2022-05-17   05:36:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP SU 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 8 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Alvar Salminen 2013 Cetus Espoo +0.85 55 58.25
2 Emil Helin 2013 Cetus Espoo +0.93 45 1:02.07 +3.82
Entry time: 1:00.88 (+1.19)
3 Jesse Silvasti 2013 Cetus Espoo 44 1:02.91 +4.66
Entry time: 1:04.08 (-1.17)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 9 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.79 72 53.32
2 Eelis Goodacre 2012 Cetus Espoo +0.67 70 53.69 +0.37
3 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo +0.58 68 54.22 +0.90
4 Janne Kouhia 2012 Cetus Espoo +0.94 53 58.98 +5.66
- Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo +0.05 DSQ SW4.4
- Leo Plathan 2012 Cetus Espoo +0.91 DSQ SW6.5
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Theodor Karulin 2011 Cetus Espoo +0.66 99 47.96
Entry time: 49.40 (-1.44)
2 Radheya Pala 2011 Cetus Espoo +0.54 65 55.16 +7.20
Entry time: 59.29 (-4.13)
3 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.72 63 55.79 +7.83
Entry time: 53.60 (+2.19)
4 Ilmari Mäntylä 2011 Cetus Espoo +0.87 39 1:05.19 +17.23
- Henry Vuorinen 2011 Cetus Espoo +0.79 DSQ SW6.4
- Lauri Kukkonen 2011 Cetus Espoo +0.82 DSQ SW6.5
- Noel Salonen 2011 Cetus Espoo +0.75 DSQ SW6.2
- Elmeri Härkönen 2011 Cetus Espoo DNS
- Matias Silfver 2011 Cetus Espoo DNS
- Mikael Silfver 2011 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joona Peippo 2010 Cetus Espoo +0.71 43 1:03.26
- Mátyás Litkey 2010 Cetus Espoo +0.75 DSQ SW6.2
- Iaroslav Druzhinin 2010 Cetus Espoo DSQ SW6.2
- Alex Pauk 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo +0.74 110 46.26
Entry time: 45.24 (+1.02)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo +0.77 197 38.13
Entry time: 37.17 (+0.96)
2 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo +0.68 149 41.87 +3.74
Entry time: 45.82 (-3.95)
3 firat burak böke 2008 Cetus Espoo +0.82 139 42.81 +4.68
Entry time: 44.37 (-1.56)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.68 406 30.00
Entry time: 31.40 (-1.40)
2 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo +0.79 264 34.62 +4.62
Entry time: 35.76 (-1.14)
3 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo +0.67 229 36.30 +6.30
Entry time: 36.94 (-0.64)
4 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.65 203 37.77 +7.77
Entry time: 40.59 (-2.82)
5 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo +0.73 191 38.54 +8.54
Entry time: 41.64 (-3.10)
6 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo +0.76 189 38.66 +8.66
Entry time: 44.27 (-5.61)
7 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo +0.69 170 40.08 +10.08
Entry time: 38.17 (+1.91)
8 Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo +0.85 113 45.93 +15.93
Entry time: 46.33 (-0.40)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.61 472 28.53
Entry time: 28.98 (-0.45)
2 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo +0.72 307 32.93 +4.40
Entry time: 33.23 (-0.30)
3 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo +0.79 281 33.89 +5.36
Entry time: 33.87 (+0.02)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo +0.80 343 31.73
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 17 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo +0.76 297 33.30
Entry time: 30.80 (+2.50)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo +0.97 94 48.76
Entry time: 45.03 (+3.73)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
2021-11-28 20:15:32 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner