Results for IKM aluekilpailut 2021 ES 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunnuntai-ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P12,13,14,15,16 100m SU 12 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
1:11.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.51 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Kero |
2009 |
ORCA Helsinki |
+0.79 |
|
1:16.04 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.87 |
(-3.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:24.91 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.45 |
(-4.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:28.72 |
+17.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.99 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Niilo Kivelä |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.74 |
|
1:31.56 |
+20.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.62 |
(-6.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:32.05 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.43 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Toni Lehikoinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.69 |
|
1:32.30 |
+20.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.18 |
(-8.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
1:33.46 |
+22.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.77 |
(-4.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Okko Aapola |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.71 |
|
1:34.21 |
+22.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.65 |
(-5.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:41.55 |
+30.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.51 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:42.55 |
+31.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.81 |
(+5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aksel Eriksson |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.83 |
|
1:44.05 |
+32.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.50 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Olavi Niiranen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.89 |
|
1:46.56 |
+35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Niila Tukiala |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
DSQ |
|
|
SW6.1 |
|
|
|
|
- |
|
Artur Hakala |
2009 |
Simmis Grani |
+0.99 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Ohto Ahvenisto |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.99 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Oskar Kaisto |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Leon Andersson |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/31/2021 7:31:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P12,13,14,15,16 100m SU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.44 |
(-4.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:10.86 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.48 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eero Tandefelt-Kauste |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.64 |
|
1:12.04 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.17 |
(-4.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:12.87 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.46 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:15.20 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.27 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.58 |
|
1:15.89 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.23 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:15.89 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.89 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathias Eerola |
2008 |
Simmis Grani |
+0.64 |
|
1:16.37 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.65 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:19.43 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.52 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leo Niemi |
2008 |
Helsingin Uimarit |
+0.72 |
|
1:20.07 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.52 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:21.45 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
1:21.57 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.30 |
(+2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tuli Hakkarainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.82 |
|
1:21.76 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.87 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Niilo Pyhältö |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
|
1:23.28 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Albin Antas |
2008 |
Simmis Grani |
+0.67 |
|
1:23.29 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.63 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.86 |
|
1:23.77 |
+14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Adam Isaev |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.59 |
|
1:24.15 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.60 |
(+2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Danil Sulkonen |
2008 |
ORCA Helsinki |
+0.71 |
|
1:24.97 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.67 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:25.07 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.02 |
(+3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:29.01 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.65 |
(-7.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:36.08 |
+26.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.70 |
(-2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:36.87 |
+27.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.72 |
(-4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:38.09 |
+28.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.75 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Kerkko Korhonen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
|
1:42.29 |
+33.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.58 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lucas Isomauno |
2008 |
ORCA Helsinki |
+0.68 |
|
1:45.81 |
+36.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.52 |
(-8.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/31/2021 7:31:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P12,13,14,15,16 100m SU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
59.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.97 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leevi Pixa |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
|
1:03.19 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.70 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.69 |
|
1:04.85 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.92 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:05.10 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.12 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:06.32 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.27 |
(-3.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.64 |
|
1:06.79 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.83 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Daniel Kajava |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.65 |
|
1:09.29 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.38 |
(-5.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:09.74 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.87 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
+0.64 |
|
1:10.60 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.29 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
1:11.68 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.78 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.69 |
|
1:12.24 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.93 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rudi Stolt |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.62 |
|
1:16.67 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.51 |
(-6.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:17.48 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.13 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
1:18.63 |
+18.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.81 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Patrik Ventus |
2007 |
Simmis Grani |
+0.82 |
|
1:25.24 |
+25.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.68 |
(-4.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eskil Ehnholm |
2007 |
Simmis Grani |
+0.82 |
|
1:29.24 |
+29.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.41 |
(-8.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksanteri Peltonen |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/31/2021 7:31:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P12,13,14,15,16 100m SU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
59.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.71 |
(-1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
1:03.38 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.51 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.59 |
|
1:03.86 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.58 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johan Hujanen |
2006 |
Simmis Grani |
+0.61 |
|
1:04.94 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.68 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:05.11 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.62 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
1:06.31 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.46 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Daniel Guzhov |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.63 |
|
1:12.84 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.27 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
+0.73 |
|
1:15.18 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.19 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:16.73 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.92 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/31/2021 7:31:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P12,13,14,15,16 100m SU 16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
+0.73 |
|
1:09.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.02 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
+0.71 |
|
1:10.08 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.74 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Otto Tuominen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.61 |
|
1:12.90 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.67 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/31/2021 7:31:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-10-2021 19:55:56 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|