Tulokset Joulu-uinnit 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
RaisU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11 12 2021 - 11 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m ru, M - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:12.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.79 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vilho Verronen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
|
1:12.77 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.17 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:14.57 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.17 |
(-3.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Kontula |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:14.58 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.61 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Akseli Kotti |
2004 |
TaTu Tampere |
|
|
1:16.53 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.55 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mark Korotykhin |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:16.61 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.44 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amos Korin |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:20.79 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.40 |
(-3.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Thanh Kiet Lam |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:22.00 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.13 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikael Kynkäänniemi |
2008 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:22.17 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.20 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:24.84 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.72 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:25.35 |
+13.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.42 |
(+2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:26.39 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.36 |
(+4.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ilari Linderborg |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:26.52 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.55 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Juuso Silfver |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:26.59 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.06 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:26.80 |
+14.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.12 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:27.47 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.75 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alex Lehtola |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:27.65 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.41 |
(+3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Otto Anttila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:28.55 |
+16.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.60 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Wille Vantala |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:30.09 |
+17.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.87 |
(+2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:30.23 |
+18.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.73 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
IAN GONZALEZ CATON |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:30.24 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.65 |
(+3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sergey Tsygankov |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:30.98 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.17 |
(-4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Eelis Juuti |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:31.45 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.75 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
1:32.22 |
+20.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.67 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Max Hyvärinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:33.02 |
+20.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.70 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:34.63 |
+22.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.62 |
(+2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:35.01 |
+22.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.73 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Luka Heikkuri |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:38.46 |
+26.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.40 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:38.48 |
+26.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.12 |
(-1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:39.53 |
+27.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.09 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Topi Heinonen |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:40.29 |
+28.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.61 |
(-3.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:41.29 |
+29.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.96 |
(+2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:42.12 |
+29.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.00 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:42.96 |
+30.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.69 |
(+6.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:43.42 |
+31.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.29 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Max Kulmala |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:44.07 |
+31.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.78 |
(+5.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:44.21 |
+32.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.92 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:44.31 |
+32.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.82 |
(+2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:44.55 |
+32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
1:44.94 |
+32.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.50 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Elmeri Hauninen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:45.74 |
+33.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.28 |
(-11.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:46.59 |
+34.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.07 |
(-7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:46.74 |
+34.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.74 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:48.42 |
+36.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.09 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Oliver Rantanen |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:48.78 |
+36.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.53 |
(+5.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Felix Oksa |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:55.30 |
+43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:55.68 |
+43.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.27 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:55.78 |
+43.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.65 |
(-3.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Eeli Mikkonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:56.34 |
+44.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.81 |
(+3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:56.66 |
+44.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.40 |
(+2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Oliver Jalo |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:57.37 |
+45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:59.23 |
+47.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.50 |
(-17.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:59.35 |
+47.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.52 |
(-6.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
2:01.21 |
+49.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.80 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
- |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
75m |
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
25m |
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Nikke Laine |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DSQ |
|
|
75m |
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Renne Piironen |
2010 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 16.05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12-2021 16.31.43 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|