Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
19. nov 2021 to 21. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 1-11 years - Finale |
|
|
Sponsor |
City Optik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
182 |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.88 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
156 |
52.99 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.16 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
120 |
57.86 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.81 |
(-4.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
115 |
58.64 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.93 |
(-4.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
|
110 |
59.60 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.51 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
93 |
1:02.90 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(+12.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vega Bisgaard Bang |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
91 |
1:03.28 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.41 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
75 |
1:07.68 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
2 flyben efter vending v 26 m |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-11-2021 19:02:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 12-13 years - Finale |
|
|
Sponsor |
City Optik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
337 |
41.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.57 |
(-3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
299 |
42.69 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.80 |
(-4.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
274 |
43.97 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.74 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
271 |
44.13 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.96 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivia Bækkegård Svendsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
256 |
44.94 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.46 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
254 |
45.04 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.19 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Smedegaard Hansson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
248 |
45.41 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.00 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
239 |
45.96 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.72 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
|
238 |
46.04 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.51 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
227 |
46.78 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.15 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
227 |
46.79 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.61 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
212 |
47.87 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.21 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
211 |
47.91 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.00 |
(+2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
204 |
48.50 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.02 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
187 |
49.87 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.79 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
185 |
50.07 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.92 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
175 |
51.02 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.26 |
(-6.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Olivia R. Christensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
153 |
53.38 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.27 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
148 |
53.89 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.42 |
(-11.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vera Vildrik Thougaard |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
148 |
53.91 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.91 |
(-12.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
148 |
53.98 |
+12.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.33 |
(-14.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
144 |
54.39 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.82 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
|
140 |
54.89 |
+13.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.78 |
(-12.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sigrid Rose Lindbjerg Dahl |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
|
140 |
54.95 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.49 |
(-22.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lærke Sofie Flindt |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
136 |
55.52 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.47 |
(-4.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Frida Agerskov |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
134 |
55.75 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.13 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
129 |
56.48 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.88 |
(-9.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Zenia Spence |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
106 |
1:00.32 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.09 |
(-4.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
To armtag i udsvømning |
|
|
|
|
- |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
En hånd v vending v 25 m |
|
|
|
|
- |
|
Silje Sofie Sig Heiberg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Ret på briller v 23 m |
|
|
|
|
- |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-11-2021 19:02:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 14-15 years - Finale |
|
|
Sponsor |
City Optik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
505 |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.81 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
477 |
36.53 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.07 |
(-2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
400 |
38.73 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.35 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
379 |
39.44 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.16 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
|
378 |
39.47 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.66 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
|
375 |
39.59 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.14 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
Kolding SK |
|
347 |
40.61 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.11 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
|
344 |
40.76 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.82 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nina Griffin |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
|
334 |
41.14 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.16 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Christina Dracea Horsbøl |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
318 |
41.80 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.42 |
(-2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
316 |
41.90 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.59 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Augusta Dalsgaard |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
313 |
42.05 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.49 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
311 |
42.15 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.84 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
279 |
43.69 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.37 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
|
273 |
43.98 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.22 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
246 |
45.58 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.96 |
(-2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
235 |
46.22 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.40 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emilie Nørskov Graversen |
2007 |
HGF Svømning |
|
221 |
47.20 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.88 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Liv K. L. Jensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
207 |
48.21 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.01 |
(-10.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
2 flyben efter vending v 25 m |
|
|
|
|
- |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
|
- |
|
Olivia MacArtney |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-11-2021 19:02:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 16 and older - Finale |
|
|
Sponsor |
City Optik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cille Christensen |
2004 |
Kolding SK |
|
505 |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.61 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
|
497 |
36.04 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.85 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Freja Kruse |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
466 |
36.82 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.02 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanne Heilmann |
2005 |
Kolding SK |
|
438 |
37.58 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.33 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Victoria Broch |
2004 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
433 |
37.75 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.34 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
405 |
38.59 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.80 |
(+2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siv Reimer |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
390 |
39.09 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.89 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
324 |
41.57 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.12 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Trine Ydemann Pedersen |
2003 |
HGF Svømning |
|
283 |
43.48 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.29 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding SK |
|
278 |
43.73 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.77 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
278 |
43.73 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.72 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ida Mørup |
2006 |
HGF Svømning |
|
242 |
45.83 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.46 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lise Serritzlew-Kristensen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
225 |
46.93 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.60 |
(-4.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
|
196 |
49.12 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.32 |
(-4.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-11-2021 19:02:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-11-2021 19:02.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|