Tulokset STT Efterårsstævne 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer Årg. 2010-2021 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
+0.66 |
|
3:19.31 |
|
|
|
0 til 12 år |
|
|
|
Entry time: 3:34.74 |
(-15.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
+0.81 |
|
3:24.92 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:52.39 |
(-27.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
+0.81 |
|
3:37.87 |
+18.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.00 |
(+7.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
+0.61 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Head not breaking surface before hands turn inward at widest point in second stroke after start or turn |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 26-11-2021 19:46:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer Årg. 2008-2009 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.82 |
|
2:48.90 |
|
|
|
13 til 14 år |
|
|
|
Entry time: 2:54.88 |
(-5.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.79 |
|
2:53.37 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.33 |
(-29.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
+0.71 |
|
2:58.88 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.12 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
|
3:03.88 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.90 |
(-6.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.79 |
|
3:04.99 |
+16.09 |
|
13 til 14 år |
|
|
|
Entry time: 3:38.00 |
(-33.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
|
|
3:05.62 |
+16.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:07.67 |
(-1:02.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.67 |
|
3:06.09 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:32.98 |
(-26.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
+0.64 |
|
3:08.06 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:52.74 |
(-44.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
+0.73 |
|
3:08.46 |
+19.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:34.75 |
(-26.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
+0.75 |
|
3:09.60 |
+20.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.95 |
(-4.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
+0.88 |
|
3:12.36 |
+23.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.01 |
(-2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
+0.74 |
|
3:13.01 |
+24.11 |
|
13 til 14 år |
|
|
|
Entry time: 4:08.76 |
(-55.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.81 |
|
3:15.39 |
+26.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:38.31 |
(-22.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.81 |
|
3:16.32 |
+27.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:40.39 |
(-1:24.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.77 |
|
3:19.37 |
+30.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.00 |
(-5.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.81 |
|
3:20.38 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.00 |
(+10.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.77 |
|
3:22.01 |
+33.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.13 |
(-5.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
+0.75 |
|
3:24.15 |
+35.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:47.47 |
(-23.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
+0.69 |
|
3:28.45 |
+39.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.08 |
(+13.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
+0.77 |
|
3:30.30 |
+41.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:50.00 |
(-19.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 26-11-2021 19:46:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer 2007 og ældre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.78 |
|
2:50.68 |
|
|
|
15 år og æld |
|
|
|
Entry time: 2:44.56 |
(+6.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
+0.78 |
|
2:52.22 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.27 |
(+2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
|
2:54.80 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.23 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
+0.80 |
|
2:56.36 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.53 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
2:56.69 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.05 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
+0.81 |
|
3:04.32 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.75 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
3:05.69 |
+15.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.87 |
(-7.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
+0.73 |
|
3:11.80 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.05 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.89 |
|
3:13.93 |
+23.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.22 |
(+9.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Caroline Møller |
2002 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
|
3:21.64 |
+30.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.06 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 26-11-2021 19:46:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-11-2021 19:47.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|