Tulokset Arena Lyngby Open 2022 Trongården
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Lyngby Open Trongården
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Trongårdsskolens svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
21. jan 2022 to 23. jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer 2010 og yngre - Final |
|
|
Sponsor |
Arena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:24.74 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:25.08 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:25.23 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:28.46 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:28.94 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:29.74 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:34.90 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:35.63 |
+12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rebekka Kirkeskov-Frederikse |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:36.34 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lin Rit Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:40.65 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
Albertslund IF |
|
|
1:42.29 |
+18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:42.44 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:42.93 |
+19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:44.42 |
+21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:45.77 |
+22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vigga Harmens |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:47.02 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
Albertslund IF |
|
|
1:48.39 |
+24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Livia Kirstine Holst |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:49.70 |
+26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:53.08 |
+29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alma Marie Nygaard |
2011 |
Albertslund IF |
|
|
2:01.92 |
+38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 afsæt på maven efter 50 m |
|
|
|
|
- |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Agnes Povlsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Katrine Barslund Ellehauge |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-01-2022 10:55:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer Årg. 2008-2009 - Final |
|
|
Sponsor |
Arena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
1:15.04 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:15.56 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carla Uhl |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:16.71 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:16.99 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
|
|
1:18.25 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
|
|
1:18.28 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:20.57 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:21.28 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:21.31 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
|
|
1:22.96 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:23.50 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
1:23.52 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:24.75 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:25.06 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
1:25.18 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maya Victoria Hornbeck |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:26.15 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:32.17 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Frederikke Rasmussen |
2009 |
Albertslund IF |
|
|
1:34.36 |
+19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vesterga |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:36.45 |
+21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Johanne Stigel |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:37.89 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-01-2022 10:55:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-01-2022 11:12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|