Results for Nääs-Uinnit 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 9, 2021 to loka 9, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Perhosuinti Miehet 14 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Siitonen |
2007 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
+0.53 |
432 |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.48 |
(-7.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tatu Yli-houhala |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.69 |
308 |
1:10.68 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.13 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
276 |
1:13.32 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.76 |
(-6.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuure Pikkuhuhta |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
232 |
1:17.67 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.21 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.72 |
228 |
1:18.14 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.74 |
(-7.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
222 |
1:18.81 |
+15.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.78 |
(-3.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Raman Bajalan |
2007 |
Lahden Uimaseura |
|
221 |
1:18.94 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nooa Valtonen |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
195 |
1:22.29 |
+19.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.05 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.81 |
172 |
1:25.87 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.38 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
154 |
1:29.13 |
+25.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.36 |
(-12.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.78 |
151 |
1:29.65 |
+26.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.00 |
(-6.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTu Tampere |
|
147 |
1:30.44 |
+27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elias Suominen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
147 |
1:30.49 |
+27.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.55 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
|
137 |
1:32.53 |
+29.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.04 |
(-3.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leevi Immonen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 13.08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Perhosuinti Miehet 15 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.63 |
640 |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.28 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
+0.80 |
632 |
55.66 |
+0.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.16 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
+0.59 |
597 |
56.72 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.21 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olli Kokko |
1994 |
TaTu Tampere |
+0.30 |
586 |
57.07 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.07 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petja Yritys |
1993 |
TaTu Tampere |
+0.69 |
576 |
57.41 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.01 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Seppälä |
1999 |
TaTu Tampere |
+0.57 |
548 |
58.37 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.13 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Rasimus |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.62 |
474 |
1:01.28 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.92 |
(+1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tuomas Lehtonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
468 |
1:01.53 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.90 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Atte Nieminen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.60 |
429 |
1:03.31 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.52 |
(+1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joni Routamo |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.64 |
416 |
1:03.97 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.65 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.53 |
385 |
1:05.66 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.46 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
+0.73 |
379 |
1:05.98 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.16 |
(-2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Tuominen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.51 |
373 |
1:06.32 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.10 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
|
360 |
1:07.16 |
+11.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.15 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Akseli Kotti |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.77 |
352 |
1:07.67 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.78 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 13.08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 13.09.41 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|