2022-05-17   06:27:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP SU 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.75 419 2:38.85
50m: 38.04
100m: 1:19.11
(41.07)
150m: 1:59.69
(40.58)
200m: 2:38.85
(39.16)
2 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.68 303 2:57.07 +18.22
Entry time: 3:11.72 (-14.65)
50m: 41.25
100m: 1:26.22
(44.97)
150m: 2:11.82
(45.60)
200m: 2:57.07
(45.25)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.62 441 2:36.20
Entry time: 3:06.24 (-30.04)
50m: 36.07
100m: 1:15.74
(39.67)
150m: 1:56.61
(40.87)
200m: 2:36.20
(39.59)
2 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.74 351 2:48.46 +12.26
50m: 40.00
100m: 1:23.42
(43.42)
150m: 2:06.22
(42.80)
200m: 2:48.46
(42.24)
3 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.71 347 2:49.10 +12.90
Entry time: 2:49.42 (-0.32)
50m: 39.53
100m: 1:21.92
(42.39)
150m: 2:06.16
(44.24)
200m: 2:49.10
(42.94)
4 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.85 302 2:57.26 +21.06
50m: 42.16
100m: 1:26.49
(44.33)
150m: 2:01.70
(35.21)
200m: 2:57.26
(55.56)
5 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.74 296 2:58.35 +22.15
50m: 41.52
100m: 1:26.69
(45.17)
150m: 2:12.94
(46.25)
200m: 2:58.35
(45.41)
6 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.67 296 2:58.45 +22.25
Entry time: 2:57.99 (+0.46)
50m: 41.68
100m: 1:27.27
(45.59)
150m: 2:13.40
(46.13)
200m: 2:58.45
(45.05)
7 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.74 273 3:03.13 +26.93
50m: 40.51
100m: 1:27.59
(47.08)
150m: 2:15.54
(47.95)
200m: 3:03.13
(47.59)
8 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.71 268 3:04.40 +28.20
Entry time: 3:25.26 (-20.86)
50m: 43.53
100m: 1:31.43
(47.90)
150m: 2:18.51
(47.08)
200m: 3:04.40
(45.89)
9 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.76 250 3:08.78 +32.58
Entry time: 3:11.83 (-3.05)
50m: 44.81
100m: 1:33.03
(48.22)
150m: 2:22.26
(49.23)
200m: 3:08.78
(46.52)
10 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.82 240 3:11.32 +35.12
50m: 44.60
100m: 1:33.19
(48.59)
150m: 2:23.19
(50.00)
200m: 3:11.32
(48.13)
- Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.69 DSQ SW6.4
- Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.61 398 2:41.60
Entry time: 2:47.13 (-5.53)
50m: 37.75
100m: 1:19.44
(41.69)
150m: 2:01.31
(41.87)
200m: 2:41.60
(40.29)
2 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.68 342 2:50.07 +8.47
Entry time: 2:53.68 (-3.61)
50m: 38.22
100m: 1:21.87
(43.65)
150m: 2:07.26
(45.39)
200m: 2:50.07
(42.81)
3 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.81 309 2:55.76 +14.16
50m: 41.26
100m: 1:26.24
(44.98)
150m: 2:11.50
(45.26)
200m: 2:55.76
(44.26)
4 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.76 308 2:55.94 +14.34
Entry time: 3:06.72 (-10.78)
50m: 39.67
100m: 1:24.93
(45.26)
150m: 2:11.00
(46.07)
200m: 2:55.94
(44.94)
5 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.71 300 2:57.62 +16.02
50m: 40.67
100m: 1:25.81
(45.14)
150m: 2:12.28
(46.47)
200m: 2:57.62
(45.34)
6 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.84 274 3:02.97 +21.37
50m: 41.50
100m: 1:28.54
(47.04)
150m: 2:16.81
(48.27)
200m: 3:02.97
(46.16)
7 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.75 232 3:13.44 +31.84
50m: 45.63
100m: 1:34.69
(49.06)
150m: 2:25.97
(51.28)
200m: 3:13.44
(47.47)
8 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.88 156 3:40.70 +59.10
50m: 53.33
100m: 1:51.82
(58.49)
150m: 2:47.75
(55.93)
200m: 3:40.70
(52.95)
- Nelly Åström 2008 Cetus Espoo DNS
- Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo DNS
- Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.63 587 2:22.00
Entry time: 2:26.37 (-4.37)
50m: 34.25
100m: 1:11.04
(36.79)
150m: 1:46.80
(35.76)
200m: 2:22.00
(35.20)
2 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.68 491 2:30.67 +8.67
Entry time: 2:48.03 (-17.36)
50m: 34.73
100m: 1:12.80
(38.07)
150m: 1:52.15
(39.35)
200m: 2:30.67
(38.52)
3 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo +0.78 349 2:48.86 +26.86
50m: 39.05
100m: 1:22.42
(43.37)
150m: 2:06.53
(44.11)
200m: 2:48.86
(42.33)
4 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.70 334 2:51.27 +29.27
50m: 40.12
100m: 1:23.41
(43.29)
150m: 2:08.26
(44.85)
200m: 2:51.27
(43.01)
5 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.81 322 2:53.53 +31.53
Entry time: 3:12.88 (-19.35)
50m: 39.46
100m: 1:23.85
(44.39)
150m: 2:09.67
(45.82)
200m: 2:53.53
(43.86)
- Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.57 558 2:24.40
Entry time: 2:25.40 (-1.00)
50m: 33.46
100m: 1:09.98
(36.52)
150m: 1:47.49
(37.51)
200m: 2:24.40
(36.91)
2 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.71 502 2:29.62 +5.22
Entry time: 2:28.55 (+1.07)
50m: 34.74
100m: 1:12.81
(38.07)
150m: 1:51.40
(38.59)
200m: 2:29.62
(38.22)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.65 631 2:18.67
Entry time: 2:19.43 (-0.76)
50m: 31.86
100m: 1:06.66
(34.80)
150m: 1:42.72
(36.06)
200m: 2:18.67
(35.95)
2 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.71 456 2:34.42 +15.75
Entry time: 2:30.85 (+3.57)
50m: 35.78
100m: 1:14.40
(38.62)
150m: 1:54.45
(40.05)
200m: 2:34.42
(39.97)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo +0.71 517 2:28.11
Entry time: 2:28.16 (-0.05)
50m: 34.61
100m: 1:12.13
(37.52)
150m: 1:50.74
(38.61)
200m: 2:28.11
(37.37)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
2021-11-28 19:05:44 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner