29.95)
250m: 2:27.14
(29.74)
300m: 2:57.09
(29.95)
350m: 3:26.19
(29.10)
400m: 3:53.59
(27.40)
4 Nik Gladek 2003 Plavalni klub Triglav Kranj 720 3:56.78 +3.41
50m: 27.35
100m: 57.22
(29.87)
150m: 1:27.64
(30.42)
200m: 1:57.82
(30.18)
250m: 2:27.56
(29.74)
300m: 2:57.84
(30.28)
350m: 3:27.94
(30.10)
400m: 3:56.78
(28.84)
5 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija 704 3:58.49 +5.12
50m: 26.87
100m: 56.43
(29.56)
150m: 1:26.47
(30.04)
200m: 1:56.69
(30.22)
250m: 2:26.65
(29.96)
300m: 2:57.09
(30.44)
350m: 3:27.93
(30.84)
400m: 3:58.49
(30.56)
6 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor 689 4:00.27 +6.90
50m: 26.61
100m: 56.55
(29.94)
150m: 1:27.27
(30.72)
200m: 1:58.45
(31.18)
250m: 2:29.14
(30.69)
300m: 2:59.85
(30.71)
350m: 3:30.61
(30.76)
400m: 4:00.27
(29.66)
7 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Radovljica 674 4:02.08 +8.71
50m: 27.79
100m: 57.98
(30.19)
150m: 1:28.60
(30.62)
200m: 1:59.14
(30.54)
250m: 2:29.49
(30.35)
300m: 3:00.55
(31.06)
350m: 3:31.33
(30.78)
400m: 4:02.08
(30.75)
8 Primož Peternel 2004 Plavalni klub Radovljica 643 4:05.89 +12.52
50m: 28.18
100m: 59.02
(30.84)
150m: 1:29.92
(30.90)
200m: 2:01.06
(31.14)
250m: 2:32.02
(30.96)
300m: 3:03.30
(31.28)
350m: 3:35.14
(31.84)
400m: 4:05.89
(30.75)
Event official at: 12/16/2021 5:33:55 PM
Event 4, 400m Freestyle Men - B Final
Abs mošk 3:41.98 Martin Bau 1994  (SLO) Glasgow (GBR) 12/4/2019
Mladinci 3:49.71 Erik Hren 1996  (SLO) Kranj (SLO) 7/29/2014
Kadeti 3:56.55 Jaka Pušnik 2003  (SLO) Kranj (SLO) 11/24/2019
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor 654 4:04.50
50m: 28.98
100m: 59.10
(30.12)
150m: 1:30.18
(31.08)
200m: 2:01.34
(31.16)
250m: 2:32.19
(30.85)
300m: 3:03.42
(31.23)
350m: 3:34.59
(31.17)
400m: 4:04.50
(29.91)
2 Jaka Borec 2004 Plavalni klub Branik Maribor 649 4:05.04 +0.54
50m: 28.26
100m: 59.11
(30.85)
150m: 1:30.42
(31.31)
200m: 2:01.99
(31.57)
250m: 2:33.34
(31.35)
300m: 3:04.76
(31.42)
350m: 3:36.08
(31.32)
400m: 4:05.04
(28.96)
3 Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik 649 4:05.14 +0.64
50m: 28.47
100m: 59.33
(30.86)
150m: 1:30.72
(31.39)
200m: 2:02.50
(31.78)
250m: 2:33.74
(31.24)
300m: 3:05.07
(31.33)
350m: 3:35.38
(30.31)
400m: 4:05.14
(29.76)
4 Nik Peterlin 2006 Plavalni klub Kamnik 640 4:06.24 +1.74
50m: 28.38
100m: 59.39
(31.01)
150m: 1:30.73
(31.34)
200m: 2:02.38
(31.65)
250m: 2:34.00
(31.62)
300m: 3:05.60
(31.60)
350m: 3:37.32
(31.72)
400m: 4:06.24
(28.92)
5 Krištof Razpotnik Vrtačnik 2006 Plavalni klub Ljubljana 630 4:07.50 +3.00
50m: 29.62
100m: 1:00.93
(31.31)
150m: 1:32.22
(31.29)
200m: 2:04.02
(31.80)
250m: 2:35.41
(31.39)
300m: 3:06.73
(31.32)
350m: 3:37.66
(30.93)
400m: 4:07.50
(29.84)
6 Maks Kastigar 2006 Plavalni klub Ljubljana 624 4:08.30 +3.80
50m: 29.09
100m: 59.98
(30.89)
150m: 1:31.49
(31.51)
200m: 2:02.91
(31.42)
250m: 2:34.42
(31.51)
300m: 3:06.07
(31.65)
350m: 3:37.25
(31.18)
400m: 4:08.30
(31.05)
7 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje 604 4:11.06 +6.56
50m: 28.51
100m: 59.56
(31.05)
150m: 1:31.46
(31.90)
200m: 2:03.81
(32.35)
250m: 2:35.98
(32.17)
300m: 3:08.26
(32.28)
350m: 3:40.36
(32.10)
400m: 4:11.06
(30.70)
8 Dejan Zogovič 2004 Plavalni klub Ljubljana 579 4:14.60 +10.10
50m: 29.23
100m: 1:01.14
(31.91)
150m: 1:33.60
(32.46)
200m: 2:06.16
(32.56)
250m: 2:38.40
(32.24)
300m: 3:10.66
(32.26)
350m: 3:42.80
(32.14)
400m: 4:14.60
(31.80)
Event official at: 12/16/2021 5:33:55 PM
Event 4, 400m Freestyle Men - C Final
Abs mošk 3:41.98 Martin Bau 1994  (SLO) Glasgow (GBR) 12/4/2019
Mladinci 3:49.71 Erik Hren 1996  (SLO) Kranj (SLO) 7/29/2014
Kadeti 3:56.55 Jaka Pušnik 2003  (SLO) Kranj (SLO) 11/24/2019
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor 604 4:11.07
50m: 28.78
100m: 1:00.44
(31.66)
150m: 1:32.49
(32.05)
200m: 2:04.63
(32.14)
250m: 2:36.31
(31.68)
300m: 3:07.93
(31.62)
350m: 3:39.84
(31.91)
400m: 4:11.07
(31.23)
2 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 565 4:16.70 +5.63
50m: 29.46
100m: 1:01.77
(32.31)
150m: 1:34.13
(32.36)
200m: 2:07.21
(33.08)
250m: 2:39.82
(32.61)
300m: 3:12.62
(32.80)
350m: 3:45.12
(32.50)
400m: 4:16.70
(31.58)
3 Maj Šumi Branilovič 2007 Plavalni klub Radovljica 564 4:16.79 +5.72
50m: 30.82
100m: 1:03.77
(32.95)
150m: 1:36.41
(32.64)
200m: 2:09.28
(32.87)
250m: 2:42.22
(32.94)
300m: 3:14.74
(32.52)
350m: 3:46.43
(31.69)
400m: 4:16.79
(30.36)
4 Nace Zmagaj 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 551 4:18.88 +7.81
50m: 29.64
100m: 1:01.99
(32.35)
150m: 1:34.90
(32.91)
200m: 2:08.27
(33.37)
250m: 2:41.18
(32.91)
300m: 3:14.19
(33.01)
350m: 3:47.07
(32.88)
400m: 4:18.88
(31.81)
5 Simon Mamlić 2006 Športno društvo Riba 504 4:26.68 +15.61
50m: 30.81
100m: 1:04.37
(33.56)
150m: 1:37.85
(33.48)
200m: 2:11.68
(33.83)
250m: 2:45.95
(34.27)
300m: 3:20.10
(34.15)
350m: 3:54.18
(34.08)
400m: 4:26.68
(32.50)
6 Ismar Čatić 2006 Plavalni klub Ilirija 492 4:28.85 +17.78
50m: 30.19
100m: 1:04.11
(33.92)
150m: 1:38.37
(34.26)
200m: 2:12.48
(34.11)
250m: 2:47.19
(34.71)
300m: 3:21.72
(34.53)
350m: 3:56.06
(34.34)
400m: 4:28.85
(32.79)
7 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 463 4:34.33 +23.26
50m: 30.66
100m: 1:04.61
(33.95)
150m: 1:39.71
(35.10)
200m: 2:14.95
(35.24)
250m: 2:49.23