2022-08-11   10:57:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP SU 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.75 419 2:38.85
50m: 38.04
100m: 1:19.11
(41.07)
150m: 1:59.69
(40.58)
200m: 2:38.85
(39.16)
2 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.68 303 2:57.07 +18.22
Entry time: 3:11.72 (-14.65)
50m: 41.25
100m: 1:26.22
(44.97)
150m: 2:11.82
(45.60)
200m: 2:57.07
(45.25)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.62 441 2:36.20
Entry time: 3:06.24 (-30.04)
50m: 36.07
100m: 1:15.74
(39.67)
150m: 1:56.61
(40.87)
200m: 2:36.20
(39.59)
2 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.74 351 2:48.46 +12.26
50m: 40.00
100m: 1:23.42
(43.42)
150m: 2:06.22
(42.80)
200m: 2:48.46
(42.24)
3 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.71 347 2:49.10 +12.90
Entry time: 2:49.42 (-0.32)
50m: 39.53
100m: 1:21.92
(42.39)
150m: 2:06.16
(44.24)
200m: 2:49.10
(42.94)
4 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.85 302 2:57.26 +21.06
50m: 42.16
100m: 1:26.49
(44.33)
150m: 2:01.70
(35.21)
200m: 2:57.26
(55.56)
5 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.74 296 2:58.35 +22.15
50m: 41.52
100m: 1:26.69
(45.17)
150m: 2:12.94
(46.25)
200m: 2:58.35
(45.41)
6 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.67 296 2:58.45 +22.25
Entry time: 2:57.99 (+0.46)
50m: 41.68
100m: 1:27.27
(45.59)
150m: 2:13.40
(46.13)
200m: 2:58.45
(45.05)
7 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.74 273 3:03.13 +26.93
50m: 40.51
100m: 1:27.59
(47.08)
150m: 2:15.54
(47.95)
200m: 3:03.13
(47.59)
8 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.71 268 3:04.40 +28.20
Entry time: 3:25.26 (-20.86)
50m: 43.53
100m: 1:31.43
(47.90)
150m: 2:18.51
(47.08)
200m: 3:04.40
(45.89)
9 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.76 250 3:08.78 +32.58
Entry time: 3:11.83 (-3.05)
50m: 44.81
100m: 1:33.03
(48.22)
150m: 2:22.26
(49.23)
200m: 3:08.78
(46.52)
10 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.82 240 3:11.32 +35.12
50m: 44.60
100m: 1:33.19
(48.59)
150m: 2:23.19
(50.00)
200m: 3:11.32
(48.13)
- Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.69 DSQ SW6.4
- Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.61 398 2:41.60
Entry time: 2:47.13 (-5.53)
50m: 37.75
100m: 1:19.44
(41.69)
150m: 2:01.31
(41.87)
200m: 2:41.60
(40.29)
2 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.68 342 2:50.07 +8.47
Entry time: 2:53.68 (-3.61)
50m: 38.22
100m: 1:21.87
(43.65)
150m: 2:07.26
(45.39)
200m: 2:50.07
(42.81)
3 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.81 309 2:55.76 +14.16
50m: 41.26
100m: 1:26.24
(44.98)
150m: 2:11.50
(45.26)
200m: 2:55.76
(44.26)
4 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.76 308 2:55.94 +14.34
Entry time: 3:06.72 (-10.78)
50m: 39.67
100m: 1:24.93
(45.26)
150m: 2:11.00
(46.07)
200m: 2:55.94
(44.94)
5 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.71 300 2:57.62 +16.02
50m: 40.67
100m: 1:25.81
(45.14)
150m: 2:12.28
(46.47)
200m: 2:57.62
(45.34)
6 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.84 274 3:02.97 +21.37
50m: 41.50
100m: 1:28.54
(47.04)
150m: 2:16.81
(48.27)
200m: 3:02.97
(46.16)
7 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.75 232 3:13.44 +31.84
50m: 45.63
100m: 1:34.69
(49.06)
150m: 2:25.97
(51.28)
200m: 3:13.44
(47.47)
8 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.88 156 3:40.70 +59.10
50m: 53.33
100m: 1:51.82
(58.49)
150m: 2:47.75
(55.93)
200m: 3:40.70
(52.95)
- Nelly Åström 2008 Cetus Espoo DNS
- Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo DNS
- Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.63 587 2:22.00
Entry time: 2:26.37 (-4.37)
50m: 34.25
100m: 1:11.04
(36.79)
150m: 1:46.80
(35.76)
200m: 2:22.00
(35.20)
2 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.68 491 2:30.67 +8.67
Entry time: 2:48.03 (-17.36)
50m: 34.73
100m: 1:12.80
(38.07)
150m: 1:52.15
(39.35)
200m: 2:30.67
(38.52)
3 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo +0.78 349 2:48.86 +26.86
50m: 39.05
100m: 1:22.42
(43.37)
150m: 2:06.53
(44.11)
200m: 2:48.86
(42.33)
4 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.70 334 2:51.27 +29.27
50m: 40.12
100m: 1:23.41
(43.29)
150m: 2:08.26
(44.85)
200m: 2:51.27
(43.01)
5 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.81 322 2:53.53 +31.53
Entry time: 3:12.88 (-19.35)
50m: 39.46
100m: 1:23.85
(44.39)
150m: 2:09.67
(45.82)
200m: 2:53.53
(43.86)
- Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.57 558 2:24.40
Entry time: 2:25.40 (-1.00)
50m: 33.46
100m: 1:09.98
(36.52)
150m: 1:47.49
(37.51)
200m: 2:24.40
(36.91)
2 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.71 502 2:29.62 +5.22
Entry time: 2:28.55 (+1.07)
50m: 34.74
100m: 1:12.81
(38.07)
150m: 1:51.40
(38.59)
200m: 2:29.62
(38.22)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.65 631 2:18.67
Entry time: 2:19.43 (-0.76)
50m: 31.86
100m: 1:06.66
(34.80)
150m: 1:42.72
(36.06)
200m: 2:18.67
(35.95)
2 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.71 456 2:34.42 +15.75
Entry time: 2:30.85 (+3.57)
50m: 35.78
100m: 1:14.40
(38.62)
150m: 1:54.45
(40.05)
200m: 2:34.42
(39.97)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
Event 3, 200m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo +0.71 517 2:28.11
Entry time: 2:28.16 (-0.05)
50m: 34.61
100m: 1:12.13
(37.52)
150m: 1:50.74
(38.61)
200m: 2:28.11
(37.37)
Event official at: 11/28/2021 7:05:40 PM
2021-11-28 19:05:44 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 4, 200m Selkäuinti Miehet 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo +0.61 339 2:31.37
Entry time: 2:36.54 (-5.17)
50m: 34.74
100m: 1:14.36
(39.62)
150m: 1:53.72
(39.36)
200m: 2:31.37
(37.65)
2 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo +0.91 222 2:54.44 +23.07
50m: 42.07
100m: 1:27.62
(45.55)
150m: 2:12.00
(44.38)
200m: 2:54.44
(42.44)
3 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo +0.79 192 3:03.05 +31.68
50m: 41.48
100m: 1:27.99
(46.51)
150m: 2:15.83
(47.84)
200m: 3:03.05
(47.22)
Event official at: 11/28/2021 7:05:50 PM
Event 4, 200m Selkäuinti Miehet 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo +0.60 315 2:35.15
50m: 37.23
100m: 1:17.30
(40.07)
150m: 1:56.69
(39.39)
200m: 2:35.15
(38.46)
2 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo +0.60 296 2:38.48 +3.33
50m: 37.38
100m: 1:17.48
(40.10)
150m: 1:58.11
(40.63)
200m: 2:38.48
(40.37)
3 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo 230 2:52.40 +17.25
50m: 40.34
100m: 1:24.63
(44.29)
150m: 2:09.80
(45.17)
200m: 2:52.40
(42.60)
4 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo +0.80 188 3:04.27 +29.12
50m: 44.46
100m: 1:31.76
(47.30)
150m: 2:19.25
(47.49)
200m: 3:04.27
(45.02)
5 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo +0.76 131 3:27.59 +52.44
50m: 47.94
100m: 1:41.39
(53.45)
150m: 2:35.87
(54.48)
200m: 3:27.59
(51.72)
- Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.63 DSQ SW4.4
Event official at: 11/28/2021 7:05:50 PM
Event 4, 200m Selkäuinti Miehet 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.78 335 2:32.04
Entry time: 3:29.99 (-57.95)
50m: 35.61
100m: 1:14.35
(38.74)
150m: 1:54.06
(39.71)
200m: 2:32.04
(37.98)
Event official at: 11/28/2021 7:05:50 PM
Event 4, 200m Selkäuinti Miehet 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo +0.66 446 2:18.17
Entry time: 2:20.46 (-2.29)
50m: 31.05
100m: 1:05.74
(34.69)
150m: 1:41.96
(36.22)
200m: 2:18.17
(36.21)
2 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo +0.70 263 2:44.74 +26.57
Entry time: 2:46.42 (-1.68)
50m: 37.27
100m: 1:19.80
(42.53)
150m: 2:03.60
(43.80)
200m: 2:44.74
(41.14)
Event official at: 11/28/2021 7:05:50 PM
Event 4, 200m Selkäuinti Miehet 17 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo +0.73 373 2:26.68
Entry time: 2:17.68 (+9.00)
50m: 31.74
100m: 1:14.33
(42.59)
150m: 1:54.63
(40.30)
200m: 2:26.68
(32.05)
2 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo +0.56 370 2:27.11 +0.43
Entry time: 2:35.48 (-8.37)
50m: 30.75
100m: 1:12.70
(41.95)
150m: 1:55.67
(42.97)
200m: 2:27.11
(31.44)
Event official at: 11/28/2021 7:05:50 PM
Event 4, 200m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jari Schwarte 1990 Cetus Espoo +0.75 580 2:06.62
Entry time: 2:11.43 (-4.81)
50m: 29.50
100m: 1:01.55
(32.05)
150m: 1:34.40
(32.85)
200m: 2:06.62
(32.22)
2 Alexander Huhtala 2003 Cetus Espoo +0.61 485 2:14.41 +7.79
Entry time: 2:25.49 (-11.08)
50m: 31.43
100m: 1:05.77
(34.34)
150m: 1:40.77
(35.00)
200m: 2:14.41
(33.64)
Event official at: 11/28/2021 7:05:50 PM
2021-11-28 19:05:53 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 5, 200m Selkäuinti Masters - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Satu Rahkonen 1977 Cetus Espoo +0.71 2:32.13
Entry time: 2:32.37 (-0.24)
50m: 35.38
100m: 1:14.29
(38.91)
150m: 1:54.01
(39.72)
200m: 2:32.13
(38.12)
Event official at: 11/28/2021 7:05:58 PM
2021-11-28 19:06:01 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 9 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo +0.67 90 2:02.44
50m: 58.31
100m: 2:02.44
(1:04.13)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.81 200 1:33.73
50m: 46.07
100m: 1:33.73
(47.66)
2 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo +0.78 195 1:34.62 +0.89
50m: 45.29
100m: 1:34.62
(49.33)
3 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.83 193 1:34.98 +1.25
50m: 46.33
100m: 1:34.98
(48.65)
4 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.64 145 1:44.44 +10.71
Entry time: 1:51.72 (-7.28)
50m: 49.43
100m: 1:44.44
(55.01)
5 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo +0.56 114 1:52.96 +19.23
50m: 52.86
100m: 1:52.96
(1:00.10)
6 Venla Laine 2011 Cetus Espoo +0.81 113 1:53.27 +19.54
50m: 54.88
100m: 1:53.27
(58.39)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.71 385 1:15.41
Entry time: 1:18.59 (-3.18)
50m: 36.06
100m: 1:15.41
(39.35)
2 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.77 284 1:23.50 +8.09
Entry time: 1:26.75 (-3.25)
50m: 40.21
100m: 1:23.50
(43.29)
3 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.90 272 1:24.70 +9.29
Entry time: 1:25.87 (-1.17)
50m: 41.61
100m: 1:24.70
(43.09)
4 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.71 261 1:25.87 +10.46
Entry time: 1:29.53 (-3.66)
50m: 42.25
100m: 1:25.87
(43.62)
5 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.71 254 1:26.67 +11.26
Entry time: 1:29.64 (-2.97)
50m: 41.95
100m: 1:26.67
(44.72)
6 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.73 234 1:29.01 +13.60
Entry time: 1:30.58 (-1.57)
50m: 42.90
100m: 1:29.01
(46.11)
7 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.72 230 1:29.56 +14.15
Entry time: 1:31.68 (-2.12)
50m: 43.55
100m: 1:29.56
(46.01)
8 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.80 222 1:30.61 +15.20
Entry time: 1:35.57 (-4.96)
50m: 43.90
100m: 1:30.61
(46.71)
9 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo +0.78 213 1:31.82 +16.41
50m: 44.14
100m: 1:31.82
(47.68)
10 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo +0.74 212 1:31.95 +16.54
Entry time: 1:35.94 (-3.99)
50m: 45.06
100m: 1:31.95
(46.89)
11 Ran Yu 2010 Cetus Espoo +0.69 211 1:32.10 +16.69
Entry time: 1:34.95 (-2.85)
50m: 43.88
100m: 1:32.10
(48.22)
12 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo +0.67 204 1:33.23 +17.82
50m: 44.64
100m: 1:33.23
(48.59)
13 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo +0.81 175 1:38.01 +22.60
Entry time: 1:42.65 (-4.64)
50m: 48.07
100m: 1:38.01
(49.94)
14 Dorotea Bjelicic 2010 Cetus Espoo +0.86 157 1:41.56 +26.15
Entry time: 1:49.10 (-7.54)
50m: 48.92
100m: 1:41.56
(52.64)
15 Ilona Poltavskaya 2010 Cetus Espoo +0.71 135 1:46.84 +31.43
50m: 49.47
100m: 1:46.84
(57.37)
16 Kaisa Kyhälä 2010 Cetus Espoo +0.54 118 1:51.61 +36.20
50m: 52.29
100m: 1:51.61
(59.32)
17 Olivia Sihlman 2010 Cetus Espoo +0.87 109 1:54.90 +39.49
50m: 54.54
100m: 1:54.90
(1:00.36)
- Siiri Into 2010 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW6.4
- Emma Haapajärvi 2010 Cetus Espoo +0.79 DSQ SW6.4
- Ada Murto 2010 Cetus Espoo +0.78 DSQ SW6.4
- Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo +0.78 DSQ SW6.4
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.67 409 1:13.90
Entry time: 1:15.25 (-1.35)
50m: 36.59
100m: 1:13.90
(37.31)
2 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo +0.85 226 1:29.99 +16.09
Entry time: 1:37.26 (-7.27)
50m: 43.21
100m: 1:29.99
(46.78)
3 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.71 213 1:31.91 +18.01
Entry time: 1:34.03 (-2.12)
50m: 44.32
100m: 1:31.91
(47.59)
4 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo +0.84 195 1:34.61 +20.71
Entry time: 1:37.46 (-2.85)
50m: 47.14
100m: 1:34.61
(47.47)
5 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.84 171 1:38.73 +24.83
Entry time: 1:40.33 (-1.60)
50m: 47.69
100m: 1:38.73
(51.04)
6 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo +0.98 159 1:41.18 +27.28
50m: 48.90
100m: 1:41.18
(52.28)
7 Lumia Rantala 2009 Cetus Espoo +0.84 144 1:44.56 +30.66
Entry time: 1:56.39 (-11.83)
50m: 51.59
100m: 1:44.56
(52.97)
8 Helmi Degerlund 2009 Cetus Espoo +0.84 100 1:58.22 +44.32
Entry time: 2:13.85 (-15.63)
50m: 54.59
100m: 1:58.22
(1:03.63)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo +0.74 412 1:13.73
Entry time: 1:13.97 (-0.24)
50m: 35.64
100m: 1:13.73
(38.09)
2 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.59 384 1:15.46 +1.73
Entry time: 1:17.25 (-1.79)
50m: 36.21
100m: 1:15.46
(39.25)
3 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.71 378 1:15.85 +2.12
Entry time: 1:17.19 (-1.34)
50m: 36.02
100m: 1:15.85
(39.83)
4 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.82 312 1:20.87 +7.14
Entry time: 1:28.06 (-7.19)
50m: 38.94
100m: 1:20.87
(41.93)
5 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.69 285 1:23.39 +9.66
Entry time: 1:27.97 (-4.58)
50m: 39.90
100m: 1:23.39
(43.49)
6 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo +0.69 222 1:30.60 +16.87
Entry time: 1:32.99 (-2.39)
50m: 44.13
100m: 1:30.60
(46.47)
7 Sarnai Chuluunbaatar 2008 Cetus Espoo +0.99 180 1:37.13 +23.40
Entry time: 1:43.39 (-6.26)
50m: 47.40
100m: 1:37.13
(49.73)
8 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo +0.69 162 1:40.51 +26.78
Entry time: 1:40.44 (+0.07)
50m: 48.83
100m: 1:40.51
(51.68)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.62 516 1:08.41
Entry time: 1:07.28 (+1.13)
50m: 32.58
100m: 1:08.41
(35.83)
2 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.73 494 1:09.43 +1.02
Entry time: 1:09.14 (+0.29)
50m: 33.12
100m: 1:09.43
(36.31)
3 Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.75 444 1:11.91 +3.50
Entry time: 1:12.19 (-0.28)
50m: 34.93
100m: 1:11.91
(36.98)
4 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.71 407 1:14.06 +5.65
Entry time: 1:14.12 (-0.06)
50m: 36.11
100m: 1:14.06
(37.95)
5 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo +0.62 383 1:15.56 +7.15
50m: 35.99
100m: 1:15.56
(39.57)
6 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo +0.72 331 1:19.30 +10.89
Entry time: 1:18.34 (+0.96)
50m: 38.33
100m: 1:19.30
(40.97)
7 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.77 291 1:22.82 +14.41
Entry time: 1:25.09 (-2.27)
50m: 39.73
100m: 1:22.82
(43.09)
8 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo +0.93 276 1:24.29 +15.88
Entry time: 1:26.56 (-2.27)
50m: 39.77
100m: 1:24.29
(44.52)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.68 580 1:05.80
Entry time: 1:07.52 (-1.72)
50m: 31.49
100m: 1:05.80
(34.31)
2 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.74 462 1:11.00 +5.20
Entry time: 1:11.08 (-0.08)
50m: 34.50
100m: 1:11.00
(36.50)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo +0.71 461 1:11.05
Entry time: 1:10.38 (+0.67)
50m: 34.91
100m: 1:11.05
(36.14)
2 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo +0.71 404 1:14.25 +3.20
Entry time: 1:12.61 (+1.64)
50m: 36.24
100m: 1:14.25
(38.01)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
Event 6, 100m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Helmi Tossavainen 2002 Cetus Espoo +0.68 475 1:10.32
Entry time: 1:10.29 (+0.03)
50m: 33.82
100m: 1:10.32
(36.50)
2 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo +0.67 445 1:11.86 +1.54
Entry time: 1:09.76 (+2.10)
50m: 34.75
100m: 1:11.86
(37.11)
3 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo +0.74 427 1:12.86 +2.54
Entry time: 1:10.90 (+1.96)
50m: 35.10
100m: 1:12.86
(37.76)
Event official at: 11/28/2021 7:41:56 PM
2021-11-28 19:42:01 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 9 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo +0.80 103 1:42.83
50m: 48.66
100m: 1:42.83
(54.17)
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo +0.71 96 1:45.49
50m: 51.50
100m: 1:45.49
(53.99)
2 Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.69 67 1:58.61 +13.12
50m: 55.99
100m: 1:58.61
(1:02.62)
3 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo +0.77 66 1:59.43 +13.94
50m: 54.58
100m: 1:59.43
(1:04.85)
- Touko Sammaltupa 2011 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.64 172 1:26.75
Entry time: 1:32.67 (-5.92)
50m: 43.05
100m: 1:26.75
(43.70)
2 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo +0.86 167 1:27.72 +0.97
50m: 42.22
100m: 1:27.72
(45.50)
3 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.68 140 1:32.88 +6.13
50m: 44.77
100m: 1:32.88
(48.11)
4 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.73 134 1:34.33 +7.58
Entry time: 1:35.65 (-1.32)
50m: 45.62
100m: 1:34.33
(48.71)
5 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.79 127 1:35.91 +9.16
50m: 45.05
100m: 1:35.91
(50.86)
6 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo +0.65 125 1:36.59 +9.84
Entry time: 1:44.31 (-7.72)
50m: 48.28
100m: 1:36.59
(48.31)
7 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.77 124 1:36.79 +10.04
Entry time: 1:55.04 (-18.25)
50m: 45.91
100m: 1:36.79
(50.88)
8 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.71 119 1:38.00 +11.25
50m: 47.93
100m: 1:38.00
(50.07)
9 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo +0.68 118 1:38.43 +11.68
Entry time: 1:44.25 (-5.82)
50m: 47.40
100m: 1:38.43
(51.03)
10 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo +0.66 112 1:40.11 +13.36
50m: 49.12
100m: 1:40.11
(50.99)
11 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo +0.66 91 1:47.28 +20.53
Entry time: 1:59.71 (-12.43)
50m: 50.93
100m: 1:47.28
(56.35)
- Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.63 DSQ SW6.4
- Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.71 DSQ SW6.4
- Samu Auromaa 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo +0.57 186 1:24.54
Entry time: 1:28.51 (-3.97)
50m: 40.53
100m: 1:24.54
(44.01)
2 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.70 163 1:28.35 +3.81
Entry time: 1:24.91 (+3.44)
50m: 42.95
100m: 1:28.35
(45.40)
3 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.62 162 1:28.61 +4.07
Entry time: 1:30.43 (-1.82)
50m: 42.89
100m: 1:28.61
(45.72)
4 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.56 155 1:29.86 +5.32
Entry time: 1:33.46 (-3.60)
50m: 43.78
100m: 1:29.86
(46.08)
5 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo 128 1:35.76 +11.22
Entry time: 1:39.24 (-3.48)
50m: 46.49
100m: 1:35.76
(49.27)
6 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo +0.76 125 1:36.42 +11.88
Entry time: 1:41.55 (-5.13)
50m: 47.78
100m: 1:36.42
(48.64)
7 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo +0.61 111 1:40.41 +15.87
50m: 47.84
100m: 1:40.41
(52.57)
8 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo +0.76 110 1:40.59 +16.05
Entry time: 1:49.88 (-9.29)
50m: 49.05
100m: 1:40.59
(51.54)
9 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.36 99 1:44.28 +19.74
Entry time: 1:44.32 (-0.04)
50m: 50.83
100m: 1:44.28
(53.45)
10 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo +0.83 90 1:47.58 +23.04
50m: 51.80
100m: 1:47.58
(55.78)
- Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo DNS
- Rasmus Karm 2009 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo +0.71 350 1:08.53
Entry time: 1:09.19 (-0.66)
50m: 33.56
100m: 1:08.53
(34.97)
2 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.66 350 1:08.55 +0.02
Entry time: 1:10.86 (-2.31)
50m: 33.44
100m: 1:08.55
(35.11)
3 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.70 324 1:10.30 +1.77
Entry time: 1:12.87 (-2.57)
50m: 34.16
100m: 1:10.30
(36.14)
4 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo +0.70 266 1:15.14 +6.61
Entry time: 1:21.45 (-6.31)
50m: 35.95
100m: 1:15.14
(39.19)
5 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.99 263 1:15.36 +6.83
Entry time: 1:19.43 (-4.07)
50m: 37.15
100m: 1:15.36
(38.21)
6 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo +0.66 225 1:19.40 +10.87
Entry time: 1:22.02 (-2.62)
50m: 39.39
100m: 1:19.40
(40.01)
7 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.78 176 1:26.19 +17.66
Entry time: 1:29.01 (-2.82)
50m: 41.70
100m: 1:26.19
(44.49)
8 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo +0.67 150 1:30.86 +22.33
Entry time: 1:41.76 (-10.90)
50m: 42.59
100m: 1:30.86
(48.27)
9 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.63 138 1:33.47 +24.94
Entry time: 1:36.87 (-3.40)
50m: 44.45
100m: 1:33.47
(49.02)
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.67 528 59.78
Entry time: 59.79 (-0.01)
50m: 29.05
100m: 59.78
(30.73)
2 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.70 380 1:06.71 +6.93
Entry time: 1:06.32 (+0.39)
50m: 32.01
100m: 1:06.71
(34.70)
3 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.61 364 1:07.63 +7.85
Entry time: 1:09.74 (-2.11)
50m: 33.09
100m: 1:07.63
(34.54)
4 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.64 262 1:15.44 +15.66
Entry time: 1:17.81 (-2.37)
50m: 37.03
100m: 1:15.44
(38.41)
5 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.72 213 1:20.81 +21.03
Entry time: 1:18.15 (+2.66)
50m: 39.58
100m: 1:20.81
(41.23)
6 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo +0.72 211 1:21.17 +21.39
Entry time: 1:31.26 (-10.09)
50m: 41.36
100m: 1:21.17
(39.81)
- Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.82 DSQ SW4.4
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.68 418 1:04.60
Entry time: 1:04.61 (-0.01)
50m: 31.14
100m: 1:04.60
(33.46)
2 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo +0.83 256 1:16.06 +11.46
Entry time: 1:20.16 (-4.10)
50m: 37.00
100m: 1:16.06
(39.06)
3 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo +0.62 202 1:22.28 +17.68
50m: 40.39
100m: 1:22.28
(41.89)
4 Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo +0.67 157 1:29.54 +24.94
50m: 43.62
100m: 1:29.54
(45.92)
- Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.64 DSQ SW6.4
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo +0.55 342 1:09.07
50m: 32.43
100m: 1:09.07
(36.64)
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 17 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Leo Hautaniemi 2004 Cetus Espoo +0.65 DSQ SW4.4
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
Event 7, 100m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leo Mikkonen 2002 Cetus Espoo +0.68 495 1:01.08
Entry time: 1:00.66 (+0.42)
50m: 28.96
100m: 1:01.08
(32.12)
2 Petr Pankratov 2002 Cetus Espoo +0.72 464 1:02.39 +1.31
Entry time: 1:02.88 (-0.49)
50m: 30.22
100m: 1:02.39
(32.17)
3 Roni Severinkangas 2003 Cetus Espoo +0.59 411 1:04.99 +3.91
Entry time: 1:05.08 (-0.09)
50m: 30.81
100m: 1:04.99
(34.18)
4 Joona Ruuskanen 2000 Cetus Espoo +0.60 372 1:07.19 +6.11
Entry time: 1:03.71 (+3.48)
50m: 29.76
100m: 1:07.19
(37.43)
Event official at: 11/28/2021 7:42:52 PM
2021-11-28 19:43:05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 8 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo +0.68 103 54.61
Entry time: 53.36 (+1.25)
2 Julia Sederholm 2013 Cetus Espoo +0.92 52 1:08.52 +13.91
- Juuli Jäntti 2014 Cetus Espoo +0.93 DSQ SW6.4
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 9 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo +0.65 125 51.10
Entry time: 53.79 (-2.69)
2 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo +0.64 117 52.32 +1.22
Entry time: 52.37 (-0.05)
3 Siiri Suominen 2012 Cetus Espoo +0.99 102 54.76 +3.66
4 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo +0.80 86 57.88 +6.78
5 Ella Lemmettylä 2012 Cetus Espoo +0.96 43 1:12.52 +21.42
- Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo +0.86 DSQ SW6.4
- Lily Sievälä 2012 Cetus Espoo DSQ SW6.4
- Pihla Martikainen 2012 Cetus Espoo +0.95 DSQ SW6.5
- Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo +0.98 DSQ SW6.4
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Seela Tani 2011 Cetus Espoo +0.82 131 50.30
2 Edith Suominen 2011 Cetus Espoo +0.89 110 53.32 +3.02
3 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo +0.96 106 53.96 +3.66
Entry time: 54.84 (-0.88)
4 Stacy Fu 2011 Cetus Espoo +0.71 98 55.51 +5.21
5 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo +0.60 95 55.91 +5.61
Entry time: 57.62 (-1.71)
6 Hilla Tuomola 2011 Cetus Espoo +0.83 76 1:00.36 +10.06
7 Abigail-Meg Tambe Ebot 2011 Cetus Espoo +0.63 47 1:10.51 +20.21
8 Mona Nicklén 2011 Cetus Espoo +0.81 46 1:11.34 +21.04
- Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW6.4
- chloe mortelette 2011 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo +0.71 179 45.42
Entry time: 52.25 (-6.83)
2 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo +0.76 156 47.49 +2.07
3 Milana Ronkainen 2010 Cetus Espoo +0.89 92 56.66 +11.24
4 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo +0.99 66 1:03.28 +17.86
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo +0.58 439 33.68
Entry time: 34.96 (-1.28)
2 Eden Maoz 2009 Cetus Espoo +0.83 120 51.80 +18.12
Entry time: 55.68 (-3.88)
3 Aura Kouri 2009 Cetus Espoo +0.74 109 53.53 +19.85
Entry time: 1:00.81 (-7.28)
4 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo +0.88 98 55.36 +21.68
Entry time: 58.63 (-3.27)
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.65 478 32.73
Entry time: 33.32 (-0.59)
2 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.71 455 33.27 +0.54
Entry time: 33.93 (-0.66)
3 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.65 369 35.67 +2.94
Entry time: 36.16 (-0.49)
4 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.76 267 39.75 +7.02
Entry time: 51.70 (-11.95)
5 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo +0.86 246 40.82 +8.09
Entry time: 39.69 (+1.13)
6 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo +0.74 226 42.01 +9.28
7 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +0.68 219 42.44 +9.71
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.61 585 30.60
Entry time: 30.41 (+0.19)
2 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo +0.63 460 33.14 +2.54
Entry time: 32.24 (+0.90)
3 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo +0.64 394 34.92 +4.32
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.74 591 30.50
2 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.69 429 33.92 +3.42
Entry time: 33.01 (+0.91)
3 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo +0.84 196 44.03 +13.53
Entry time: 45.80 (-1.77)
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.67 662 29.37
Entry time: 29.89 (-0.52)
2 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo +0.73 412 34.40 +5.03
Entry time: 35.23 (-0.83)
3 Emma Lönnberg 2005 Cetus Espoo +0.74 284 38.92 +9.55
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Siri Auvinen 2002 Cetus Espoo +0.60 643 29.65
Entry time: 29.91 (-0.26)
2 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo +0.55 574 30.79 +1.14
Entry time: 29.96 (+0.83)
3 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.64 524 31.75 +2.10
Entry time: 32.35 (-0.60)
4 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.63 442 33.60 +3.95
Entry time: 35.39 (-1.79)
5 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo +0.72 432 33.85 +4.20
Entry time: 34.46 (-0.61)
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
2021-11-28 20:00:37 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 8 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Alvar Salminen 2013 Cetus Espoo +0.85 55 58.25
2 Emil Helin 2013 Cetus Espoo +0.93 45 1:02.07 +3.82
Entry time: 1:00.88 (+1.19)
3 Jesse Silvasti 2013 Cetus Espoo 44 1:02.91 +4.66
Entry time: 1:04.08 (-1.17)
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 9 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.79 72 53.32
2 Eelis Goodacre 2012 Cetus Espoo +0.67 70 53.69 +0.37
3 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo +0.58 68 54.22 +0.90
4 Janne Kouhia 2012 Cetus Espoo +0.94 53 58.98 +5.66
- Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo +0.05 DSQ SW4.4
- Leo Plathan 2012 Cetus Espoo +0.91 DSQ SW6.5
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Theodor Karulin 2011 Cetus Espoo +0.66 99 47.96
Entry time: 49.40 (-1.44)
2 Radheya Pala 2011 Cetus Espoo +0.54 65 55.16 +7.20
Entry time: 59.29 (-4.13)
3 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.72 63 55.79 +7.83
Entry time: 53.60 (+2.19)
4 Ilmari Mäntylä 2011 Cetus Espoo +0.87 39 1:05.19 +17.23
- Henry Vuorinen 2011 Cetus Espoo +0.79 DSQ SW6.4
- Lauri Kukkonen 2011 Cetus Espoo +0.82 DSQ SW6.5
- Noel Salonen 2011 Cetus Espoo +0.75 DSQ SW6.2
- Elmeri Härkönen 2011 Cetus Espoo DNS
- Matias Silfver 2011 Cetus Espoo DNS
- Mikael Silfver 2011 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 8:15:27 PM
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joona Peippo 2010 Cetus Espoo +0.71 43 1:03.26
- Mátyás Litkey 2010 Cetus Espoo +0.75 DSQ SW6.2
- Iaroslav Druzhinin 2010 Cetus Espoo DSQ SW6.2
- Alex Pauk 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at:&