2024-07-19   18:27:36
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Føroyameistarastevnan & Juniormeistarastevnan 2021 (25m)

Below are all results from the competition shown by session.

Fríggjamorgun FM - JM

Document
Úrslit
FM & JM á Stuttgeil 2021
Stað: Svimjihøllin í Gundadali Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: nov 12, 2021 til nov 14, 2021
Kapping 1, 4x50m Frí Mix Jr-Y - Innleiðandi
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Havnar Svimjifelag team 3 16 Q 1:55.20 100,33 
Dortea Dam 2007 AB207 +0.58 30.41 30.41
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 AB407 -.-- 32.02 1:02.43
Villiam Marius Samuelsen 2005 AA905 +0.37 25.64 1:28.07
Ari Rasmussen Weihe 2005 AB505 +0.32 27.13 1:55.20
2 Havnar Svimjifelag team 4 16 Q 2:02.05 98,10 %
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 +0.62 33.69 33.69
Halla Háfoss 2009 AA209 +0.48 35.97 1:09.66
Snorri Fríðheim Mortensen 2005 AA705 +0.29 26.31 1:35.97
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 +0.50 26.08 2:02.05
- Svimjifelagið Ægir 15 Q 1:56.65 94,37 %
Durita M. Askham 2008 AA408 -.-- 31.60 31.60
Líggjas Joensen 2008 AB908 +0.11 26.02 57.62
Heini M. Askham 2006 AB506 +0.28 25.44 1:23.06
Ragnhild Jacobsen 2008 AA808 -.-- 33.59 1:56.65
- Fuglafjarða Svimjifelag 14 Q 1:57.84 103,40 
Fróði Hansen 2008 AA308 +0.37 29.41 29.41
Jóhanna Ólavsdóttir 2007 AA407 +0.21 29.33 58.74
Bárður Ólavsson 2008 AA508 +0.14 28.75 1:27.49
Rebekka Róðinsdóttir 2007 AA607 -0.02 30.35 1:57.84
Kapping almenn: 12.11.2021 09:42:47
Kapping 1, 4x50m Frí Mix Jr-E - Innleiðandi
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Havnar Svimjifelag team 2 18 Q 1:50.07
Elisabeth Erlendsdóttir 2005 AA405 +0.75 27.02 27.02
Bjørg Ólavsdóttir 2004 AB204 +0.66 31.37 58.39
Bartal E. Eidesgaard 2003 AA303 +0.27 23.93 1:22.32
Dávid Gislason 2005 AA505 +0.44 27.75 1:50.07
2 SuSvim Mix 18 Q 1:53.18 100,53 
Hans Jacob Hjelm 2003 AA703 +0.60 27.27 27.27
Bjørk L Sørensen 2004 AB604 +0.35 28.95 56.22
Elin Christiansen 2004 AB404 +0.52 30.14 1:26.36
Rúni Dahl 2004 AA704 +0.39 26.82 1:53.18
- Havnar Svimjifelag team 3 16 Q 1:55.20 100,33 
Dortea Dam 2007 AB207 +0.58 30.41 30.41
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 AB407 -.-- 32.02 1:02.43
Villiam Marius Samuelsen 2005 AA905 +0.37 25.64 1:28.07
Ari Rasmussen Weihe 2005 AB505 +0.32 27.13 1:55.20
- Svimjifelagið Ægir 15 Q 1:56.65 94,37 %
Durita M. Askham 2008 AA408 -.-- 31.60 31.60
Líggjas Joensen 2008 AB908 +0.11 26.02 57.62
Heini M. Askham 2006 AB506 +0.28 25.44 1:23.06
Ragnhild Jacobsen 2008 AA808 -.-- 33.59 1:56.65
- Havnar Svimjifelag team 4 16 Q 2:02.05 98,10 %
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 +0.62 33.69 33.69
Halla Háfoss 2009 AA209 +0.48 35.97 1:09.66
Snorri Fríðheim Mortensen 2005 AA705 +0.29 26.31 1:35.97
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 +0.50 26.08 2:02.05
- Havnar Svimjifelag 18 DNS
Ronja Ró í Dímun 2004 AA204 -.--
Bartal E. Eidesgaard 2003 AA303
Elisabeth Erlendsdóttir 2005 AA405
Jónas Lindenskov Schiller 2003 AB103
Kapping almenn: 12.11.2021 09:42:47
Kapping 1, 4x50m Frí Mix FM - Innleiðandi
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Havnar Svimjifelag team 2 18 Q 1:50.07
Elisabeth Erlendsdóttir 2005 AA405 +0.75 27.02 27.02
Bjørg Ólavsdóttir 2004 AB204 +0.66 31.37 58.39
Bartal E. Eidesgaard 2003 AA303 +0.27 23.93 1:22.32
Dávid Gislason 2005 AA505 +0.44 27.75 1:50.07
2 SuSvim Mix 18 Q 1:53.18 100,53 
Hans Jacob Hjelm 2003 AA703 +0.60 27.27 27.27
Bjørk L Sørensen 2004 AB604 +0.35 28.95 56.22
Elin Christiansen 2004 AB404 +0.52 30.14 1:26.36
Rúni Dahl 2004 AA704 +0.39 26.82 1:53.18
3 Havnar Svimjifelag team 3 16 Q 1:55.20 100,33 
Dortea Dam 2007 AB207 +0.58 30.41 30.41
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 AB407 -.-- 32.02 1:02.43
Villiam Marius Samuelsen 2005 AA905 +0.37 25.64 1:28.07
Ari Rasmussen Weihe 2005 AB505 +0.32 27.13 1:55.20
4 Svimjifelagið Ægir 15 Q 1:56.65 94,37 %
Durita M. Askham 2008 AA408 -.-- 31.60 31.60
Líggjas Joensen 2008 AB908 +0.11 26.02 57.62
Heini M. Askham 2006 AB506 +0.28 25.44 1:23.06
Ragnhild Jacobsen 2008 AA808 -.-- 33.59 1:56.65
5 Fuglafjarða Svimjifelag 14 Q 1:57.84 103,40 
Fróði Hansen 2008 AA308 +0.37 29.41 29.41
Jóhanna Ólavsdóttir 2007 AA407 +0.21 29.33 58.74
Bárður Ólavsson 2008 AA508 +0.14 28.75 1:27.49
Rebekka Róðinsdóttir 2007 AA607 -0.02 30.35 1:57.84
6 Havnar Svimjifelag team 4 16 Q 2:02.05 98,10 %
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 +0.62 33.69 33.69
Halla Háfoss 2009 AA209 +0.48 35.97 1:09.66
Snorri Fríðheim Mortensen 2005 AA705 +0.29 26.31 1:35.97
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 +0.50 26.08 2:02.05
- Havnar Svimjifelag 18 DNS
Ronja Ró í Dímun 2004 AA204 -.--
Bartal E. Eidesgaard 2003 AA303
Elisabeth Erlendsdóttir 2005 AA405
Jónas Lindenskov Schiller 2003 AB103
- Havnar Svimjifelag team 5 20 DNS
Vár E. Eidesgaard 2001 AA201 -.--
Eyðrið Mortensen 2003 AA203
Johan Nónskarð Dam 2002 AA302
Silas Dam Lindberg 2008 AB308
Kapping almenn: 12.11.2021 09:42:47
12-11-2021 09:46.14 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Havnar Svimjifelag

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner