Tulokset Gant ÅSK Games 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailujakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 9, 2021 to loka 9, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Perhosuinti Miehet, P-11 Pojat 11 vuotta - Final |
|
|
Sponsori: |
Topi Riivari Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
176 |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.35 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
+0.75 |
153 |
40.65 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.01 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eino Marela |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
94 |
47.78 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.53 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Voitto Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
+0.71 |
81 |
50.11 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.40 |
(-4.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
77 |
51.07 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.23 |
(-3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eino Kytöjoki |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.97 |
70 |
52.66 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.30 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 16.17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Perhosuinti Miehet, P-11 Miehet - Final |
|
|
Sponsori: |
Topi Riivari Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaakko Kuusisto |
2000 |
Åbo Simklubb |
+0.63 |
611 |
25.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.23 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.70 |
532 |
26.83 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.98 |
(+1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.77 |
379 |
30.05 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.32 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
ivan kovalchuk |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.53 |
359 |
30.59 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.63 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Max Allén |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.77 |
357 |
30.65 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.07 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veeti Valdolin |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.74 |
352 |
30.80 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.72 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marko Nieminen |
1977 |
Loimaan Uimaseura |
+0.81 |
334 |
31.32 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.49 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Romeo Maranzani |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.81 |
333 |
31.37 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.64 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.59 |
331 |
31.43 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.68 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alvar Kankare |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
269 |
33.66 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.69 |
(-3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Niko Visuri |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.75 |
249 |
34.55 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.17 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Roope Piironen |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
+0.65 |
243 |
34.81 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.97 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.63 |
235 |
35.23 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.95 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ilari Linderborg |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.69 |
191 |
37.74 |
+12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jesse Kakko |
2007 |
Salon Uimarit |
+0.77 |
136 |
42.28 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.25 |
(-7.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tuomas Lumme |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
+0.93 |
119 |
44.12 |
+18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Loukine |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juuso Käär |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eero Carne |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leevi Suna |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 16.17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 16.17.12 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|