Tulokset Adventsstævne 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 200m Medley Herrer A drenge årg. 1990-2007 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
|
|
2:51.33 |
+17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:52.76 |
+19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
|
|
2:53.31 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
|
2:55.20 |
+21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
|
|
3:17.00 |
+43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Markus Nymann Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
v. 75m |
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke |
|
|
|
|
- |
|
Aryamik Ati |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
v. 75m |
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-12-2021 15:13:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 200m Medley Herrer B drenge årg. 2008 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
|
|
2:53.31 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
|
|
3:17.00 |
+43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-12-2021 15:13:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 200m Medley Herrer C drenge årg. 2009 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
|
|
2:51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:52.76 |
+1.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
|
2:55.20 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-12-2021 15:13:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-12-2021 15:13.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|