Tulokset IKM aluekilpailut 2021 ES 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntai-ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 41, 4X50m VU mix 10-12 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Cetus Espoo 1 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
Severi Tammihovi |
2009 |
09A062 |
|
28.62 |
|
|
|
|
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
Paul Pasonen |
2009 |
09A369 |
|
29.50 |
|
|
|
|
58.12 |
|
|
|
|
|
|
|
Susanna Ilina |
2010 |
10A145 |
|
31.68 |
|
|
|
|
1:29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Juntunen |
2010 |
10A143 |
|
31.47 |
|
|
|
|
2:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cetus Espoo 2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:07.73 |
+6.46 |
|
|
|
|
Julius Mäntylä |
2009 |
09B109 |
+0.49 |
29.75 |
|
|
|
|
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Onni Österberg |
2009 |
09A803 |
|
31.92 |
|
|
|
|
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helmi Illukka |
2010 |
10A154 |
|
33.23 |
|
|
|
|
1:34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
10A037 |
|
32.83 |
|
|
|
|
2:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Helsingfors Simsällskap 1 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:10.03 |
+8.76 |
|
|
|
|
Niila Tukiala |
2009 |
09A402 |
+0.70 |
31.58 |
|
|
|
|
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
Leo Suominen |
2010 |
10A271 |
+0.72 |
35.83 |
|
|
|
|
1:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktoria Tuominen |
2010 |
10A010 |
+0.52 |
31.46 |
|
|
|
|
1:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lumi Oura |
2010 |
10A249 |
+0.46 |
31.16 |
|
|
|
|
2:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cetus Espoo 3 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:16.54 |
+15.27 |
|
|
|
|
Daniel Kuismin |
2010 |
10A097 |
|
34.52 |
|
|
|
|
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joonas Walldén |
2009 |
09A187 |
|
34.99 |
|
|
|
|
1:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Grönberg |
2010 |
10A074 |
|
33.60 |
|
|
|
|
1:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Venla Heikkinen |
2010 |
10A583 |
|
33.43 |
|
|
|
|
2:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cetus Espoo 4 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:20.45 |
+19.18 |
|
|
|
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
10A451 |
+0.89 |
35.72 |
|
|
|
|
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Moritz Kull |
2009 |
09A440 |
+0.56 |
35.31 |
|
|
|
|
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
10A159 |
+0.72 |
35.17 |
|
|
|
|
1:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
10A519 |
+0.55 |
34.25 |
|
|
|
|
2:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Simmis Grani |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:20.56 |
+19.29 |
|
|
|
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
09A030 |
|
32.58 |
|
|
|
|
32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Artur Hakala |
2009 |
09A294 |
|
34.82 |
|
|
|
|
1:07.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milja Ylitalo |
2011 |
11A002 |
|
35.59 |
|
|
|
|
1:42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Forss |
2010 |
10A529 |
|
37.57 |
|
|
|
|
2:20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Cetus Espoo 5 |
11 |
|
|
|
|
|
|
2:22.92 |
+21.65 |
|
|
|
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
10A018 |
+0.76 |
33.99 |
|
|
|
|
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
10A190 |
+0.49 |
34.18 |
|
|
|
|
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
10A083 |
+0.62 |
37.51 |
|
|
|
|
1:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jade Vanhala |
2010 |
10A138 |
+0.56 |
37.24 |
|
|
|
|
2:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Helsingfors Simsällskap 2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:31.06 |
+29.79 |
|
|
|
|
Topi Nuutinen |
2010 |
10A270 |
+0.79 |
37.05 |
|
|
|
|
37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okko Aapola |
2009 |
09B107 |
+0.49 |
36.77 |
|
|
|
|
1:13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tianna Vuorio |
2010 |
10A362 |
+0.26 |
41.80 |
|
|
|
|
1:55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Agbroko |
2010 |
10A505 |
+0.51 |
35.44 |
|
|
|
|
2:31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
ORCA Helsinki |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
Väinö Kero |
2009 |
09A834 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eero Lähteenmäki |
2010 |
10A488 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lumi Sutinen |
2011 |
11A716 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Kaiser |
2011 |
11A500 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/31/2021 7:56:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-10-2021 19:56:17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|