Results for Seriesim div 3, omg.1 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seriesim div 3, omg 1 210925
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Fjärilsim Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tindra Alstierna |
2006 |
Ystads Simsällskap |
+0.69 |
508 |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie Jönsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.68 |
470 |
31.34 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Bitzén |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.70 |
437 |
32.12 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tea Stark Friis |
2006 |
Ystads Simsällskap |
+0.59 |
428 |
32.35 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Kiceec |
2006 |
Simklubben Sydsim |
|
374 |
33.82 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fanny Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.60 |
357 |
34.34 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Michaela Malmström |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.79 |
316 |
35.79 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Meya Nilsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
|
305 |
36.18 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elinor Fröjd |
2007 |
Simklubben Sydsim |
|
286 |
37.00 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nellie Hånell |
2006 |
SK Triton |
+0.79 |
241 |
39.13 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Selma LIndström |
2006 |
SK Triton |
|
239 |
39.24 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alma Asper |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.84 |
236 |
39.41 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-09-25 10:57:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 10:58:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|