2022-05-23   17:14:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM finaalit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Tulokset
IKM 2021 Finaalit
Paikka: Järjestäjä: UiTa & TaTU Tampere
Allas: 25m Päivämäärä: 03 12 2021 - 05 12 2021
Laji 27, P13,14,15,16 400m VU 13 years - Finaali
CR 13 4:18.57 Alex Lydman 2016
CR 14 4:08.05 Alex  Lydman 2017
CR 15 4:00.00 Alex Lydman 2018
CR 16 3:56.35 Lassi Haimi 2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet +0.83 536 4:21.23
Entry time: 4:17.30 (+3.93)
50m: 29.20
100m: 1:01.71
(32.51)
150m: 1:34.89
(33.18)
200m: 2:08.59
(33.70)
250m: 2:41.63
(33.04)
300m: 3:15.28
(33.65)
350m: 3:48.77
(33.49)
400m: 4:21.23
(32.46)
2 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.77 484 4:30.29 +9.06
Entry time: 4:34.11 (-3.82)
50m: 30.25
100m: 1:03.96
(33.71)
150m: 1:38.12
(34.16)
200m: 2:12.70
(34.58)
250m: 2:47.47
(34.77)
300m: 3:22.42
(34.95)
350m: 3:57.27
(34.85)
400m: 4:30.29
(33.02)
3 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.74 481 4:30.89 +9.66
Entry time: 4:35.55 (-4.66)
50m: 30.58
100m: 1:04.20
(33.62)
150m: 1:38.34
(34.14)
200m: 2:12.66
(34.32)
250m: 2:47.92
(35.26)
300m: 3:22.90
(34.98)
350m: 3:57.86
(34.96)
400m: 4:30.89
(33.03)
4 Kaapo Tuomainen 2008 Salon Uimarit +0.70 462 4:34.39 +13.16
Entry time: 4:35.00 (-0.61)
50m: 31.13
100m: 1:05.51
(34.38)
150m: 1:41.09
(35.58)
200m: 2:17.05
(35.96)
250m: 2:51.52
(34.47)
300m: 3:27.20
(35.68)
350m: 4:01.79
(34.59)
400m: 4:34.39
(32.60)
5 Daniel Przado 2008 Rauman Uimaseura +0.74 460 4:34.90 +13.67
Entry time: 4:37.10 (-2.20)
50m: 31.37
100m: 1:06.11
(34.74)
150m: 1:41.36
(35.25)
200m: 2:17.05
(35.69)
250m: 2:52.26
(35.21)
300m: 3:27.38
(35.12)
350m: 4:02.48
(35.10)
400m: 4:34.90
(32.42)
6 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere +0.67 452 4:36.48 +15.25
Entry time: 4:41.03 (-4.55)
50m: 30.64
100m: 1:04.50
(33.86)
150m: 1:39.66
(35.16)
200m: 2:15.13
(35.47)
250m: 2:50.25
(35.12)
300m: 3:26.39
(36.14)
350m: 4:02.07
(35.68)
400m: 4:36.48
(34.41)
7 Eero Hedemäki 2008 Simmis Grani 438 4:39.48 +18.25
Entry time: 4:38.70 (+0.78)
50m: 31.60
100m: 1:06.43
(34.83)
150m: 1:41.66
(35.23)
200m: 2:17.17
(35.51)
250m: 2:52.86
(35.69)
300m: 3:28.73
(35.87)
350m: 4:04.53
(35.80)
400m: 4:39.48
(34.95)
8 Pravin Perasath 2008 Simmis Wanda ry +0.78 436 4:39.87 +18.64
Entry time: 4:33.22 (+6.65)
50m: 30.85
100m: 1:05.08
(34.23)
150m: 1:40.62
(35.54)
200m: 2:16.47
(35.85)
250m: 2:52.41
(35.94)
300m: 3:27.91
(35.50)
350m: 4:04.30
(36.39)
400m: 4:39.87
(35.57)
9 Jeremias Tuhkanen 2008 Joensuun Uimaseura ry +0.80 429 4:41.36 +20.13
Entry time: 4:42.90 (-1.54)
50m: 30.92
100m: 1:05.64
(34.72)
150m: 1:42.00
(36.36)
200m: 2:18.65
(36.65)
250m: 2:55.89
(37.24)
300m: 3:32.18
(36.29)
350m: 4:07.47
(35.29)
400m: 4:41.36
(33.89)
10 Arvid Karl Martin Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.93 419 4:43.54 +22.31
Entry time: 4:42.76 (+0.78)
50m: 31.17
100m: 1:05.98
(34.81)
150m: 1:41.54
(35.56)
200m: 2:17.86
(36.32)
250m: 2:54.77
(36.91)
300m: 3:31.72
(36.95)
350m: 4:08.43
(36.71)
400m: 4:43.54
(35.11)
11 Tommi Kangas 2008 Vieskan Uimarit +0.82 416 4:44.23 +23.00
Entry time: 4:41.83 (+2.40)
50m: 29.59
100m: 1:03.77
(34.18)
150m: 1:39.65
(35.88)
200m: 2:16.49
(36.84)
250m: 2:54.07
(37.58)
300m: 3:31.01
(36.94)
350m: 4:07.88
(36.87)
400m: 4:44.23
(36.35)
12 Lauri Rantsi 2008 Vanders +0.77 380 4:52.95 +31.72
Entry time: 4:51.13 (+1.82)
50m: 31.72
100m: 1:08.38
(36.66)
150m: 1:45.82
(37.44)
200m: 2:23.78
(37.96)
250m: 3:01.32
(37.54)
300m: 3:39.85
(38.53)
350m: 4:17.44
(37.59)
400m: 4:52.95
(35.51)
- Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry DNF
- Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry DNF
Laji virallinen: 5.12.2021 11.38.29
Laji 27, P13,14,15,16 400m VU 14 years - Finaali
CR 13 4:18.57 Alex Lydman 2016
CR 14 4:08.05 Alex  Lydman 2017
CR 15 4:00.00 Alex Lydman 2018
CR 16 3:56.35 Lassi Haimi 2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.76 563 4:16.96
Entry time: 4:17.48 (-0.52)
50m: 29.45
100m: 1:01.32
(31.87)
150m: 1:32.68
(31.36)
200m: 2:04.70
(32.02)
250m: 2:37.46
(32.76)
300m: 3:10.96
(33.50)
350m: 3:44.61
(33.65)
400m: 4:16.96
(32.35)
2 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.67 540 4:20.60 +3.64
Entry time: 4:16.54 (+4.06)
50m: 29.68
100m: 1:01.52
(31.84)
150m: 1:33.96
(32.44)
200m: 2:06.73
(32.77)
250m: 2:40.18
(33.45)
300m: 3:14.16
(33.98)
350m: 3:48.23
(34.07)
400m: 4:20.60
(32.37)
3 Tuukka Orre 2007 Kajaanin Uimaseura +0.61 538 4:20.95 +3.99
Entry time: 4:19.80 (+1.15)
50m: 29.39
100m: 1:01.70
(32.31)
150m: 1:35.06
(33.36)
200m: 2:08.53
(33.47)
250m: 2:42.15
(33.62)
300m: 3:15.81
(33.66)
350m: 3:49.07
(33.26)
400m: 4:20.95
(31.88)
4 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani +0.67 534 4:21.57 +4.61
Entry time: 4:27.38 (-5.81)
50m: 29.50
100m: 1:01.82
(32.32)
150m: 1:34.44
(32.62)
200m: 2:07.75
(33.31)
250m: 2:41.08
(33.33)
300m: 3:14.92
(33.84)
350m: 3:48.87
(33.95)
400m: 4:21.57
(32.70)
5 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap +0.69 532 4:21.81 +4.85
Entry time: 4:24.52 (-2.71)
50m: 29.57
100m: 1:02.82
(33.25)
150m: 1:36.41
(33.59)
200m: 2:10.22
(33.81)
250m: 2:42.97
(32.75)
300m: 3:16.26
(33.29)
350m: 3:49.78
(33.52)
400m: 4:21.81
(32.03)
6 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.67 527 4:22.61 +5.65
Entry time: 4:26.31 (-3.70)
50m: 29.11
100m: 1:01.62
(32.51)
150m: 1:34.98
(33.36)
200m: 2:08.77
(33.79)
250m: 2:42.74
(33.97)
300m: 3:17.21
(34.47)
350m: 3:50.75
(33.54)
400m: 4:22.61
(31.86)
7 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki +0.81 513 4:25.12 +8.16
Entry time: 4:24.81 (+0.31)
50m: 29.71
100m: 1:02.66
(32.95)
150m: 1:36.12
(33.46)
200m: 2:10.57
(34.45)
250m: 2:44.98
(34.41)
300m: 3:19.75
(34.77)
350m: 3:53.41
(33.66)
400m: 4:25.12
(31.71)
8 Eetu Autio 2007 Helsingfors Simsällskap +0.48 501 4:27.17 +10.21
Entry time: 4:22.66 (+4.51)
50m: 29.53
100m: 1:02.69
(33.16)
150m: 1:36.38
(33.69)
200m: 2:10.33
(33.95)
250m: 2:45.11
(34.78)
300m: 3:19.31
(34.20)
350m: 3:53.61
(34.30)
400m: 4:27.17
(33.56)
9 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.57 498 4:27.62 +10.66
Entry time: 4:26.65 (+0.97)
50m: 30.65
100m: 1:04.39
(33.74)
150m: 1:38.77
(34.38)
200m: 2:13.73
(34.96)
250m: 2:48.07
(34.34)
300m: 3:22.23
(34.16)
350m: 3:55.94
(33.71)
400m: 4:27.62
(31.68)
10 Markuss Justovics 2007 Rauman Uimaseura +0.72 481 4:30.89 +13.93
Entry time: 4:34.79 (-3.90)
50m: 30.44
100m: 1:03.70
(33.26)
150m: 1:37.67
(33.97)
200m: 2:12.32
(34.65)
250m: 2:47.08
(34.76)
300m: 3:22.28
(35.20)
350m: 3:57.32
(35.04)
400m: 4:30.89
(33.57)
11 Oskari Tavast 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.57 470 4:32.86 +15.90
Entry time: 4:35.79 (-2.93)
50m: 30.52
100m: 1:05.11
(34.59)
150m: 1:40.14
(35.03)
200m: 2:15.16
(35.02)
250m: 2:50.31
(35.15)
300m: 3:25.56
(35.25)
350m: 4:00.21
(34.65)
400m: 4:32.86
(32.65)
12 Väinö Hinkka 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.70 469 4:33.16 +16.20
Entry time: 4:34.34 (-1.18)
50m: 29.86
100m: 1:04.25
(34.39)
150m: 1:39.15
(34.90)
200m: 2:14.76
(35.61)
250m: 2:50.38
(35.62)
300m: 3:25.66
(35.28)
350m: 4:00.14
(34.48)
400m: 4:33.16
(33.02)
13 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura +0.75 467 4:33.57 +16.61
Entry time: 4:36.47 (-2.90)
50m: 30.11
100m: 1:04.11
(34.00)
150m: 1:38.72
(34.61)
200m: 2:13.69
(34.97)
250m: 2:48.76
(35.07)
300m: 3:24.53
(35.77)
350m: 3:59.75
(35.22)
400m: 4:33.57
(33.82)
14 Onni Rahkonen 2007 Simmis Grani +0.66 465 4:33.80 +16.84
Entry time: 4:36.88 (-3.08)
50m: 31.66
100m: 1:06.06
(34.40)
150m: 1:40.93
(34.87)
200m: 2:16.00
(35.07)
250m: 2:51.16
(35.16)
300m: 3:26.34
(35.18)
350m: 4:01.33
(34.99)
400m: 4:33.80
(32.47)
- Tatu Yli-houhala 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.59 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 5.12.2021 11.38.29
Laji 27, P13,14,15,16 400m VU 15 years - Finaali
CR 13 4:18.57 Alex Lydman 2016
CR 14 4:08.05 Alex  Lydman 2017
CR 15 4:00.00 Alex Lydman 2018
CR 16 3:56.35 Lassi Haimi 2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Kalle Pesälä 2006 Oulun Uinti 1906 +0.64 680 4:01.36
Entry time: 4:06.86 (-5.50)
50m: 26.79
100m: 56.29
(29.50)
150m: 1:26.52
(30.23)
200m: 1:57.54
(31.02)
250m: 2:28.50
(30.96)
300m: 2:59.57
(31.07)
350m: 3:30.78
(31.21)
400m: 4:01.36
(30.58)
2 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo +0.66 617 4:09.23 +7.87
Entry time: 4:06.36 (+2.87)
50m: 27.14
100m: 57.69
(30.55)
150m: 1:29.17
(31.48)
200m: 2:00.94
(31.77)
250m: 2:32.94
(32.00)
300m: 3:05.30
(32.36)
350m: 3:37.73
(32.43)
400m: 4:09.23
(31.50)
3 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.79 591 4:12.86 +11.50
Entry time: 4:13.84 (-0.98)
50m: 28.04
100m: 59.16
(31.12)
150m: 1:31.06
(31.90)
200m: 2:03.22
(32.16)
250m: 2:35.31
(32.09)
300m: 3:08.30
(32.99)
350m: 3:40.89
(32.59)
400m: 4:12.86
(31.97)
4 Lauri Aho 2006 Raision Urheilijat +0.71 566 4:16.56 +15.20
Entry time: 4:21.25 (-4.69)
50m: 29.45
100m: 1:02.32
(32.87)
150m: 1:35.76
(33.44)
200m: 2:08.80
(33.04)
250m: 2:41.91
(33.11)
300m: 3:14.50
(32.59)
350m: 3:46.70
(32.20)
400m: 4:16.56
(29.86)
5 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi +0.64 563 4:16.99 +15.63
Entry time: 4:21.56 (-4.57)
50m: 28.76
100m: 1:00.28
(31.52)
150m: 1:32.90
(32.62)
200m: 2:06.28
(33.38)
250m: 2:39.24
(32.96)
300m: 3:12.18
(32.94)
350m: 3:45.25
(33.07)
400m: 4:16.99
(31.74)
6 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 +0.72 553 4:18.53 +17.17
Entry time: 4:25.00 (-6.47)
50m: 29.99
100m: 1:02.23
(32.24)
150m: 1:34.35
(32.12)
200m: 2:07.37
(33.02)
250m: 2:39.87
(32.50)
300m: 3:13.27
(33.40)
350m: 3:46.13
(32.86)
400m: 4:18.53
(32.40)
7 Joonatan Davie 2006 Raision Urheilijat +0.70 551 4:18.80 +17.44
Entry time: 4:21.68 (-2.88)
50m: 29.55
100m: 1:02.84
(33.29)
150m: 1:36.37
(33.53)
200m: 2:09.41
(33.04)
250m: 2:42.51
(33.10)
300m: 3:15.26
(32.75)
350m: 3:48.00
(32.74)
400m: 4:18.80
(30.80)
8 Erik Kotanen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.58 525 4:22.98 +21.62
Entry time: 4:24.12 (-1.14)
50m: 28.69
100m: 1:01.10
(32.41)
150m: 1:34.63
(33.53)
200m: 2:09.29
(34.66)
250m: 2:43.46
(34.17)
300m: 3:17.00
(33.54)
350m: 3:51.08
(34.08)
400m: 4:22.98
(31.90)
9 Aaro Imppola 2006 Hyvinkään Uimaseura +0.70 522 4:23.47 +22.11
Entry time: 4:31.48 (-8.01)
50m: 29.52
100m: 1:02.95
(33.43)
150m: 1:36.47
(33.52)
200m: 2:10.53
(34.06)
250m: 2:44.51
(33.98)
300m: 3:18.68
(34.17)
350m: 3:52.38
(33.70)
400m: 4:23.47
(31.09)
10 Ville Suojasto 2006 Raision Urheilijat +0.75 520 4:23.79 +22.43
Entry time: 4:30.29 (-6.50)
50m: 30.72
100m: 1:02.83
(32.11)
150m: 1:35.78
(32.95)
200m: 2:09.01
(33.23)
250m: 2:43.11
(34.10)
300m: 3:16.89
(33.78)
350m: 3:50.56
(33.67)
400m: 4:23.79
(33.23)
11 Andras Galos 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.65 514 4:24.83 +23.47
Entry time: 4:22.81 (+2.02)
50m: 29.25
100m: 1:02.48
(33.23)
150m: 1:36.49
(34.01)
200m: 2:10.37
(33.88)
250m: 2:44.56
(34.19)
300m: 3:18.53
(33.97)
350m: 3:52.12
(33.59)
400m: 4:24.83
(32.71)
12 Santeri Holmberg 2006 Åbo Simklubb +0.69 502 4:26.97 +25.61
Entry time: 4:32.81 (-5.84)
50m: 29.22
100m: 1:01.86
(32.64)
150m: 1:35.58
(33.72)
200m: 2:10.12
(34.54)
250m: 2:45.17
(35.05)
300m: 3:19.44
(34.27)
350m: 3:53.82
(34.38)
400m: 4:26.97
(33.15)
13 Luka Valtonen 2006 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.60 501 4:27.20 +25.84
Entry time: 4:32.26 (-5.06)
50m: 30.28
100m: 1:03.42
(33.14)
150m: 1:37.51
(34.09)
200m: 2:11.51
(34.00)
250m: 2:45.65
(34.14)
300m: 3:19.69
(34.04)
350m: 3:53.52
(33.83)
400m: 4:27.20
(33.68)
14 Mark Korotykhin 2006 Raision Urheilijat +0.75 491 4:28.86 +27.50
Entry time: 4:30.84 (-1.98)
50m: 30.27
100m: 1:03.95
(33.68)
150m: 1:37.99
(34.04)
200m: 2:12.02
(34.03)
250m: 2:46.74
(34.72)
300m: 3:21.51
(34.77)
350m: 3:56.06
(34.55)
400m: 4:28.86
(32.80)
15 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo +0.80 491 4:28.88 +27.52
Entry time: 4:26.32 (+2.56)
50m: 30.70
100m: 1:04.29
(33.59)
150m: 1:38.14
(33.85)
200m: 2:12.08
(33.94)
250m: 2:46.22
(34.14)
300m: 3:21.14
(34.92)
350m: 3:55.78
(34.64)
400m: 4:28.88
(33.10)
16 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.73 477 4:31.54 +30.18
Entry time: 4:32.15 (-0.61)
50m: 30.56
100m: 1:04.33
(33.77)
150m: 1:39.01
(34.68)
200m: 2:13.79
(34.78)
250m: 2:48.99
(35.20)
300m: 3:24.35
(35.36)
350m: 3:58.56
(34.21)
400m: 4:31.54
(32.98)
Laji virallinen: 5.12.2021 11.38.29
Laji 27, P13,14,15,16 400m VU 16 years - Finaali
CR 13 4:18.57 Alex Lydman 2016
CR 14 4:08.05 Alex  Lydman 2017
CR 15 4:00.00 Alex Lydman 2018
CR 16 3:56.35 Lassi Haimi 2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Nooa Matela 2005 Lappeenrannan Uimarit +0.72 589 4:13.10
Entry time: 4:16.13 (-3.03)
50m: 27.54
100m: 58.58
(31.04)
150m: 1:30.28
(31.70)
200m: 2:02.62
(32.34)
250m: 2:35.54
(32.92)
300m: 3:08.53
(32.99)
350m: 3:41.92
(33.39)
400m: 4:13.10
(31.18)
2 Nico Peltonen 2005 Hyvinkään Uimaseura +0.68 514 4:24.94 +11.84
Entry time: 4:28.49 (-3.55)
50m: 28.86
100m: 1:01.37
(32.51)
150m: 1:34.73
(33.36)
200m: 2:08.56
(33.83)
250m: 2:42.37
(33.81)
300m: 3:16.72
(34.35)
350m: 3:51.56
(34.84)
400m: 4:24.94
(33.38)
2 Jimi Kojo 2005 Uimaseura Aquila +0.74 514 4:24.94 +11.84
Entry time: 4:31.54 (-6.60)
50m: 30.23
100m: 1:02.09
(31.86)
150m: 1:34.80
(32.71)
200m: 2:08.30
(33.50)
250m: 2:42.14
(33.84)
300m: 3:16.54
(34.40)
350m: 3:51.31
(34.77)
400m: 4:24.94
(33.63)
4 Aarni Linderborg 2005 Åbo Simklubb +0.70 488 4:29.50 +16.40
Entry time: 4:31.22 (-1.72)
50m: 30.78
100m: 1:04.57
(33.79)
150m: 1:38.71
(34.14)
200m: 2:13.14
(34.43)
250m: 2:47.50
(34.36)
300m: 3:22.36
(34.86)
350m: 3:56.89
(34.53)
400m: 4:29.50
(32.61)
5 Kasperi Haverinen 2005 Lahden Uimaseura +0.72 471 4:32.66 +19.56
Entry time: 4:37.93 (-5.27)
50m: 29.54
100m: 1:02.92
(33.38)
150m: 1:37.54
(34.62)
200m: 2:13.74
(36.20)
250m: 2:48.67
(34.93)
300m: 3:24.94
(36.27)
350m: 4:00.04
(35.10)
400m: 4:32.66
(32.62)
6 Tomas Lipponen 2005 Simmis Grani +0.63 461 4:34.62 +21.52
Entry time: 4:32.99 (+1.63)
50m: 30.47
100m: 1:04.56
(34.09)
150m: 1:39.42
(34.86)
200m: 2:14.34
(34.92)
250m: 2:49.29
(34.95)
300m: 3:24.99
(35.70)
350m: 4:00.51
(35.52)
400m: 4:34.62
(34.11)
7 Miro Järvinen 2005 Kouvolan Uimarit +0.72 456 4:35.64 +22.54
Entry time: 4:32.77 (+2.87)
50m: 31.14
100m: 1:05.95
(34.81)
150m: 1:41.75
(35.80)
200m: 2:17.62
(35.87)
250m: 2:52.90
(35.28)
300m: 3:28.49
(35.59)
350m: 4:03.99
(35.50)
400m: 4:35.64
(31.65)
8 Iiro Kyllönen 2005 Hämeenlinnan Uimaseura +0.75 438 4:39.29 +26.19
Entry time: 4:37.11 (+2.18)
50m: 30.33
100m: 1:05.21
(34.88)
150m: 1:40.92
(35.71)
200m: 2:16.28
(35.36)
250m: 2:51.47
(35.19)
300m: 3:26.92
(35.45)
350m: 4:02.90
(35.98)
400m: 4:39.29
(36.39)
9 Valtteri Muranen 2005 Uimaseura Aquila +0.74 435 4:40.12 +27.02
Entry time: 4:43.06 (-2.94)
50m: 30.88
100m: 1:05.29
(34.41)
150m: 1:40.47
(35.18)
200m: 2:16.27
(35.80)
250m: 2:52.38
(36.11)
300m: 3:28.58
(36.20)
350m: 4:04.91
(36.33)
400m: 4:40.12
(35.21)
10 Anton Kettunen 2005 Gladius Kirkkonummi +0.68 430 4:41.01 +27.91
Entry time: 4:39.11 (+1.90)
50m: 30.84
100m: 1:05.02
(34.18)
150m: 1:40.32
(35.30)
200m: 2:16.34
(36.02)
250m: 2:52.56
(36.22)
300m: 3:29.71
(37.15)
350m: 4:06.76
(37.05)
400m: 4:41.01
(34.25)
11 Eemeli Arnell 2005 Åbo Simklubb +0.49 392 4:49.97 +36.87
Entry time: 4:52.76 (-2.79)
50m: 30.14
100m: 1:06.10
(35.96)
150m: 1:43.87
(37.77)
200m: 2:21.30
(37.43)
250m: 2:59.06
(37.76)
300m: 3:36.64
(37.58)
350m: 4:13.92
(37.28)
400m: 4:49.97
(36.05)
Laji virallinen: 5.12.2021 11.38.29
05-12-2021 11.39.10 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Uinti Tampere

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner