Tulokset Joulu-uinnit 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
RaisU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11 12 2021 - 11 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 200m vu, P12, 14, M 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juuso Käär |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.48 |
(-6.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Carne |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:36.39 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.71 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:37.37 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.43 |
(-2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:37.97 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.23 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
2:46.29 |
+12.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.03 |
(+6.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
2:47.05 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.56 |
(+4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eino Marela |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:48.20 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.08 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eino Kytöjoki |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:49.57 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.27 |
(-3.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
|
|
2:50.20 |
+16.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.20 |
(-5.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Akseli Englund |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:58.31 |
+24.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.37 |
(-7.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:58.96 |
+24.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.46 |
(-7.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
2:59.17 |
+25.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.77 |
(+5.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
3:01.92 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.38 |
(-8.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:04.27 |
+30.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.62 |
(-4.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Julius Lehtojärvi |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
3:05.41 |
+31.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.04 |
(-7.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:12.62 |
+38.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.78 |
(-6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:15.00 |
+41.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.48 |
(+3.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Henrik Pihlaja |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
3:15.06 |
+41.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.33 |
(-14.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:15.46 |
+41.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:40.65 |
(-25.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
3:16.65 |
+42.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.85 |
(+2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Peetu Oksanen |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
3:18.28 |
+44.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.93 |
(-4.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
3:19.13 |
+45.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.11 |
(+7.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elias Hirvonen |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
3:21.37 |
+47.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.90 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Verneri Tenlén |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
3:21.56 |
+47.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.71 |
(-4.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
3:26.90 |
+52.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:28.92 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
3:27.79 |
+53.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.47 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Eikka Laaksonen |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
3:37.51 |
+1:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nooa Ansamaa |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eino Rantala |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lauri Seppälä |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 18.44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 200m vu, P12, 14, M 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lostedt |
2007 |
Octopus Lohja |
|
|
2:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.41 |
(-4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
2:16.97 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.66 |
(+2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alvar Tuomenoksa |
2008 |
Octopus Lohja |
|
|
2:17.28 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.64 |
(+1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:17.64 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.25 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
2:27.21 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.73 |
(-29.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
2:28.74 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.50 |
(-3.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kaapo Jokinen |
2007 |
Swimming Team Rauma |
|
|
2:28.88 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
2:32.05 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.17 |
(+4.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
2:33.76 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.85 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Otto Anttila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:33.76 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.91 |
(-8.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
2:34.92 |
+18.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.64 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Urho Lumiainen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:35.84 |
+19.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.18 |
(-14.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
2:35.89 |
+19.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.12 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Juuso Silfver |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:36.21 |
+20.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.10 |
(-10.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
2:36.84 |
+20.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.08 |
(+4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matias Lehtinen |
2007 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:37.85 |
+21.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.95 |
(+3.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
2:39.80 |
+23.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.89 |
(-27.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sergey Tsygankov |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
2:48.97 |
+32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
2:51.06 |
+34.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.34 |
(-4.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
3:01.10 |
+44.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.96 |
(+3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
3:04.10 |
+47.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.74 |
(-12.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Miro Kuosmanen |
2008 |
Raision Urheilijat |
|
|
3:17.01 |
+1:00.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.68 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 18.44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 200m vu, P12, 14, M 15-99 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kasperi Heikkinen |
2005 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.86 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Aho |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:02.17 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.97 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaro Törnström |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
2:11.82 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 18.44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12-2021 18.46.57 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|