Results for Norrtäljedoppet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nova Larsson |
2007 |
Ålands Simförening |
|
|
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:19.64 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ebba Rosenberg |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:20.22 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Edna Obradovac |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:20.26 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:31.44 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Ebenstrand |
2007 |
Märsta Simsällskap |
|
|
1:37.17 |
+19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sabina Mamedova |
2007 |
Märsta Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Nilsson |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-11-28 12:17:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Annie Eriksson |
2009 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
|
1:24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:24.34 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:26.56 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tyra Jacobsén |
2009 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:26.60 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
|
|
1:27.50 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tuva Landvall Skanelid |
2008 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:27.66 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matilda Bosson |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:28.59 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:29.37 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:30.52 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emily Richardson |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:32.33 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Moa Bretz |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
|
1:35.19 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Felicia Sahlberg |
2009 |
Österby Simsällskap |
|
|
1:38.46 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vira Sarlin |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:39.17 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
|
1:42.23 |
+18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:42.46 |
+18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
|
|
1:42.77 |
+18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Freja Karlsson |
2009 |
Ålands Simförening |
|
|
1:46.11 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-11-28 12:17:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
vilma Holmer |
2011 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
|
1:31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moa Sparf |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:36.41 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elida Nordin |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
1:39.11 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:40.61 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
|
1:43.48 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Line Eliasson |
2010 |
Ålands Simförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Selinda Andersson |
2010 |
Ålands Simförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-11-28 12:17:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 12:17:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
|