2022-05-23   15:44:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM finaalit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Tulokset
IKM 2021 Finaalit
Paikka: Järjestäjä: UiTa & TaTU Tampere
Allas: 25m Päivämäärä: 03 12 2021 - 05 12 2021
Laji 26, T12,13,14,15 400m VU 12 years - Finaali
CR 15 4:16.78 Louna Kasvio 2021
CR 14 4:19.05 Ada Hakarainen 2019
CR 12 4:33.20 Laura Lahtinen 2015
CR 13 4:27.17 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo (FIN) Vaasan Uimahalli (FIN) 1.12.2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Mona Hankavuori 2009 Raision Urheilijat +0.78 535 4:48.08
Entry time: 4:51.49 (-3.41)
50m: 32.80
100m: 1:09.19
(36.39)
150m: 1:45.04
(35.85)
200m: 2:20.86
(35.82)
250m: 2:57.22
(36.36)
300m: 3:34.11
(36.89)
350m: 4:10.98
(36.87)
400m: 4:48.08
(37.10)
2 Uliana Nikashina 2009 ORCA Helsinki +0.65 535 4:48.09 +0.01
Entry time: 4:45.55 (+2.54)
50m: 32.39
100m: 1:08.18
(35.79)
150m: 1:44.36
(36.18)
200m: 2:21.06
(36.70)
250m: 2:57.72
(36.66)
300m: 3:35.01
(37.29)
350m: 4:12.18
(37.17)
400m: 4:48.09
(35.91)
3 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.72 526 4:49.74 +1.66
Entry time: 4:52.87 (-3.13)
50m: 32.24
100m: 1:08.40
(36.16)
150m: 1:46.13
(37.73)
200m: 2:24.30
(38.17)
250m: 3:02.06
(37.76)
300m: 3:38.09
(36.03)
350m: 4:15.25
(37.16)
400m: 4:49.74
(34.49)
4 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb +0.75 498 4:54.94 +6.86
Entry time: 4:51.02 (+3.92)
50m: 32.63
100m: 1:08.68
(36.05)
150m: 1:45.78
(37.10)
200m: 2:23.73
(37.95)
250m: 3:01.78
(38.05)
300m: 3:40.07
(38.29)
350m: 4:18.23
(38.16)
400m: 4:54.94
(36.71)
5 Matilda Karvonen 2009 Raision Urheilijat +0.82 496 4:55.35 +7.27
Entry time: 4:54.16 (+1.19)
50m: 33.35
100m: 1:10.10
(36.75)
150m: 1:47.96
(37.86)
200m: 2:26.12
(38.16)
250m: 3:03.55
(37.43)
300m: 3:41.00
(37.45)
350m: 4:18.49
(37.49)
400m: 4:55.35
(36.86)
6 Minja Yli-Tainio 2009 Oulun Lohet +0.74 489 4:56.77 +8.69
Entry time: 4:51.15 (+5.62)
50m: 31.67
100m: 1:07.79
(36.12)
150m: 1:45.48
(37.69)
200m: 2:23.31
(37.83)
250m: 3:01.63
(38.32)
300m: 3:40.28
(38.65)
350m: 4:18.91
(38.63)
400m: 4:56.77
(37.86)
7 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb +0.76 485 4:57.53 +9.45
Entry time: 5:01.82 (-4.29)
50m: 33.96
100m: 1:11.49
(37.53)
150m: 1:49.28
(37.79)
200m: 2:27.62
(38.34)
250m: 3:05.79
(38.17)
300m: 3:44.35
(38.56)
350m: 4:21.98
(37.63)
400m: 4:57.53
(35.55)
8 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb +0.76 476 4:59.42 +11.34
Entry time: 5:02.01 (-2.59)
50m: 33.86
100m: 1:11.45
(37.59)
150m: 1:49.88
(38.43)
200m: 2:28.95
(39.07)
250m: 3:06.80
(37.85)
300m: 3:45.17
(38.37)
350m: 4:23.16
(37.99)
400m: 4:59.42
(36.26)
9 Ilona Kallio 2009 Vanders +0.69 473 5:00.05 +11.97
Entry time: 4:59.15 (+0.90)
50m: 33.92
100m: 1:12.57
(38.65)
150m: 1:51.49
(38.92)
200m: 2:30.03
(38.54)
250m: 3:07.79
(37.76)
300m: 3:46.00
(38.21)
350m: 4:23.48
(37.48)
400m: 5:00.05
(36.57)
10 Helmi Hinkka 2009 TaTu Tampere 472 5:00.31 +12.23
Entry time: 4:57.91 (+2.40)
50m: 32.23
100m: 1:08.79
(36.56)
150m: 1:46.58
(37.79)
200m: 2:24.77
(38.19)
250m: 3:04.20
(39.43)
300m: 3:43.67
(39.47)
350m: 4:22.65
(38.98)
400m: 5:00.31
(37.66)
11 Elina Malinen 2009 Hyvinkään Uimaseura +0.72 469 5:00.99 +12.91
Entry time: 4:56.76 (+4.23)
50m: 32.43
100m: 1:09.14
(36.71)
150m: 1:47.30
(38.16)
200m: 2:25.66
(38.36)
250m: 3:04.40
(38.74)
300m: 3:43.74
(39.34)
350m: 4:23.00
(39.26)
400m: 5:00.99
(37.99)
12 Netta Moilanen 2009 Oulun Uinti 1906 465 5:01.84 +13.76
Entry time: 4:58.94 (+2.90)
50m: 33.14
100m: 1:11.29
(38.15)
150m: 1:50.41
(39.12)
200m: 2:29.62
(39.21)
250m: 3:08.58
(38.96)
300m: 3:47.40
(38.82)
350m: 4:25.43
(38.03)
400m: 5:01.84
(36.41)
13 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.62 463 5:02.36 +14.28
Entry time: 5:00.02 (+2.34)
50m: 32.89
100m: 1:09.87
(36.98)
150m: 1:48.23
(38.36)
200m: 2:27.51
(39.28)
250m: 3:05.92
(38.41)
300m: 3:45.29
(39.37)
350m: 4:24.30
(39.01)
400m: 5:02.36
(38.06)
14 Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.72 452 5:04.64 +16.56
Entry time: 5:04.19 (+0.45)
50m: 34.08
100m: 1:11.61
(37.53)
150m: 1:49.81
(38.20)
200m: 2:28.50
(38.69)
250m: 3:07.65
(39.15)
300m: 3:45.77
(38.12)
350m: 4:23.28
(37.51)
400m: 5:04.64
(41.36)
15 Miina Vatanen 2009 Joensuun Uimaseura ry +0.56 452 5:04.65 +16.57
Entry time: 5:04.23 (+0.42)
50m: 33.30
100m: 1:11.08
(37.78)
150m: 1:49.85
(38.77)
200m: 2:29.00
(39.15)
250m: 3:08.25
(39.25)
300m: 3:47.58
(39.33)
350m: 4:26.67
(39.09)
400m: 5:04.65
(37.98)
16 Alisa Myllykoski 2009 Vanders +0.66 438 5:08.01 +19.93
Entry time: 4:59.02 (+8.99)
50m: 35.09
100m: 1:14.22
(39.13)
150m: 1:53.11
(38.89)
200m: 2:32.54
(39.43)
250m: 3:10.87
(38.33)
300m: 3:49.89
(39.02)
350m: 4:29.41
(39.52)
400m: 5:08.01
(38.60)
Laji virallinen: 5.12.2021 10.52.18
Laji 26, T12,13,14,15 400m VU 13 years - Finaali
CR 15 4:16.78 Louna Kasvio 2021
CR 14 4:19.05 Ada Hakarainen 2019
CR 12 4:33.20 Laura Lahtinen 2015
CR 13 4:27.17 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo (FIN) Vaasan Uimahalli (FIN) 1.12.2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.76 641 4:31.19
Entry time: 4:32.09 (-0.90)
50m: 30.39
100m: 1:04.16
(33.77)
150m: 1:38.00
(33.84)
200m: 2:12.68
(34.68)
250m: 2:47.49
(34.81)
300m: 3:22.43
(34.94)
350m: 3:57.58
(35.15)
400m: 4:31.19
(33.61)
2 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.77 630 4:32.74 +1.55
Entry time: 4:32.65 (+0.09)
50m: 30.91
100m: 1:04.85
(33.94)
150m: 1:39.85
(35.00)
200m: 2:14.97
(35.12)
250m: 2:49.99
(35.02)
300m: 3:24.96
(34.97)
350m: 3:59.53
(34.57)
400m: 4:32.74
(33.21)
3 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.52 628 4:33.10 +1.91
Entry time: 4:38.61 (-5.51)
50m: 30.79
100m: 1:04.74
(33.95)
150m: 1:39.62
(34.88)
200m: 2:14.94
(35.32)
250m: 2:49.97
(35.03)
300m: 3:25.04
(35.07)
350m: 3:59.90
(34.86)
400m: 4:33.10
(33.20)
4 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit +0.84 624 4:33.67 +2.48
Entry time: 4:39.32 (-5.65)
50m: 30.94
100m: 1:04.57
(33.63)
150m: 1:39.50
(34.93)
200m: 2:14.68
(35.18)
250m: 2:49.61
(34.93)
300m: 3:24.72
(35.11)
350m: 3:59.85
(35.13)
400m: 4:33.67
(33.82)
5 Selma Laukkanen 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 589 4:38.96 +7.77
Entry time: 4:46.96 (-8.00)
50m: 31.03
100m: 1:05.48
(34.45)
150m: 1:40.65
(35.17)
200m: 2:16.22
(35.57)
250m: 2:51.97
(35.75)
300m: 3:28.44
(36.47)
350m: 4:04.96
(36.52)
400m: 4:38.96
(34.00)
6 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet +0.73 587 4:39.31 +8.12
Entry time: 4:43.24 (-3.93)
50m: 30.96
100m: 1:04.72
(33.76)
150m: 1:39.43
(34.71)
200m: 2:14.69
(35.26)
250m: 2:50.66
(35.97)
300m: 3:27.05
(36.39)
350m: 4:03.64
(36.59)
400m: 4:39.31
(35.67)
7 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.72 567 4:42.53 +11.34
Entry time: 4:45.34 (-2.81)
50m: 31.65
100m: 1:06.74
(35.09)
150m: 1:42.68
(35.94)
200m: 2:18.86
(36.18)
250m: 2:55.16
(36.30)
300m: 3:31.93
(36.77)
350m: 4:08.01
(36.08)
400m: 4:42.53
(34.52)
8 Lilja Hirsikko 2008 ORCA Helsinki +0.71 547 4:45.87 +14.68
Entry time: 4:36.44 (+9.43)
50m: 31.17
100m: 1:05.84
(34.67)
150m: 1:41.93
(36.09)
200m: 2:18.47
(36.54)
250m: 2:55.76
(37.29)
300m: 3:33.29
(37.53)
350m: 4:10.16
(36.87)
400m: 4:45.87
(35.71)
9 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 +0.74 534 4:48.25 +17.06
Entry time: 4:49.00 (-0.75)
50m: 33.06
100m: 1:09.36
(36.30)
150m: 1:45.99
(36.63)
200m: 2:22.49
(36.50)
250m: 2:59.23
(36.74)
300m: 3:35.81
(36.58)
350m: 4:12.57
(36.76)
400m: 4:48.25
(35.68)
10 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 529 4:49.13 +17.94
Entry time: 4:47.30 (+1.83)
50m: 32.49
100m: 1:08.28
(35.79)
150m: 1:44.28
(36.00)
200m: 2:20.33
(36.05)
250m: 2:56.77
(36.44)
300m: 3:33.87
(37.10)
350m: 4:12.19
(38.32)
400m: 4:49.13
(36.94)
11 Iisa Vanne 2008 Swimming Team Rauma +0.81 525 4:49.88 +18.69
Entry time: 4:53.02 (-3.14)
50m: 31.42
100m: 1:06.79
(35.37)
150m: 1:43.47
(36.68)
200m: 2:20.50
(37.03)
250m: 2:58.24
(37.74)
300m: 3:35.90
(37.66)
350m: 4:13.05
(37.15)
400m: 4:49.88
(36.83)
12 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.74 522 4:50.49 +19.30
Entry time: 4:56.36 (-5.87)
50m: 33.50
100m: 1:10.14
(36.64)
150m: 1:47.72
(37.58)
200m: 2:25.14
(37.42)
250m: 3:02.04
(36.90)
300m: 3:38.98
(36.94)
350m: 4:15.80
(36.82)
400m: 4:50.49
(34.69)
13 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura +0.72 512 4:52.40 +21.21
Entry time: 4:49.65 (+2.75)
50m: 31.63
100m: 1:07.71
(36.08)
150m: 1:44.70
(36.99)
200m: 2:22.43
(37.73)
250m: 3:00.48
(38.05)
300m: 3:38.77
(38.29)
350m: 4:17.00
(38.23)
400m: 4:52.40
(35.40)
14 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 488 4:57.00 +25.81
Entry time: 4:54.24 (+2.76)
50m: 34.48
100m: 1:12.25
(37.77)
150m: 1:50.03
(37.78)
200m: 2:27.71
(37.68)
250m: 3:05.08
(37.37)
300m: 3:42.69
(37.61)
350m: 4:20.42
(37.73)
400m: 4:57.00
(36.58)
15 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura +0.79 484 4:57.76 +26.57
Entry time: 4:54.10 (+3.66)
50m: 34.32
100m: 1:12.39
(38.07)
150m: 1:51.04
(38.65)
200m: 2:28.54
(37.50)
250m: 3:06.13
(37.59)
300m: 3:44.06
(37.93)
350m: 4:21.75
(37.69)
400m: 4:57.76
(36.01)
16 Albertiina Kotkaniemi 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.65 465 5:01.80 +30.61
Entry time: 4:53.09 (+8.71)
50m: 31.75
100m: 1:07.68
(35.93)
150m: 1:45.19
(37.51)
200m: 2:24.05
(38.86)
250m: 3:03.09
(39.04)
300m: 3:42.81
(39.72)
350m: 4:22.37
(39.56)
400m: 5:01.80
(39.43)
Laji virallinen: 5.12.2021 10.52.18
Laji 26, T12,13,14,15 400m VU 14 years - Finaali
CR 15 4:16.78 Louna Kasvio 2021
CR 14 4:19.05 Ada Hakarainen 2019
CR 12 4:33.20 Laura Lahtinen 2015
CR 13 4:27.17 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo (FIN) Vaasan Uimahalli (FIN) 1.12.2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry +0.72 660 4:28.64
Entry time: 4:33.52 (-4.88)
50m: 30.49
100m: 1:04.23
(33.74)
150m: 1:38.61
(34.38)
200m: 2:13.17
(34.56)
250m: 2:47.96
(34.79)
300m: 3:22.51
(34.55)
350m: 3:56.49
(33.98)
400m: 4:28.64
(32.15)
2 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.67 658 4:28.94 +0.30
Entry time: 4:31.47 (-2.53)
50m: 30.89
100m: 1:04.13
(33.24)
150m: 1:38.38
(34.25)
200m: 2:12.87
(34.49)
250m: 2:47.49
(34.62)
300m: 3:22.14
(34.65)
350m: 3:56.64
(34.50)
400m: 4:28.94
(32.30)
3 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.72 626 4:33.36 +4.72
Entry time: 4:31.36 (+2.00)
50m: 31.80
100m: 1:05.91
(34.11)
150m: 1:40.48
(34.57)
200m: 2:15.40
(34.92)
250m: 2:49.64
(34.24)
300m: 3:24.37
(34.73)
350m: 3:58.99
(34.62)
400m: 4:33.36
(34.37)
4 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb +0.70 607 4:36.18 +7.54
Entry time: 4:36.17 (+0.01)
50m: 31.26
100m: 1:04.87
(33.61)
150m: 1:39.51
(34.64)
200m: 2:14.62
(35.11)
250m: 2:50.11
(35.49)
300m: 3:25.51
(35.40)
350m: 4:01.32
(35.81)
400m: 4:36.18
(34.86)
5 Maret Beyer 2007 Swimming Club Rovaniemi +0.54 606 4:36.38 +7.74
Entry time: 4:45.50 (-9.12)
50m: 31.97
100m: 1:06.41
(34.44)
150m: 1:41.43
(35.02)
200m: 2:16.78
(35.35)
250m: 2:52.39
(35.61)
300m: 3:27.83
(35.44)
350m: 4:02.65
(34.82)
400m: 4:36.38
(33.73)
6 Hanni Koski 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.68 583 4:39.89 +11.25
Entry time: 4:34.02 (+5.87)
50m: 31.52
100m: 1:05.53
(34.01)
150m: 1:41.37
(35.84)
200m: 2:17.03
(35.66)
250m: 2:52.70
(35.67)
300m: 3:29.31
(36.61)
350m: 4:05.47
(36.16)
400m: 4:39.89
(34.42)
7 Aino Ruotsalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.76 583 4:39.93 +11.29
Entry time: 4:41.29 (-1.36)
50m: 30.49
100m: 1:05.61
(35.12)
150m: 1:41.51
(35.90)
200m: 2:17.11
(35.60)
250m: 2:53.08
(35.97)
300m: 3:29.46
(36.38)
350m: 4:05.86
(36.40)
400m: 4:39.93
(34.07)
8 Aina Keiski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.74 575 4:41.16 +12.52
Entry time: 4:45.07 (-3.91)
50m: 31.67
100m: 1:06.54
(34.87)
150m: 1:41.67
(35.13)
200m: 2:17.53
(35.86)
250m: 2:53.63
(36.10)
300m: 3:30.00
(36.37)
350m: 4:06.19
(36.19)
400m: 4:41.16
(34.97)
9 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.77 573 4:41.49 +12.85
Entry time: 4:41.41 (+0.08)
50m: 31.47
100m: 1:06.29
(34.82)
150m: 1:41.30
(35.01)
200m: 2:16.31
(35.01)
250m: 2:52.70
(36.39)
300m: 3:29.66
(36.96)
350m: 4:06.27
(36.61)
400m: 4:41.49
(35.22)
10 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry 568 4:42.30 +13.66
Entry time: 4:39.51 (+2.79)
50m: 31.46
100m: 1:06.44
(34.98)
150m: 1:42.10
(35.66)
200m: 2:17.93
(35.83)
250m: 2:54.06
(36.13)
300m: 3:30.33
(36.27)
350m: 4:06.81
(36.48)
400m: 4:42.30
(35.49)
11 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura +0.74 566 4:42.69 +14.05
Entry time: 4:38.87 (+3.82)
50m: 31.38
100m: 1:05.18
(33.80)
150m: 1:40.32
(35.14)
200m: 2:16.23
(35.91)
250m: 2:53.00
(36.77)
300m: 3:29.76
(36.76)
350m: 4:06.77
(37.01)
400m: 4:42.69
(35.92)
12 Petra Soini 2007 Nokian Pyry +0.84 565 4:42.91 +14.27
Entry time: 4:44.92 (-2.01)
50m: 32.00
100m: 1:07.65
(35.65)
150m: 1:44.09
(36.44)
200m: 2:20.23
(36.14)
250m: 2:56.56
(36.33)
300m: 3:32.71
(36.15)
350m: 4:09.01
(36.30)
400m: 4:42.91
(33.90)
13 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap +0.77 554 4:44.67 +16.03
Entry time: 4:44.26 (+0.41)
50m: 31.84
100m: 1:07.46
(35.62)
150m: 1:43.61
(36.15)
200m: 2:19.99
(36.38)
250m: 2:56.87
(36.88)
300m: 3:33.55
(36.68)
350m: 4:09.58
(36.03)
400m: 4:44.67
(35.09)
14 Veera Oila 2007 Vanders +0.73 535 4:47.99 +19.35
Entry time: 4:45.62 (+2.37)
50m: 32.32
100m: 1:07.72
(35.40)
150m: 1:43.94
(36.22)
200m: 2:20.52
(36.58)
250m: 2:57.06
(36.54)
300m: 3:34.35
(37.29)
350m: 4:11.58
(37.23)
400m: 4:47.99
(36.41)
15 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo +0.51 535 4:48.14 +19.50
Entry time: 4:44.58 (+3.56)
50m: 32.41
100m: 1:07.67
(35.26)
150m: 1:43.86
(36.19)
200m: 2:20.84
(36.98)
250m: 2:57.89
(37.05)
300m: 3:35.03
(37.14)
350m: 4:12.05
(37.02)
400m: 4:48.14
(36.09)
- Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 DNF
Laji virallinen: 5.12.2021 10.52.18
Laji 26, T12,13,14,15 400m VU 15 years - Finaali
CR 15 4:16.78 Louna Kasvio 2021
CR 14 4:19.05 Ada Hakarainen 2019
CR 12 4:33.20 Laura Lahtinen 2015
CR 13 4:27.17 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo (FIN) Vaasan Uimahalli (FIN) 1.12.2019
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Louna Kasvio 2006 Simmis Grani +0.72 752 4:17.21
Entry time: 4:16.78 (+0.43)
50m: 30.13
100m: 1:02.48
(32.35)
150m: 1:35.02
(32.54)
200m: 2:07.55
(32.53)
250m: 2:40.22
(32.67)
300m: 3:13.04
(32.82)
350m: 3:45.66
(32.62)
400m: 4:17.21
(31.55)
2 Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani +0.67 696 4:23.89 +6.68
Entry time: 4:21.05 (+2.84)
50m: 30.37
100m: 1:03.63
(33.26)
150m: 1:37.31
(33.68)
200m: 2:11.01
(33.70)
250m: 2:44.58
(33.57)
300m: 3:18.12
(33.54)
350m: 3:51.76
(33.64)
400m: 4:23.89
(32.13)
3 Aino Välimaa 2006 Uinti Tampere +0.71 678 4:26.16 +8.95
Entry time: 4:27.74 (-1.58)
50m: 30.23
100m: 1:03.69
(33.46)
150m: 1:37.73
(34.04)
200m: 2:11.71
(33.98)
250m: 2:45.54
(33.83)
300m: 3:19.56
(34.02)
350m: 3:53.27
(33.71)
400m: 4:26.16
(32.89)
4 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.95 673 4:26.88 +9.67
Entry time: 4:26.27 (+0.61)
50m: 30.52
100m: 1:04.03
(33.51)
150m: 1:38.27
(34.24)
200m: 2:12.19
(33.92)
250m: 2:45.75
(33.56)
300m: 3:19.83
(34.08)
350m: 3:53.98
(34.15)
400m: 4:26.88
(32.90)
5 Enni Tammilehto 2006 Simmis Grani +0.72 664 4:28.09 +10.88
Entry time: 4:26.71 (+1.38)
50m: 31.94
100m: 1:05.84
(33.90)
150m: 1:39.78
(33.94)
200m: 2:13.82
(34.04)
250m: 2:47.54
(33.72)
300m: 3:21.32
(33.78)
350m: 3:55.11
(33.79)
400m: 4:28.09
(32.98)
6 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.69 606 4:36.35 +19.14
Entry time: 4:40.85 (-4.50)
50m: 30.65
100m: 1:05.02
(34.37)
150m: 1:40.19
(35.17)
200m: 2:15.73
(35.54)
250m: 2:51.33
(35.60)
300m: 3:27.07
(35.74)
350m: 4:02.72
(35.65)
400m: 4:36.35
(33.63)
7 Tilda Aaltonen 2006 Åbo Simklubb +0.80 605 4:36.47 +19.26
Entry time: 4:33.41 (+3.06)
50m: 30.18
100m: 1:04.31
(34.13)
150m: 1:39.61
(35.30)
200m: 2:15.08
(35.47)
250m: 2:50.50
(35.42)
300m: 3:26.18
(35.68)
350m: 4:01.91
(35.73)
400m: 4:36.47
(34.56)
8 Anniina Jokiniemi 2006 Hyvinkään Uimaseura +0.82 586 4:39.45 +22.24
Entry time: 4:36.35 (+3.10)
50m: 31.69
100m: 1:06.21
(34.52)
150m: 1:41.57
(35.36)
200m: 2:17.05
(35.48)
250m: 2:53.13
(36.08)
300m: 3:29.10
(35.97)
350m: 4:04.89
(35.79)
400m: 4:39.45
(34.56)
9 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.73 539 4:47.33 +30.12
Entry time: 4:47.34 (-0.01)
50m: 32.80
100m: 1:08.21
(35.41)
150m: 1:44.34
(36.13)
200m: 2:21.22
(36.88)
250m: 2:58.05
(36.83)
300m: 3:34.71
(36.66)
350m: 4:11.65
(36.94)
400m: 4:47.33
(35.68)
10 Meri Elo 2006 Jyväskylän Aalto +0.71 531 4:48.70 +31.49
Entry time: 4:45.54 (+3.16)
50m: 31.53
100m: 1:07.43
(35.90)
150m: 1:44.42
(36.99)
200m: 2:21.27
(36.85)
250m: 2:58.37
(37.10)
300m: 3:35.51
(37.14)
350m: 4:12.55
(37.04)
400m: 4:48.70
(36.15)
11 Erin Ovaska 2006 Lappeenrannan Uimarit +0.78 530 4:48.92 +31.71
Entry time: 4:50.23 (-1.31)
50m: 33.15
100m: 1:09.48
(36.33)
150m: 1:46.52
(37.04)
200m: 2:23.01
(36.49)
250m: 2:59.38
(36.37)
300m: 3:36.20
(36.82)
350m: 4:12.87
(36.67)
400m: 4:48.92
(36.05)
12 Hannah Lamminmäki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.76 524 4:49.99 +32.78
Entry time: 4:45.45 (+4.54)
50m: 32.01
100m: 1:07.88
(35.87)
150m: 1:44.64
(36.76)
200m: 2:21.11
(36.47)
250m: 2:58.86
(37.75)
300m: 3:36.36
(37.50)
350m: 4:13.86
(37.50)
400m: 4:49.99
(36.13)
13 Noora-Maria Linna 2006 Vieskan Uimarit 509 4:52.97 +35.76
Entry time: 4:50.78 (+2.19)
50m: 31.65
100m: 1:07.27
(35.62)
150m: 1:44.20
(36.93)
200m: 2:22.14
(37.94)
250m: 3:00.20
(38.06)
300m: 3:38.26
(38.06)
350m: 4:16.39
(38.13)
400m: 4:52.97
(36.58)
14 Karoliina Hirvelä 2006 Jyväskylän Aalto +0.72 487 4:57.13 +39.92
Entry time: 4:59.79 (-2.66)
50m: 32.13
100m: 1:08.85
(36.72)
150m: 1:46.49
(37.64)
200m: 2:24.67
(38.18)
250m: 3:02.59
(37.92)
300m: 3:41.77
(39.18)
350m: 4:20.43
(38.66)
400m: 4:57.13
(36.70)
15 piia lahtinen 2006 Uinti Tampere +0.71 485 4:57.72 +40.51
Entry time: 4:55.81 (+1.91)
50m: 34.18
100m: 1:10.52
(36.34)
150m: 1:47.47
(36.95)
200m: 2:24.99
(37.52)
250m: 3:03.09
(38.10)
300m: 3:41.49
(38.40)
350m: 4:20.32
(38.83)
400m: 4:57.72
(37.40)
16 Peppi Virokannas 2006 ORCA Helsinki +0.68 473 5:00.05 +42.84
Entry time: 4:57.62 (+2.43)
50m: 33.65
100m: 1:10.40
(36.75)
150m: 1:48.11
(37.71)
200m: 2:26.49
(38.38)
250m: 3:05.36
(38.87)
300m: 3:43.89
(38.53)
350m: 4:22.69
(38.80)
400m: 5:00.05
(37.36)
Laji virallinen: 5.12.2021 10.52.18
05-12-2021 10.52.49 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Uinti Tampere

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner