2021-10-25   22:04:36
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for SS finale 2021

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Unofficial Summary
After 9 of 10 heats
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 1, 50m Freestyle Men - 16 najboljših Heat (REG.)
REGISTRIRANI PLAVALCI
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jaka PUŠNIK 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 24.97
2 Matic TURK 2004 GIMNAZIJA KOPER 25.07 +0.10
3 Arne FURLAN ŠTULAR 2005 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 25.26 +0.29
4 Matic BIZJAK JAMBROVIĆ 2006 ŠC VELENJE 25.47 +0.50
5 Nejc BEZJAK 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR 25.50 +0.53
5 Enej ŠALINOVIĆ 2003 SREDNJA EKONOMSKO - POSLO 25.50 +0.53
7 Tim BIZJAK 2004 GIMNAZIJA BREŽICE 25.55 +0.58
8 Tian KOSEC 2005 II. GIMNAZIJA MARIBOR 25.69 +0.72
9 Robert ĐUKIĆ 2004 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 26.02 +1.05
10 Mark PREGELJ 2003 SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE 26.10 +1.13
11 Tevž SMOLNIKAR 2006 EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ  26.40 +1.43
12 Primož PETERNEL 2004 BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 26.46 +1.49
13 Gašper STELE 2004 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 26.50 +1.53
14 Tomaž ŠIŠKO 2004 GIMNAZIJA MOSTE 26.52 +1.55
15 Luka PREDALIČ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 26.53 +1.56
16 Jaka BOREC 2004 II. GIMNAZIJA MARIBOR 26.55 +1.58
17 Nik PETERLIN 2006 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 26.61 +1.64
18 Maks KASTIGAR 2006 GIMNAZIJA MOSTE 26.62 +1.65
19 Maks BABIČ 2004 GIMNAZIJA LEDINA 26.67 +1.70
20 Jakob PREBIL 2005 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 26.75 +1.78
21 Jure PODBEVŠEK 2004 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ 26.77 +1.80
22 Nik VRTARIČ 2004 II. GIMNAZIJA MARIBOR 27.14 +2.17
23 Tomas TORKAR RAŽMAN 2004 GIMNAZIJA KOPER 27.15 +2.18
24 Nik ROTENHAJZER RAMŠAK 2005 ŠC VELENJE 27.16 +2.19
25 Nal ILAR 2005 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA 27.28 +2.31
26 Timotej BELŠAK 2005 II. GIMNAZIJA MARIBOR 27.29 +2.32
27 Miha NOVAK 2004 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ 27.30 +2.33
28 Borut PURGAR 2004 SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE 27.41 +2.44
29 Bor SLANA 2005 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 27.43 +2.46
30 Val GOLIČNIK 2006 ŠC VELENJE 27.54 +2.57
31 Tine ROTOVNIK 2005 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 27.57 +2.60
32 Jan KOKOT 2003 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 27.59 +2.62
33 Gaber Luka GRENC 2006 GIMNAZIJA MOSTE 27.61 +2.64
34 Jaka ĐORĐEVIČ 2006 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 27.63 +2.66
35 Matevž ŠTIH 2005 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 27.67 +2.70
36 Metod LAMOT 2005 ŠC VELENJE 27.71 +2.74
37 Maj PRIBAC 2006 GIMNAZIJA KOPER 27.72 +2.75
38 Ožbej KNEZ 2004 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - SŠ R 27.83 +2.86
39 Matija OSETIČ 2006 GIMNAZIJA BREŽICE 27.85 +2.88
40 Jan Luka MAJHENIČ 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR 27.96 +2.99
40 Patrik MAJCEN 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 27.96 +2.99
42 Tim KAČIČ 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR 28.04 +3.07
42 Lovro PETRIČ 2005 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 28.04 +3.07
44 Jure ZAVRŠNIK 2006 II. GIMNAZIJA MARIBOR 28.17 +3.20
45 Nejc PODGORŠEK 2003 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 28.70 +3.73
46 Nejc MURŠEC 2004 III. GIMNAZIJA MARIBOR 28.83 +3.86
47 Luka DAŠIČ ZVONAR 2005 GIMNAZIJA LEDINA 28.95 +3.98
48 Žan PODRŽAVNIK 2006 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 29.06 +4.09
49 Bastian MARIČ 2006 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 29.34 +4.37
50 Alan VUNIĆ 2004 III. GIMNAZIJA MARIBOR 29.40 +4.43
51 Nace ZMAGAJ 2006 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 29.41 +4.44
52 Gašper POLJŠAK 2006 BIC LJ - GIMNAZIJA IN VETERINA 29.83 +4.86
53 Tim KAC 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 30.10 +5.13
54 Peter VUGA 2006 GIMNAZIJA MOSTE 31.08 +6.11
55 Gašper PAJNIK 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR 32.26 +7.29
- Lan DOVČ 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA DNS
- Jošt ČARNI 2004 GIMNAZIJA  ŠIŠKA DNS
- Rožle PAJNTAR 2005 EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ  DNS
- Anže GUŠTIN 2006 ŠC VELENJE DNS
- Nik MUŽINA 2004 SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE DNS
- Filip ABUTOVIĆ 2005 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL DNS
- Tim BRAZNIKAR 2004 GIMNAZIJA BREŽICE DNS
- Bor MIKUŽ 2006 GIMNAZIJA VIČ DNS
- Koroš ANŽE 2003 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM DNS
- Juno OMERČEVIĆ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD DNS
- Leonardo KORENT 2006 GIMNAZIJA MOSTE DNS
- Luka KELAIDIS 2003 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM DNS
- Timon RAJIČ 2005 GIMNAZIJA  ŠIŠKA DNS
- Maj PRINCL 2004 ŠC VELENJE DNS
- Klemen MAGER 2003 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - SŠ R DNS
- Aleksander CERAR 2004 GIMNAZIJA  ŠIŠKA DNS
- Jon Voga 2004 ŠC KRANJ-STŠ DNS
2021-09-10 13:09:32 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 1, 50m Freestyle Men - 1. krog 8 (REG.)
REGISTRIRANI PLAVALCI
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jaka PUŠNIK 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 24.89 Q
2 Tim BIZJAK 2004 GIMNAZIJA BREŽICE 24.98 +0.09 Q
3 Miha VINTAR 2003 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 25.02 +0.13 Q
4 Matic TURK 2004 GIMNAZIJA KOPER 25.03 +0.14 Q
5 Črt PERME MODRIJANČIČ 2003 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 25.07 +0.18 Q
6 Enej ŠALINOVIĆ 2003 SREDNJA EKONOMSKO - POSLO 25.27 +0.38 Q
7 Arne FURLAN ŠTULAR 2005 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 25.30 +0.41 Q
8 Matic BIZJAK JAMBROVIĆ 2006 ŠC VELENJE 25.35 +0.46 Q
9 Nejc BEZJAK 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR 25.47 +0.58
10 Tian KOSEC 2005 II. GIMNAZIJA MARIBOR 25.57 +0.68
11 Robert ĐUKIĆ 2004 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 25.91 +1.02
12 Mark PREGELJ 2003 SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE 25.96 +1.07
13 Miha RIJAVEC 2003 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 26.16 +1.27
14 Primož PETERNEL 2004 BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO 26.53 +1.64
15 Gregor GRILC 2003 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 26.67 +1.78
16 Tevž SMOLNIKAR 2006 EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ  26.98 +2.09
Event official at: 10. 09. 2021 13:38:34
2021-09-10 13:38:37 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 1, 50m Freestyle Men - Final (REG.)
REGISTRIRANI PLAVALCI
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jaka PUŠNIK 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 24.18
2 Miha VINTAR 2003 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 24.42 +0.24
3 Tim BIZJAK 2004 GIMNAZIJA BREŽICE 24.62 +0.44
4 Matic TURK 2004 GIMNAZIJA KOPER 25.13 +0.95
Event official at: 10. 09. 2021 14:01:58
2021-09-10 14:02:00 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 2, 50m Freestyle Women - 16 najhitrejših Heat (REG.)
REGISTRIRANE PLAVALKE
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nika FAIN 2003 II. GIMNAZIJA MARIBOR 27.33 Q
2 Hana SEKUTI 2006 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 27.74 +0.41 Q
3 Zoya MARKAČ 2004 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 27.81 +0.48 Q
4 Sara MIHALIČ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 27.96 +0.63 Q
5 Tia PRIMC 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 28.26 +0.93 Q
6 Laura ČRČEK 2004 BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR 28.37 +1.04 Q
7 Liza FORTUNA 2003 GIMNAZIJA MOSTE 28.39 +1.06 Q
8 Mija RIHTER MEDOŠ 2005 SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE 28.41 +1.08 Q
9 Marja MAČEK SITAR 2005 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 28.55 +1.22 Q
10 Nuša ŠEGEL 2003 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA  28.74 +1.41 Q
11 Laura ANGLEITNER SAGADIN 2005 II. GIMNAZIJA MARIBOR 28.86 +1.53 Q
12 Neja KAŠMAN 2003 II. GIMNAZIJA MARIBOR 29.12 +1.79 Q
13 Nika HABIČ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 29.26 +1.93 Q
14 Nika ROTAR 2006 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 29.28 +1.95 Q
15 Rebeka  NIKOLIČ KRIŠTOF 2006 GIMNAZIJA MOSTE 29.37 +2.04 Q
16 Gaja KOVAČIČ 2005 GIMNAZIJA KOPER 29.50 +2.17 Q
17 Moeti KORENJAK GOBBO 2006 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 29.53 +2.20
17 Laura VRHOVAC 2006 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 29.53 +2.20
19 Lana AVRAMOVIĆ 2006 GIMNAZIJA LEDINA 30.02 +2.69
20 Eva FELTRIN KOSEC 2004 II. GIMNAZIJA MARIBOR 30.08 +2.75
21 Žana PETERLIN 2004 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 30.23 +2.90
22 Maja VEZENKOVA 2004 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 30.35 +3.02
23 Aurora STARMAN PAJEK 2006 SREDNJA EKONOMSKO - POSLO 30.37 +3.04
24 Manja MARINIČ 2004 II. GIMNAZIJA MARIBOR 30.73 +3.40
25 Gaja Lucija VALANT 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 30.76 +3.43
26 Taja VEJNOVIČ 2006 GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI 30.88 +3.55
26 Julija REPOLUSK 2006 II. GIMNAZIJA MARIBOR 30.88 +3.55
28 Katja STOJKOVIČ 2004 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 30.99 +3.66
29 Lana ARKO 2005 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 31.04 +3.71
30 Zoja URANJEK 2006 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA 31.29 +3.96
31 Anja VRŠČAJ 2005 GIMNAZIJA NOVO MESTO 31.69 +4.36
32 Manca SEDAR 2004 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 31.93 +4.60
33 Manca POBERŽNIK 2005 ŠC VELENJE 32.72 +5.39
34 Eva BENDE 2004 GIMNAZIJA LEDINA 32.89 +5.56
35 Aneja ARH 2006 GIMNAZIJA BREŽICE 33.64 +6.31
36 Ana MALJEVEC 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA 34.63 +7.30
37 Mia ALESSIO 2004 SREDNJA EKONOMSKO - POSLO 36.13 +8.80
- Tarin ROŽIČ 2004 GIMNAZIJA MOSTE DNS
- Tia MLINAR 2005 GIMNAZIJA KOPER DNS
- Nina RUPNIK 2003 GIMNAZIJA  ŠIŠKA DNS
- Sara NAVODNIK 2005 ŠC VELENJE DNS
- Ema JOVAN 2005 ŠC VELENJE DNS
- Neja PERKO 2005 EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ  DNS
- Pia OVIJAČ 2005 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA DNS
- Juno OMERČEVIĆ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD DNS
- Aja KAVČIČ 2006 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN DNS
Event official at: 10. 09. 2021 13:19:47
2021-09-10 13:19:52 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Unofficial Summary
After 1 of 2 heats
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 2, 50m Freestyle Women - 1. krog 8 (REG.)
REGISTRIRANE PLAVALKE
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sara MIHALIČ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 27.95
2 Hana SEKUTI 2006 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 27.99 +0.04
3 Nuša ŠEGEL 2003 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA  28.63 +0.68
4 Mija RIHTER MEDOŠ 2005 SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE 28.67 +0.72
5 Laura ČRČEK 2004 BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR 28.84 +0.89
6 Neja KAŠMAN 2003 II. GIMNAZIJA MARIBOR 29.43 +1.48
7 Gaja KOVAČIČ 2005 GIMNAZIJA KOPER 29.62 +1.67
8 Nika ROTAR 2006 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 29.66 +1.71
2021-09-10 13:39:55 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 2, 50m Freestyle Women - Final (REG.)
REGISTRIRANE PLAVALKE
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nika FAIN 2003 II. GIMNAZIJA MARIBOR 27.32
2 Tia PRIMC 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 27.95 +0.63
3 Sara MIHALIČ 2004 GIMNAZIJA BEŽIGRAD 28.09 +0.77
4 Hana SEKUTI 2006 ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM 28.43 +1.11
Event official at: 10. 09. 2021 14:03:30
2021-09-10 14:03:32 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Unofficial Summary
After 2 of 3 heats
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 3, 50m Freestyle Men - Heat (NEREG.)
NEREGISTRIRANI PLAVALCI
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Timotej GORJANC 2004 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ 27.85
2 Enej POTOČNIK 2003 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ 28.20 +0.35
3 Gašper BRIŠNIK 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA 28.84 +0.99
4 Leon CVETKOVIĆ 2005 GIMNAZIJA LEDINA 30.33 +2.48
5 Vianej GABER ZEBEC 2003 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA  33.13 +5.28
6 Blaž SOTLAR 2003 GIMNAZIJA VIČ 34.81 +6.96
7 Nikolaj KEVO 2005 GIMNAZIJA BREŽICE 35.84 +7.99
8 Jošt DOLINAR 2006 GIMNAZIJA LEDINA 36.90 +9.05
9 Brin TRSTENJAK 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR 37.98 +10.13
- Jan GERDUN 2005 GIMNAZIJA  ŠIŠKA DNS
- Bian ADAM 2004 III. GIMNAZIJA MARIBOR DNS
- Uroš Vid ZIDAR 2005 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA DNS
2021-09-10 13:23:51 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 3, 50m Freestyle Men - Final (NEREG.)
NEREGISTRIRANI PLAVALCI
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Enej POTOČNIK 2003 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ 27.59
2 Timotej GORJANC 2004 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ 28.04 +0.45
3 Gašper BRIŠNIK 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA 28.23 +0.64
4 Nejc ŽIBERNA 2003 GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA 28.53 +0.94
5 Leon CVETKOVIĆ 2005 GIMNAZIJA LEDINA 30.80 +3.21
6 Teo IVANČIĆ 2006 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA  32.77 +5.18
7 Blaž SOTLAR 2003 GIMNAZIJA VIČ 36.70 +9.11
8 Vianej GABER ZEBEC 2003 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA  38.46 +10.87
Event official at: 10. 09. 2021 13:43:56
2021-09-10 13:43:58 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Unofficial Summary
After 1 of 2 heats
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 4, 50m Freestyle Women - Heat (NEREG.)
NEREGISTRIRANE PLAVALKE
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tina DOLINAR 2004 EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ  34.62
2 Ula BOHORČ 2004 GIMNAZIJA BREŽICE 35.31 +0.69
3 Julija MAROLT 2003 GIMNAZIJA BREŽICE 40.38 +5.76
4 Ana PANIĆ 2006 III. GIMNAZIJA MARIBOR 41.42 +6.80
- Lea LIPIČ 2003 ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ DNS
- Tina JARC 2005 III. GIMNAZIJA MARIBOR DNS
- Taja VESELIČ 2004 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA  DNS
- Saša Jamnik 2006 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL DNS
2021-09-10 13:27:10 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 4, 50m Freestyle Women - Final (NEREG.)
NEREGISTRIRANE PLAVALKE
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ula BOHORČ 2004 GIMNAZIJA BREŽICE 32.69
2 Tina DOLINAR 2004 EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ  34.41 +1.72
2 Nina Šuštaršič 2006 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL 34.41 +1.72
4 Maša JANČIČ 2005 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN 39.30 +6.61
5 Saša Jamnik 2006 SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL 40.14 +7.45
6 Julija MAROLT 2003 GIMNAZIJA BREŽICE 41.92 +9.23
- Ana PANIĆ 2006 III. GIMNAZIJA MARIBOR DNS
Event official at: 10. 09. 2021 13:47:09
2021-09-10 13:47:11 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Finale SŠ
Place: Organizer: Plavalna zveza Slovenije
Pool: 50m Competition Date: Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021
Event 5, 4x50m Freestyle Mixed - Final
ŠTAFETE
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJ 0 2:47.71
Event official at: 10. 09. 2021 14:14:44
2021-09-10 14:15:39 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner