Tulokset Espoo Swim Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
463 |
2:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.28 |
(+2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
450 |
2:39.00 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.73 |
(+7.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Awa Laukkanen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.75 |
436 |
2:40.64 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.49 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liisi Lehtiö |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.71 |
414 |
2:43.47 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.95 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
407 |
2:44.43 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.73 |
(-4.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iiris Kostiainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
329 |
2:56.50 |
+19.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.81 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aurora Pimenoff |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
273 |
3:07.63 |
+30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sophie Campbell |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.77 |
228 |
3:19.37 |
+41.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:19.69 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW9.3 RU-VU |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
561 |
2:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.63 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
512 |
2:32.24 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.15 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anni Frusti |
2007 |
Nokian Pyry |
+0.63 |
497 |
2:33.75 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.55 |
(+2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
495 |
2:34.04 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.61 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
+0.58 |
467 |
2:37.03 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.38 |
(-6.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.78 |
460 |
2:37.82 |
+10.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.40 |
(+3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
|
458 |
2:37.98 |
+10.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.48 |
(-3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
+0.75 |
447 |
2:39.26 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.05 |
(+5.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
430 |
2:41.45 |
+13.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.72 |
(+6.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
384 |
2:47.53 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.84 |
(+2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.79 |
384 |
2:47.53 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.83 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.79 |
633 |
2:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.71 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
592 |
2:25.08 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.58 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tinka Tamminen |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.86 |
560 |
2:27.83 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.88 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.66 |
528 |
2:30.74 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.06 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.62 |
503 |
2:33.20 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.50 |
(+4.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.80 |
484 |
2:35.19 |
+13.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.82 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
|
482 |
2:35.32 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.27 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
+0.76 |
470 |
2:36.73 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.20 |
(+3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
467 |
2:37.00 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.74 |
(-10.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Juulia Turunen |
2006 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
+0.74 |
359 |
2:51.37 |
+29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.67 |
309 |
3:00.13 |
+38.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.74 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 16-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
743 |
2:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.66 |
(+1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
672 |
2:19.07 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.42 |
(+1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
|
661 |
2:19.86 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.37 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.78 |
647 |
2:20.83 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.04 |
(+5.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
585 |
2:25.65 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.00 |
(+4.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
574 |
2:26.59 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.23 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.74 |
544 |
2:29.22 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.61 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
+0.68 |
509 |
2:32.54 |
+18.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.55 |
(-6.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
505 |
2:32.93 |
+18.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.65 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
|
492 |
2:34.26 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.57 |
(-1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
483 |
2:35.30 |
+20.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.42 |
(-2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.74 |
448 |
2:39.17 |
+24.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.44 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
+0.69 |
417 |
2:43.08 |
+28.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.68 |
(+2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
+0.79 |
374 |
2:49.00 |
+34.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.80 |
(+6.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Janna Flinkman |
2005 |
Octopus Lohja |
+0.86 |
338 |
2:54.93 |
+40.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.78 |
(-5.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Uliana Nikashina |
2009 |
ORCA Helsinki |
+0.74 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 09.54.32 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|