2021-10-23   22:44:29
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Odprto veteransko DP Slovenije in prvenstvo v paraplavanju 2021

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 1, 50m Freestyle Men - Final
ER 25-29 22.30 Ari Pekka Liukkonen FIN (FIN)
ER 30-34 22.42 Ari Pekka Liukkonen FIN (FIN)
ER 35-39 22.76 Mark Foster GBR (GBR)
ER 40-44 23.47 Lars Frölander SWE (SWE)
ER 45-49 23.98 Vladimir Prekin RUS (RUS) 5. 07. 2014
ER 50-54 24.57 Vladimir Prekin RUS (RUS)
ER 55-59 25.54 Ahmed Nakkas TUR (TUR)
ER 60-64 26.00 Alexey Markovskiy RUS (RUS)
ER 65-69 27.57 Leonard Bielicz SWE (SWE)
ER 70-74 28.30 John Liron GBR (GBR) 8. 06. 2018
ER 75-79 30.32 Neil Mackinnon GBR (GBR) 2. 04. 2016
ER 80-84 31.96 Roberto Alberiche ESP (ESP)
ER 85-89 31.28 Helen Gorman GER (GER)
ER 90-94 42.17 Roger Halimi FRA (FRA)
ER 95-99 1:04.37 Kazimierz Mrowccynski POL (POL)
1:31.19 John Harrison GBR (GBR) 1. 02. 2014
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Gašper Bohinc 1991 Kranjsko plavalno društvo ZVEZ 610 26.09
2 Andrej Pirc 1980 ŠD Aktivček 625 27.18 +1.09
3 Marcel Palčnik 1994 PK Neptun Celje 546 27.27 +1.18
4 Aljaž Novak 1991 Športno društvo Riba 516 27.58 +1.49
5 Robert Povšič 1981 PK Koper 591 27.69 +1.60
6 JAKOB ZUPANIČ 1999 ŠPORTNO DRUŠTVO INVALID LJ 312 30.80 +4.71 S12
7 Zvezdan Martič 1963 Športno društvo Riba 430 32.37 +6.28
8 Luka Kravanja 1988 Športno društvo Riba 304 32.90 +6.81
9 LUKA STANAR 2006 Športno društvo Riba 227 34.24 +8.15 S8
10 Alenka Pirc 1973 ŠD Aktivček 263 36.74 +10.65
11 Marjan Jerkič 1952 Brez kluba 347 37.27 +11.18
12 PMS-ANDREJ OMAN 1963 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 274 37.62 +11.53
13 MIHA PAVLIČ 2006 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 144 39.85 +13.76 S14
14 DS-JAN BERLOT 2003 OŠ ANTONA JANŠE RADOVLJICA 128 41.45 +15.36
15 PMS-GREGOR ERMAN 1977 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 175 41.53 +15.44
16 PMS-DENIS KOCJANČIČ 1976 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 181 41.59 +15.50
17 PMS-ALEKSANDER JOVANOVIĆ 1967 MDI ŠALEŠKE DOLINE VELENJE 181 42.50 +16.41
18 PETER DEČMAN 2008 CENTER VIDIM CILJ 104 44.35 +18.26 S14
19 Sašo Isaković 1948 Športno društvo Riba 243 44.36 +18.27
20 DAVID BIZJAK 2005 CENTER VIDIM CILJ 101 44.87 +18.78 S12
21 DAMJAN GERIČ 1989 SOS - DRUŠTVO SOŽITJE RADOV 114 45.64 +19.55 S14
22 PMS-MARKO MIHELIČ 1957 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 153 47.11 +21.02
23 IVAN LESNIKA 1965 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 132 47.95 +21.86 S9
24 Igor Stanonik 1955 Športno društvo Riba 157 48.53 +22.44
25 PMS-MATIC GLINŠEK 1992 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 93 49.13 +23.04
26 Bojan Gričar 1947 Športno društvo Riba 175 49.46 +23.37
27 Aleš Murko 1943 PK Koper 204 49.53 +23.44
28 NEJ ŠUMNIK 2005 Plavalni klub Velenje 70 50.53 +24.44 S14
29 ROK MIHELČIČ 1988 Športno društvo Riba 80 51.26 +25.17 S9
30 LUKA ŠEBIJAN 2008 CENTER VIDIM CILJ 51 56.16 +30.07 S14
31 DAMJAN BOŠNJAK 1975 SOS - DRUŠTVO SOŽITJE RADOV 68 57.64 +31.55 S14
32 DS-JAKOB JENKO 1991 Športno društvo Riba 55 57.91 +31.82
33 MATJAŽ TIBOLA 1981 SOS - DRUŠTVO SOŽITJE RADOV 59 59.42 +33.33 S14
34 DS-JAN ŠLOGAR 2001 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 39 1:01.42 +35.33
35 ANDREJ BIBIČ 1992 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 40 1:04.93 +38.84 S14
36 HARIS MURATOVIČ 1991 Športno društvo Riba 34 1:07.82 +41.73 S5
37 LAN MARTIN HODŽIĆ 2001 CENTER VIDIM CILJ 28 1:08.64 +42.55 S14
38 GAŠPER ŠILC 1995 CENTER VIDIM CILJ 33 1:09.02 +42.93
39 LARS KAJFEŽ 2005 CENTER VIDIM CILJ 14 1:26.00 +59.91 S14
40 ROBI CAKIČI 1978 CENTER VIDIM CILJ 17 1:29.94 +1:03.85 S5
41 TIMOTEJ ANŽEL 1999 CIRIUS VIPAVA 8 1:40.53 +1:14.44 S14
42 JURIJ DREVENŠEK 2007 Plavalni klub Velenje 7 1:46.86 +1:20.77 S14
43 DS-FLORJAN KREVH 2002 Plavalni klub Velenje 2 2:27.21 +2:01.12
44 MARK RUSTJA 1996 CIRIUS VIPAVA 2 2:44.57 +2:18.48 S14
- KLEMEN BRATINA 2005 SEVERNO PRIMORSKO DRUŠTV DNS S1
- Mladen Volaš 1953 PK Radovljica DNS
- JORDAN JAKIN 1954 DRUŠTVO PARALITIKOV SLOVEN DNS S9
Event official at: 12. 09. 2021 10:32:03
2021-09-12 13:28:28 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 2, 50m Freestyle Women - Final
ER 25-29 25.42 Annabel Kosten NED (NED)
ER 30-34 26.02 Irina Shlemova RUS (RUS)
ER 35-39 26.58 Alessia Bourova ITA (ITA) 1. 07. 2017
ER 40-44 26.64 Inge de Bruijn NED (NED) 6. 09. 2013
ER 45-49 27.04 Marie Fuzzati FRA (FRA)
ER 50-54 27.09 Marie Fuzzati FRA (FRA)
ER 55-59 29.33 Hayley Bettinson GBR (GBR)
ER 60-64 30.35 Adriana Radersma NED (NED)
ER 65-69 31.83 Carole Smith ITA (ITA)
ER 70-74 33.57 Christel Schulz GER (GER)
ER 75-79 34.85 Jane Asher GBR (GBR) 3. 03. 2006
ER 80-84 37.45 Jane Asher GBR (GBR)
ER 85-89 38.98 Jane Asher GBR (GBR)
ER 90-94 49.68 Olga Kokorina RUS (RUS) 1. 06. 2013
ER 95-99 1:07.27 Nora Kutti EST (EST) 4. 02. 2017
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Smiljana Marinović 1977 Športno društvo Riba 788 28.62
2 Ana Jelovšek 1984 Športno društvo Riba 584 31.08 +2.46
3 Nika Bajc 1982 PK Celulozar 514 32.42 +3.80
4 Petra Bombek 1990 PK Branik 406 34.74 +6.12
5 Alenka Pirc 1973 ŠD Aktivček 379 36.74 +8.12
6 Polonca Špan 1973 PK Celulozar 302 39.59 +10.97
7 PMS-KARIN HEUFFEL 1989 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 179 45.63 +17.01
8 Sandra Rebolj 1974 Športno društvo Riba 172 47.77 +19.15
9 PMS-TINA ZELIČ 1989 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 130 50.74 +22.12
10 ANJA GOLČER 2003 Plavalni klub Velenje 96 51.53 +22.91 S14
11 BOGOMIRA JAKIN 1957 DRUŠTVO PARALITIKOV SLOVEN 133 56.51 +27.89 S8
12 Neda Isaković 1948 Športno društvo Riba 174 57.20 +28.58
13 SG-TJAŠA MASELJ 2002 CENTER VIDIM CILJ 56 1:01.62 +33.00
14 EMA ŠKRLJ 1997 CIRIUS VIPAVA 46 1:06.05 +37.43 S14
15 LARISA ŽIBERT 2003 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 21 1:25.09 +56.47 S14
16 MAJA BARTOLJ 2001 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 14 1:36.11 +1:07.49 S14
17 TONJA BERLOŽNIK 2004 Plavalni klub Velenje 9 1:49.96 +1:21.34 S3
18 PMS-BRIGITA PAVČNIK 1966 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE 16 1:51.82 +1:23.20
- AJDA BRILEJ 2007 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK DNS S5
- PMS-SUZANA RANTAŠA 1979 ZDRUŽENJE MULTIPLE SKLEROZE DNS
Event official at: 12. 09. 2021 10:44:48
2021-09-12 13:30:34 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 3, 100m Backstroke Men - Final
ER 25-29 56.20 Vitalij Borisov RUS (RUS)
ER 30-34 56.55 Stefan Herbst GER (GER) 7. 05. 2011
ER 35-39 58.48 Marco Maccianti ITA (ITA)
ER 40-44 59.34 Maurizio Tersar ITA (ITA) 1. 07. 2017
ER 45-49 1:00.97 Serkan Atasay TUR (TUR)
ER 50-54 1:03.61 Nicolas Granger FRA (FRA) 4. 07. 2017
ER 55-59 1:06.99 Franceso Pettini ITA (ITA)
ER 60-64 1:07.08 Vladimir Gorkov RUS (RUS) 6. 03. 2017
ER 65-69 1:13.47 Pierre Baehr FRA (FRA)
ER 70-74 1:16.14 Bernd Horstmann GER (GER) 6. 09. 2013
ER 75-79 1:20.06 Joszef Csikany HUN (HUN) 7. 09. 2018
ER 80-84 1:36.58 Fritz Ilgen GER (GER) 8. 08. 2014
ER 85-89 1:28.31 Joaquin Canales ESP (ESP) 2. 02. 2020
ER 90-94 2:01.03 Jan Ziegler CZE (CZE)
ER 95-99 2:32.01 Bela Banki HUN (HUN)
6:01.50 Hans Hahn GER (GER) 4. 07. 2008
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 ALJAŽ VEJNOVIĆ 2002 Plavalni klub Velenje 158 1:35.90 S14
50m: 46.94
100m: 1:35.90
(48.96)
2 Majcenovič Tristan 2008 PK Branik 101 1:51.02 +15.12 S9
50m: 51.25
100m: 1:51.02
(59.77)
3 Jože Tanko 1946 PK Neptun Celje 287 1:56.94 +21.04
50m: 55.58
100m: 1:56.94
(1:01.36)
4 FILIP RADISAVLJEVIĆ 2008 Plavalni klub Velenje 43 2:27.59 +51.69 S14
50m: 1:08.29
100m: 2:27.59
(1:19.30)
- GAŠPER GLUŠIČ 2007 Plavalni klub Velenje DSQ S6
- DS-LUKA TEMNIKAR 2001 Plavalni klub Velenje DNS
Event official at: 12. 09. 2021 11:00:09
2021-09-12 11:00:12 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 4, 100m Backstroke Women 55-59 years - Final
ER 25-29 1:05.02 Alison Sheppard GBR (GBR)
ER 30-34 1:03.30 Katy Sexton GBR (GBR)
ER 35-39 1:07.44 Camilla J-Sponseller SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 40-44 1:06.32 Raakel Luoto FIN (FIN)
ER 45-49 1:07.04 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 50-54 1:08.16 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 55-59 1:14.75 Judith Brown GBR (GBR)
ER 60-64 1:20.34 Colette Crabbe BEL (BEL) 8. 05. 2016
ER 65-69 1:21.81 Margit Ohlsson SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 70-74 1:25.20 Margit Ohlsson SWE (SWE) 9. 05. 2015
ER 75-79 1:33.47 Elisabeth Ketelsen DEN (DEN)
ER 80-84 1:43.57 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 85-89 1:45.27 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 90-94 2:25.93 Wilhelmina van Rijsel GBR (GBR)
ER 95-99 4:18.07 Rosa Sellares ESP (ESP)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Marjeta Drobnič 1966 Športno društvo Riba DNS
Event official at: 12. 09. 2021 11:03:47
Event 4, 100m Backstroke Women 35-39 years - Final
ER 25-29 1:05.02 Alison Sheppard GBR (GBR)
ER 30-34 1:03.30 Katy Sexton GBR (GBR)
ER 35-39 1:07.44 Camilla J-Sponseller SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 40-44 1:06.32 Raakel Luoto FIN (FIN)
ER 45-49 1:07.04 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 50-54 1:08.16 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 55-59 1:14.75 Judith Brown GBR (GBR)
ER 60-64 1:20.34 Colette Crabbe BEL (BEL) 8. 05. 2016
ER 65-69 1:21.81 Margit Ohlsson SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 70-74 1:25.20 Margit Ohlsson SWE (SWE) 9. 05. 2015
ER 75-79 1:33.47 Elisabeth Ketelsen DEN (DEN)
ER 80-84 1:43.57 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 85-89 1:45.27 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 90-94 2:25.93 Wilhelmina van Rijsel GBR (GBR)
ER 95-99 4:18.07 Rosa Sellares ESP (ESP)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nika Bajc 1982 PK Celulozar 421 1:22.36
50m: 39.95
100m: 1:22.36
(42.41)
Event official at: 12. 09. 2021 11:03:47
Event 4, 100m Backstroke Women 30-34 years - Final
ER 25-29 1:05.02 Alison Sheppard GBR (GBR)
ER 30-34 1:03.30 Katy Sexton GBR (GBR)
ER 35-39 1:07.44 Camilla J-Sponseller SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 40-44 1:06.32 Raakel Luoto FIN (FIN)
ER 45-49 1:07.04 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 50-54 1:08.16 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 55-59 1:14.75 Judith Brown GBR (GBR)
ER 60-64 1:20.34 Colette Crabbe BEL (BEL) 8. 05. 2016
ER 65-69 1:21.81 Margit Ohlsson SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 70-74 1:25.20 Margit Ohlsson SWE (SWE) 9. 05. 2015
ER 75-79 1:33.47 Elisabeth Ketelsen DEN (DEN)
ER 80-84 1:43.57 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 85-89 1:45.27 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 90-94 2:25.93 Wilhelmina van Rijsel GBR (GBR)
ER 95-99 4:18.07 Rosa Sellares ESP (ESP)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Katja Gradišnik 1990 PK Branik 402 1:23.67
50m: 41.25
100m: 1:23.67
(42.42)
Event official at: 12. 09. 2021 11:03:47
Event 4, 100m Backstroke Women 20-24 years - Final
ER 25-29 1:05.02 Alison Sheppard GBR (GBR)
ER 30-34 1:03.30 Katy Sexton GBR (GBR)
ER 35-39 1:07.44 Camilla J-Sponseller SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 40-44 1:06.32 Raakel Luoto FIN (FIN)
ER 45-49 1:07.04 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 50-54 1:08.16 Joanna Corben GBR (GBR)
ER 55-59 1:14.75 Judith Brown GBR (GBR)
ER 60-64 1:20.34 Colette Crabbe BEL (BEL) 8. 05. 2016
ER 65-69 1:21.81 Margit Ohlsson SWE (SWE) 5. 08. 2010
ER 70-74 1:25.20 Margit Ohlsson SWE (SWE) 9. 05. 2015
ER 75-79 1:33.47 Elisabeth Ketelsen DEN (DEN)
ER 80-84 1:43.57 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 85-89 1:45.27 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 90-94 2:25.93 Wilhelmina van Rijsel GBR (GBR)
ER 95-99 4:18.07 Rosa Sellares ESP (ESP)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 MARUŠA GOLČER 2001 Plavalni klub Velenje 56 2:30.43 S14
50m: 1:09.31
100m: 2:30.43
(1:21.12)
Event official at: 12. 09. 2021 11:03:47
2021-09-12 11:03:51 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 5, 400m Freestyle Mixed - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Smiljana Marinović 1977 Športno društvo Riba 4:56.49
50m: 33.93
100m: 1:10.73
(36.80)
150m: 1:48.35
(37.62)
200m: 2:26.38
(38.03)
250m: 3:04.14
(37.76)
300m: 3:41.86
(37.72)
350m: 4:19.58
(37.72)
400m: 4:56.49
(36.91)
2 Robert Povšič 1981 PK Koper 4:58.86 +2.37
50m: 32.05
100m: 1:06.94
(34.89)
150m: 1:43.37
(36.43)
200m: 2:21.85
(38.48)
250m: 3:01.07
(39.22)
300m: 3:40.44
(39.37)
350m: 4:20.04
(39.60)
400m: 4:58.86
(38.82)
3 Marco Dionisi 1992 BUONCONSIGLIO NUOTO 5:00.51 +4.02
50m: 35.28
100m: 1:13.23
(37.95)
150m: 1:51.27
(38.04)
200m: 2:29.57
(38.30)
250m: 3:07.61
(38.04)
300m: 3:45.78
(38.17)
350m: 4:24.01
(38.23)
400m: 5:00.51
(36.50)
4 Tina Maurischat 1964 Plavalni klub Ljubljana 5:23.65 +27.16
50m: 37.23
100m: 1:17.69
(40.46)
150m: 1:58.56
(40.87)
200m: 2:39.90
(41.34)
250m: 3:21.30
(41.40)
300m: 4:02.75
(41.45)
350m: 4:43.69
(40.94)
400m: 5:23.65
(39.96)
5 Igor Zabukovec 1964 PŠ MATJAŽ MARKIĆ 5:36.81 +40.32
50m: 36.28
100m: 1:18.07
(41.79)
150m: 2:01.44
(43.37)
200m: 2:45.02
(43.58)
250m: 3:29.16
(44.14)
300m: 4:12.46
(43.30)
350m: 4:56.47
(44.01)
400m: 5:36.81
(40.34)
6 Petra Bombek 1990 PK Branik 6:20.03 +1:23.54
50m: 41.32
100m: 1:28.16
(46.84)
150m: 2:16.81
(48.65)
200m: 3:05.85
(49.04)
250m: 3:53.53
(47.68)
300m: 4:42.25
(48.72)
350m: 5:31.86
(49.61)
400m: 6:20.03
(48.17)
7 Christine Heimhofer 1968 Salzburger TV 6:25.72 +1:29.23
50m: 40.98
100m: 1:28.37
(47.39)
150m: 2:18.00
(49.63)
200m: 3:07.37
(49.37)
250m: 3:57.44
(50.07)
300m: 4:47.80
(50.36)
350m: 5:39.11
(51.31)
400m: 6:25.72
(46.61)
8 Gaja Pöschl 1983 ŠD Aqua 6:28.06 +1:31.57
50m: 41.93
100m: 1:29.70
(47.77)
150m: 2:18.99
(49.29)
200m: 3:09.39
(50.40)
250m: 3:59.57
(50.18)
300m: 4:49.97
(50.40)
350m: 5:39.25
(49.28)
400m: 6:28.06
(48.81)
Event official at: 12. 09. 2021 11:18:55
2021-09-12 11:18:57 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 7, 100m Butterfly Men - Final
ER 25-29 54.29 Matthew Bowe GBR (GBR) 2. 03. 2008
ER 30-34 54.12 Maksim Ganikhin RUS (RUS)
ER 35-39 54.39 Ioan Gherghel RUS (RUS)
ER 40-44 56.17 Serkan Atasay TUR (TUR) 6. 09. 2011
ER 45-49 57.08 Serkan Atasay TUR (TUR)
ER 50-54 59.67 Hugo Bregman NED (NED)
ER 55-59 1:00.93 Hugo Bregman NED (NED) 3. 09. 2013
ER 60-64 1:02.00 Hugo Bregman NED (NED) 5. 05. 2018
ER 65-69 1:07.78 Josep Claret ESP (ESP)
ER 70-74 1:14.47 Josep Claret ESP (ESP) 6. 08. 2014
ER 75-79 1:22.18 Rudolf Smerda CZE (CZE) 3. 09. 2018
ER 80-84 1:29.39 Giulio Divano ITA (ITA) 6. 03. 2011
ER 85-89 2:05.21 Karl Hauter GER (GER)
ER 90-94 2:38.92 Karl Hauter GER (GER) 6. 06. 2015
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Andrej Pirc 1980 ŠD Aktivček 686 1:03.68
50m: 30.24
100m: 1:03.68
(33.44)
2 Aljaž Novak 1991 Športno društvo Riba 491 1:07.96 +4.28
50m: 30.65
100m: 1:07.96
(37.31)
3 DS-ALEN ŠOŠTER 1999 Plavalni klub Velenje 51 2:12.64 +1:08.96
50m: 55.46
100m: 2:12.64
(1:17.18)
Event official at: 12. 09. 2021 11:22:31
2021-09-12 11:22:43 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 9, 200m Breaststroke Men - Final
ER 25-29 2:17.51 Jahannes Dietrich AUT (AUT)
ER 30-34 2:19.91 Benno Hawe GER (GER)
ER 35-39 2:20.29 Nicholas Gillingham GBR (GBR) 5. 06. 2004
ER 40-44 2:22.84 Alberto Montini ITA (ITA)
ER 45-49 2:24.39 Alberto Montini ITA (ITA)
ER 50-54 2:31.16 Alberto Montini ITA (ITA) 4. 09. 2018
ER 55-59 2:30.67 Carlo Travaini ITA (ITA)
ER 60-64 2:45.53 Timur Podmarev RUS (RUS) 2. 04. 2017
ER 65-69 2:59.99 Gershon Shefa ISR (ISR)
ER 70-74 3:11.63 Josef Kocsi AUT (AUT)
ER 75-79 3:24.08 Hans Reichelt GER (GER)
ER 80-84 3:38.92 Bela Fabian HUN (HUN)
ER 85-89 4:13.91 Karl Hauter GER (GER) 5. 08. 2010
ER 90-94 4:41.26 Karl Hauter GER (GER)
ER 95-99 7:29.12 Bela Banki Horvath HUN (HUN)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Bojan Gričar 1947 Športno društvo Riba 213 5:09.30
50m: 1:06.87
100m: 2:28.67
(1:21.80)
150m: 3:51.76
(1:23.09)
200m: 5:09.30
(1:17.54)
Event official at: 12. 09. 2021 11:30:11
2021-09-12 11:30:14 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 10, 200m Breaststroke Women - Final
ER 25-29 2:35.82 Nicole Heidemann GER (GER)
ER 30-34 2:35.90 Natalia Vinokurenkova RUS (RUS) 8. 08. 2014
ER 35-39 2:38.95 Nicole Heidemann GER (GER)
ER 40-44 2:40.87 Smiljana Marinovic CRO (CRO)
ER 45-49 2:40.42 Marzena Kulis ITA (ITA)
ER 50-54 2:50.89 Marzena Kulis ITA (ITA) 4. 12. 2016
ER 55-59 2:56.70 Monica Coro ITA (ITA) 8. 12. 2019
ER 60-64 3:13.45 Colette Crabbe BEL (BEL) 5. 05. 2017
ER 65-69 3:23.63 Jennifer Merrit GBR (GBR) 1. 04. 2016
ER 70-74 3:30.66 Diane Ford GBR (GBR)
ER 75-79 3:43.29 Luise Knöpfle GER (GER) 4. 04. 2014
ER 80-84 4:00.42 Luise Knöpfle GER (GER)
ER 85-89 4:18.23 Agnes van Obberghen BEL (BEL) 8. 05. 2016
ER 90-94 5:21.78 Olga Kokorina RUS (RUS) 1. 06. 2013
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Smiljana Marinović 1977 Športno društvo Riba 794 2:51.04
50m: 38.91
100m: 1:22.15
(43.24)
150m: 2:06.79
(44.64)
200m: 2:51.04
(44.25)
2 Nika Bajc 1982 PK Celulozar 461 3:21.04 +30.00
50m: 44.70
100m: 1:35.99
(51.29)
150m: 2:28.98
(52.99)
200m: 3:21.04
(52.06)
3 Ana Jelovšek 1984 Športno društvo Riba 354 3:39.52 +48.48
50m: 53.34
100m: 1:48.70
(55.36)
150m: 2:44.27
(55.57)
200m: 3:39.52
(55.25)
4 Christine Heimhofer 1968 Salzburger TV 428 3:46.80 +55.76
50m: 52.65
100m: 1:49.83
(57.18)
150m: 2:48.60
(58.77)
200m: 3:46.80
(58.20)
5 Katarina Praznik 1964 Plavalni klub Velenje 441 3:54.78 +1:03.74
50m: 53.44
100m: 1:52.95
(59.51)
150m: 2:53.51
(1:00.56)
200m: 3:54.78
(1:01.27)
6 Eva Sever 1981 Športno društvo Riba 226 4:19.77 +1:28.73
50m: 57.52
100m: 2:02.50
(1:04.98)
150m: 3:10.45
(1:07.95)
200m: 4:19.77
(1:09.32)
Event official at: 12. 09. 2021 11:42:11
2021-09-12 11:42:14 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 11, 50m Backstroke Men - Final
ER 25-29 25.44 Anton Butymov RUS (RUS) 3. 04. 2016
ER 30-34 26.02 Stefan Herbst GER (GER) 7. 07. 2011
ER 35-39 26.11 Lubos Krizko CZE (CZE)
ER 40-44 27.18 Giuseppe Tiano ITA (ITA)
ER 45-49 27.67 Serkan Atasay TUR (TUR)
ER 50-54 28.64 Nicolas Granger FRA (FRA)
ER 55-59 30.21 Marco Colombo ITA (ITA)
ER 60-64 31.50 Yury Chirkov RUS (RUS) 4. 06. 2017
ER 65-69 33.25 Pierre Baehr FRA (FRA)
ER 70-74 34.81 Jean Lestdeau FRA (FRA)
ER 75-79 36.32 Joszef Csikany HUN (HUN) 7. 09. 2018
ER 80-84 40.51 Thomas Robson GER (GER) 2. 06. 2019
ER 85-89 45.58 Roberta Alberiche ESP (ESP) 1. 07. 2017
ER 90-94 51.01 Hinz Klostermeyer GER (GER)
ER 95-99 1:02.35 Bela Banki HUN (HUN)
1:29.13 Jean Leemput FRA (FRA) 4. 05. 2014
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Gašper Bohinc 1991 Kranjsko plavalno društvo ZVEZ 400 35.23
2 Jože Tanko 1946 PK Neptun Celje 281 52.57 +17.34
3 Majcenovič Tristan 2008 PK Branik 87 54.04 +18.81 S9
4 Marijan Lapajne 1934 Športno društvo Riba 386 54.75 +19.52
5 KERIM KOZARAC 2010 Plavalni klub Velenje 34 1:14.06 +38.83 S14
6 Viktor Andrej Suša 1935 Društvo vodnih športov POSEJD 146 1:15.67 +40.44
- DS-DEJAN CVIJIĆ 1999 Plavalni klub Velenje DNS
- JORDAN JAKIN 1954 DRUŠTVO PARALITIKOV SLOVEN DNS S9
Event official at: 12. 09. 2021 11:46:11
2021-09-12 11:46:13 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 12, 50m Backstroke Women - Final
ER 25-29 29.75 Hanna Seppälä FIN (FIN)
ER 30-34 29.84 Katy Sexton GBR (GBR)
ER 35-39 30.47 Alena Nyvltova CZE (CZE)
ER 40-44 30.44 Raakel Luoto FIN (FIN)
ER 45-49 31.58 Andrea Kutz GER (GER)
ER 50-54 32.02 Marie Fuzzati FRA (FRA)
ER 55-59 34.11 Julie Hoyle GBR (GBR)
ER 60-64 36.70 Liz Cosgrave IRL (IRL) 2. 03. 2019
ER 65-69 37.11 Margit Ohlsson SWE (SWE) 7. 09. 2011
ER 70-74 38.69 Margit Ohlsson SWE (SWE)
ER 75-79 42.72 Elisabeth Ketelsen DEN (DEN)
ER 80-84 46.51 Jane Asher GBR (GBR) 4. 05. 2012
ER 85-89 48.85 Katharina Flora HUN (HUN)
ER 90-94 1:05.08 Wilhelmina van Rijsel GBR (GBR) 3. 03. 2006
ER 95-99 1:30.96 Ingeborg Fritze GER (GER)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nika Bajc 1982 PK Celulozar 417 38.32
2 Polonca Špan 1973 PK Celulozar 223 51.11 +12.79
3 Neda Isaković 1948 Športno društvo Riba 136 1:15.19 +36.87
4 MARUŠA GOLČER 2001 Plavalni klub Velenje 42 1:17.26 +38.94 S14
5 BOGOMIRA JAKIN 1957 DRUŠTVO PARALITIKOV SLOVEN 73 1:20.75 +42.43 S8
6 LARISA ŽIBERT 2003 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 24 1:32.42 +54.10 S14
7 MAJA BARTOLJ 2001 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 21 1:37.05 +58.73 S14
8 TONJA BERLOŽNIK 2004 Plavalni klub Velenje 2 3:16.04 +2:37.72 S3
- Marjeta Drobnič 1966 Športno društvo Riba DNS
Event official at: 12. 09. 2021 11:55:21
2021-09-12 11:55:23 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 13, 4x50m Freestyle Men - Final
1:35.06 DEN DEN (DEN) 4. 08. 2010
1:32.84 ESP ESP (ESP) 8. 07. 2018
1:34.92 RUS RUS (RUS)
1:41.19 ITA ITA (ITA)
1:49.16 SWE SWE (SWE)
2:00.76 FRA FRA (FRA)
2:26.67 SWE SWE (SWE) 5. 09. 2018
4:57.70 UKR UKR (UKR)
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 ŠD I. 300 194 3:21.68
Igor Stanonik 1955 46.70 46.70
Marijan Lapajne 1934 -.-- 59.20 1:45.90
Bojan Gričar 1947 -.-- 50.31 2:36.21
Sašo Isaković 1948 -.-- 45.47 3:21.68
Event official at: 12. 09. 2021 12:06:41
2021-09-12 12:06:42 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 14, 4x50m Freestyle Women - Final
1:50.30 RUS RUS (RUS)
1:49.03 RUS RUS (RUS)
1:51.91 RUS RUS (RUS)
1:58.92 GER GER (GER)
2:11.09 SWE SWE (SWE) 5. 09. 2018
2:29.53 GER GER (GER)
3:10.24 SWE SWE (SWE)
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 ŠD I. 168 193 3:07.49
Eva Sever 1981 34.21 34.21
Sandra Rebolj 1974 -.-- 48.59 1:22.80
Tina Jeromen 1977 -.-- 1:22.80
Ana Jelovšek 1984 3:07.49 3:07.49
Event official at: 12. 09. 2021 12:07:19
2021-09-12 12:12:10 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 15, 800m Freestyle Mixed - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aljaž Novak 1991 Športno društvo Riba 10:18.22
50m: 33.00
100m: 1:09.04
(36.04)
150m: 1:46.50
(37.46)
200m: 2:25.51
(39.01)
250m: 3:04.88
(39.37)
300m: 3:44.88
(40.00)
350m: 4:25.03
(40.15)
400m: 5:04.76
(39.73)
450m: 5:44.14
(39.38)
500m: 6:24.17
(40.03)
550m: 7:04.25
(40.08)
600m: 7:44.19
(39.94)
650m: 8:24.04
(39.85)
700m: 9:02.69
(38.65)
750m: 9:41.85
(39.16)
800m: 10:18.22
(36.37)
2 Marco Dionisi 1992 BUONCONSIGLIO NUOTO 10:26.00 +7.78
50m: 36.14
100m: 1:14.93
(38.79)
150m: 1:53.64
(38.71)
200m: 2:32.59
(38.95)
250m: 3:11.80
(39.21)
300m: 3:51.31
(39.51)
350m: 4:30.70
(39.39)
400m: 5:10.63
(39.93)
450m: 5:50.14
(39.51)
500m: 6:29.89
(39.75)
550m: 7:09.26
(39.37)
600m: 7:49.33
(40.07)
650m: 8:29.52
(40.19)
700m: 9:08.92
(39.40)
750m: 9:48.66
(39.74)
800m: 10:26.00
(37.34)
3 Robert Povšič 1981 PK Koper 10:28.12 +9.90
50m: 33.81
100m: 1:11.35
(37.54)
150m: 1:49.37
(38.02)
200m: 2:28.37
(39.00)
250m: 3:08.13
(39.76)
300m: 3:48.25
(40.12)
350m: 4:27.93
(39.68)
400m: 5:08.11
(40.18)
450m: 5:48.13
(40.02)
500m: 6:28.15
(40.02)
550m: 7:08.27
(40.12)
600m: 7:48.92
(40.65)
650m: 8:30.77
(41.85)
700m: 9:10.05
(39.28)
750m: 9:50.14
(40.09)
800m: 10:28.12
(37.98)
4 Tina Jeromen 1977 Športno društvo Riba 12:02.53 +1:44.31
50m: 37.41
100m: 1:19.99
(42.58)
150m: 2:05.56
(45.57)
200m: 2:51.83
(46.27)
250m: 3:37.67
(45.84)
300m: 4:24.45
(46.78)
350m: 5:10.37
(45.92)
400m: 5:56.42
(46.05)
450m: 6:43.73
(47.31)
500m: 7:30.01
(46.28)
550m: 8:15.72
(45.71)
600m: 9:03.00
(47.28)
650m: 9:48.27
(45.27)
700m: 10:34.91
(46.64)
750m: 11:20.59
(45.68)
800m: 12:02.53
(41.94)
5 Gaja Pöschl 1983 ŠD Aqua 13:29.81 +3:11.59
50m: 41.97
100m: 1:31.24
(49.27)
150m: 2:21.85
(50.61)
200m: 3:13.22
(51.37)
250m: 4:04.86
(51.64)
300m: 4:56.66
(51.80)
350m: 5:48.79
(52.13)
400m: 6:40.33
(51.54)
450m: 7:31.86
(51.53)
500m: 8:23.29
(51.43)
550m: 9:14.84
(51.55)
600m: 10:06.43
(51.59)
650m: 10:58.75
(52.32)
700m: 11:51.06
(52.31)
750m: 12:41.57
(50.51)
800m: 13:29.81
(48.24)
6 Sašo Isaković 1948 Športno društvo Riba 16:42.15 +6:23.93
50m: 50.78
100m: 1:51.23
(1:00.45)
150m: 2:53.61
(1:02.38)
200m: 3:57.93
(1:04.32)
250m: 5:01.43
(1:03.50)
300m: 6:05.67
(1:04.24)
350m: 7:08.45
(1:02.78)
400m: 8:12.57
(1:04.12)
450m: 9:16.04
(1:03.47)
500m: 10:19.84
(1:03.80)
550m: 11:22.61
(1:02.77)
600m: 12:26.48
(1:03.87)
650m: 13:30.82
(1:04.34)
700m: 14:34.86
(1:04.04)
750m: 15:39.12
(1:04.26)
800m: 16:42.15
(1:03.03)
7 Mladen Volaš 1953 PK Radovljica 17:37.20 +7:18.98
50m: 55.97
100m: 2:03.00
(1:07.03)
150m: 3:11.44
(1:08.44)
200m: 4:18.91
(1:07.47)
250m: 5:26.31
(1:07.40)
300m: 6:33.57
(1:07.26)
350m: 7:40.39
(1:06.82)
400m: 8:46.96
(1:06.57)
450m: 9:53.40
(1:06.44)
500m: 11:00.49
(1:07.09)
550m: 12:07.52
(1:07.03)
600m: 13:14.63
(1:07.11)
650m: 14:21.37
(1:06.74)
700m: 15:27.41
(1:06.04)
750m: 16:33.67
(1:06.26)
800m: 17:37.20
(1:03.53)
Event official at: 12. 09. 2021 12:43:36
2021-09-12 12:43:38 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 16, 4x50m Freestyle Mixed - Final
1:34.34 NED ESP (ESP)
1:40.14 RUS RUS (RUS)
1:42.77 RUS RUS (RUS) 7. 06. 2015
1:47.37 GER GER (GER)
1:59.81 NOR NOR (NOR)
2:17.48 HUN HUN (HUN)
2:52.02 SWE SWE (SWE) 8. 06. 2004
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 ŠD I. 151 524 2:04.18
Aljaž Novak 1991 28.66 28.66
Luka Kravanja 1988 -.-- 32.19 1:00.85
Tina Jeromen 1977 -.-- 34.27 1:35.12
Smiljana Marinović 1977 -.-- 29.06 2:04.18
2 ŠD II. 218 173 3:08.15 +1:03.9
Zvezdan Martič 1963 45.44 45.44
Sašo Isaković 1948 -.-- 46.64 1:32.08
Eva Sever 1981 -.-- 49.07 2:21.15
Sandra Rebolj 1974 -.-- 47.00 3:08.15
Event official at: 12. 09. 2021 13:11:15
2021-09-12 13:11:17 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 17, 100m Breaststroke Men - Final
ER 25-29 1:02.65 Christopher Jones GBR (GBR)
ER 30-34 1:03.90 Wolfgang Maier GER (GER)
ER 35-39 1:02.72 Vladislav Bragin RUS (RUS)
ER 40-44 1:03.60 Vladislav Bragin RUS (RUS)
ER 45-49 1:05.33 Vladislav Bragin CZE (CZE)
ER 50-54 1:07.85 Michael Hodgson GBR (GBR)
ER 55-59 1:07.65 Carlo Travaini ITA (ITA)
ER 60-64 1:13.97 Timur Podmarev Rus (Rus)
ER 65-69 1:18.13 Pere Balcells ESP (ESP) 2. 06. 2019
ER 70-74 1:25.29 Josef Kocsi AUT (AUT)
ER 75-79 1:29.95 Hans Reichelt GER (GER) 1. 07. 2011
ER 80-84 1:34.43 Bela Fabian HUN (HUN)
ER 85-89 1:56.64 Hermann Reitemeyer GER (GER) 5. 08. 2006
ER 90-94 2:05.18 Karl Hauter GER (GER) 5. 06. 2015
ER 95-99 4:39.08 Bela Banki Horvath HUN (HUN)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 MAJ REŽMAN 1999 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 166 1:43.38 SB14
50m: 47.48
100m: 1:43.38
(55.90)
2 FILIP RADISAVLJEVIĆ 2008 Plavalni klub Velenje 115 1:56.72 +13.34 SB14
50m: 52.01
100m: 1:56.72
(1:04.71)
3 AMADEJ KREMŽAR 2003 Plavalni klub Velenje 113 1:57.53 +14.15 SB14
50m: 53.46
100m: 1:57.53
(1:04.07)
4 DS-URBAN GOLTNIK 1996 Plavalni klub Velenje 119 2:05.16 +21.78
50m: 58.65
100m: 2:05.16
(1:06.51)
5 TADEJ KRAMBERGER 1977 SOS - DRUŠTVO SOŽITJE RADOV 125 2:06.93 +23.55 SB14
50m: 56.06
100m: 2:06.93
(1:10.87)
6 Bojan Gričar 1947 Športno društvo Riba 182 2:24.53 +41.15
50m: 1:06.20
100m: 2:24.53
(1:18.33)
7 ANDREJ BIBIČ 1992 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 55 2:41.99 +58.61 SB14
50m: 1:18.60
100m: 2:41.99
(1:23.39)
8 UROŠ KOTNIK 1989 CUDV ČRNA NA KOROŠKEM 40 2:58.84 +1:15.46 SB14
50m: 1:17.77
100m: 2:58.84
(1:41.07)
9 MIHA ZUPAN 1989 SOS - DRUŠTVO SOŽITJE RADOV 34 3:08.15 +1:24.77 SB14
50m: 1:29.13
100m: 3:08.15
(1:39.02)
Event official at: 12. 09. 2021 13:23:43
2021-09-12 13:23:45 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 18, 100m Breaststroke Women - Final
ER 25-29 1:10.63 Rachael Wilson GBR (GBR)
ER 30-34 1:11.49 Natalia Vinokurenkova RUS (RUS)
ER 35-39 1:12.57 Nicole Heidemann GER (GER) 1. 06. 2018
ER 40-44 1:14.06 Smiljana Marinovic CRO (CRO) 7. 09. 2018
ER 45-49 1:13.49 Marzena Kulis ITA (ITA)
ER 50-54 1:15.50 Monica Coro ITA (ITA)
ER 55-59 1:19.90 Pia Thulstrup DEN (DEN)
ER 60-64 1:25.82 Dagmar Frese GER (GER)
ER 65-69 1:30.16 Giurgiza Gabrilo SLO (SLO)
ER 70-74 1:37.39 Diane Ford GBR (GBR) 9. 03. 2013
ER 75-79 1:42.27 Diane Ford GBR (GBR)
ER 80-84 1:50.05 Eliane Pellis BEL (BEL)
ER 85-89 1:54.96 Agnes van Obberghen NED (NED) 6. 05. 2016
ER 90-94 2:27.29 Olga Kokorina RUS (RUS) 2. 06. 2013
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Smiljana Marinović 1977 Športno društvo Riba 836 1:17.20
50m: 36.54
100m: 1:17.20
(40.66)
2 Katja Gradišnik 1990 PK Branik 422 1:33.43 +16.23
50m: 43.94
100m: 1:33.43
(49.49)
3 Katarina Praznik 1964 Plavalni klub Velenje 428 1:45.99 +28.79
50m: 49.72
100m: 1:45.99
(56.27)
4 SABINA CIMPERC 2000 Plavalni klub Velenje 220 1:46.19 +28.99 SB14
50m: 50.40
100m: 1:46.19
(55.79)
5 Christine Heimhofer 1968 Salzburger TV 348 1:47.32 +30.12
50m: 51.47
100m: 1:47.32
(55.85)
6 Eva Sever 1981 Športno društvo Riba 217 2:00.95 +43.75
50m: 56.05
100m: 2:00.95
(1:04.90)
- Marjeta Drobnič 1966 Športno društvo Riba DNS
Event official at: 12. 09. 2021 13:28:55
2021-09-12 13:28:56 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 19, 50m Butterfly Men - Final
ER 25-29 24.27 Jack Marriott GBR (GBR)
ER 30-34 24.25 Nikita Konovalov RUS (RUS)
ER 35-39 24.70 Mark Foster GBR (GBR)
ER 40-44 25.07 Serkan Atasay TUR (TUR) 8. 09. 2011
ER 45-49 25.48 Serkan Atasay TUR (TUR)
ER 50-54 26.56 Michael Hodgson GBR (GBR)
ER 55-59 27.47 Hugo Bregman NED (NED) 5. 09. 2013
ER 60-64 27.65 Hugo Bregman NED (NED) 6. 05. 2018
ER 65-69 28.54 Josep Claret ESP (ESP)
ER 70-74 31.28 Josep Claret ESP (ESP)
ER 75-79 33.17 Josep Claret ESP (ESP)
ER 80-84 37.65 Helmut Richter GER (GER)
ER 85-89 43.62 Roberto Alberiche ESP (ESP) 1. 07. 2017
ER 90-94 1:05.38 Jan Ziegler CZE (CZE)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Marcel Palčnik 1994 PK Neptun Celje 493 30.00
2 Aljaž Novak 1991 Športno društvo Riba 463 30.05 +0.05
3 TIMOTEJ ŽNIDARŠIČ SVENŠEK 2004 Športno društvo Riba 204 37.80 +7.80 S6
4 Zvezdan Martič 1963 Športno društvo Riba 279 41.07 +11.07
5 ALJAŽ VEJNOVIĆ 2002 Plavalni klub Velenje 141 42.72 +12.72 S14
6 DS-JAN BERLOT 2003 OŠ ANTONA JANŠE RADOVLJICA 93 49.09 +19.09
7 DS-ALEN ŠOŠTER 1999 Plavalni klub Velenje 64 55.54 +25.54
8 DS-ROK SLAPŠAK 1987 ŠPORTNO DRUŠTVO PLAVALČEK 44 1:05.60 +35.60
- Marjan Jerkič 1952 Brez kluba DNS
- DS-LUKA TEMNIKAR 2001 Plavalni klub Velenje DNS
Event official at: 12. 09. 2021 13:40:54
2021-09-12 13:40:56 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Letno odprto DP za veterane in paraplavalce 2021
Place: Žusterna Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 11, 2021 to Sep 11, 2021
Event 20, 50m Butterfly Women - Final
ER 25-29 27.10 Emma Gage GBR (GBR)
ER 30-34 27.75 Suvi Pulkikinen FIN (FIN)
ER 35-39 28.25 Roberta Crescentini ITA (ITA)
ER 40-44 28.68 Raakel Luoto FIN (FIN)
ER 45-49 29.70 Michelle Ware GBR (GBR) 9. 06. 2018
ER 50-54 30.05 Franca Bosisio ITA (ITA)
ER 55-59 31.60 Maria Norberg SWE (SWE) 6. 09. 2018
ER 60-64 33.43 Angela Zingler GER (GER) 5. 08. 2014
ER 65-69 35.77 Christel Schulz GER (GER) 6. 08. 2006
ER 70-74 36.36 Judith Wilson GBR (GBR) 5. 08. 2014
ER 75-79