2021-10-16   11:31:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Aquanetti-uinnit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Aquanetti-kilpailut
Paikka: Järjestäjä: RaisU
Allas: 25m syys 18, 2021 to syys 18, 2021
Laji 21, 100m su, N  - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Aino-Kaisa Paatos 2004 Raision Urheilijat 1:06.85
Entry time: 1:04.00 (+2.85)
50m: 32.35
100m: 1:06.85
(34.50)
2 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat 1:07.45 +0.60
Entry time: 1:04.39 (+3.06)
50m: 32.57
100m: 1:07.45
(34.88)
3 Venla Holma 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:08.69 +1.84
Entry time: 1:09.59 (-0.90)
50m: 33.48
100m: 1:08.69
(35.21)
4 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry 1:09.44 +2.59
Entry time: 1:11.22 (-1.78)
50m: 34.21
100m: 1:09.44
(35.23)
5 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat 1:11.43 +4.58
Entry time: 1:10.15 (+1.28)
50m: 33.98
100m: 1:11.43
(37.45)
6 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:11.60 +4.75
Entry time: 1:11.68 (-0.08)
50m: 34.68
100m: 1:11.60
(36.92)
7 Rita Heinonen 2006 Raision Urheilijat 1:11.74 +4.89
Entry time: 1:10.36 (+1.38)
50m: 35.43
100m: 1:11.74
(36.31)
8 Ella Alanko 2003 Aurajoen Uinti Ry 1:12.31 +5.46
Entry time: 1:13.41 (-1.10)
50m: 34.29
100m: 1:12.31
(38.02)
9 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:12.51 +5.66
Entry time: 1:11.99 (+0.52)
50m: 34.99
100m: 1:12.51
(37.52)
10 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:13.57 +6.72
Entry time: 1:16.34 (-2.77)
50m: 35.51
100m: 1:13.57
(38.06)
11 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo 1:15.28 +8.43
Entry time: 1:18.59 (-3.31)
50m: 36.47
100m: 1:15.28
(38.81)
12 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo 1:16.11 +9.26
Entry time: 1:17.23 (-1.12)
50m: 37.03
100m: 1:16.11
(39.08)
13 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo 1:17.00 +10.15
Entry time: 1:19.96 (-2.96)
50m: 38.45
100m: 1:17.00
(38.55)
14 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry 1:17.16 +10.31
Entry time: 1:16.92 (+0.24)
50m: 37.30
100m: 1:17.16
(39.86)
15 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo 1:18.26 +11.41
Entry time: 1:17.36 (+0.90)
50m: 38.11
100m: 1:18.26
(40.15)
16 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo 1:18.58 +11.73
Entry time: 1:20.89 (-2.31)
50m: 38.24
100m: 1:18.58
(40.34)
17 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb 1:18.77 +11.92
Entry time: 1:23.45 (-4.68)
50m: 38.31
100m: 1:18.77
(40.46)
18 Cecilia Rönnlund 2006 Åbo Simklubb 1:18.85 +12.00
Entry time: 1:19.74 (-0.89)
50m: 38.40
100m: 1:18.85
(40.45)
19 Kristina Grimbaum 2005 Åbo Simklubb 1:19.05 +12.20
Entry time: 1:21.64 (-2.59)
50m: 38.57
100m: 1:19.05
(40.48)
20 Lotta Luotola 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:19.75 +12.90
Entry time: 1:22.00 (-2.25)
50m: 38.95
100m: 1:19.75
(40.80)
21 Agnes Ruusumo 2007 Åbo Simklubb 1:19.78 +12.93
Entry time: 1:23.45 (-3.67)
50m: 38.39
100m: 1:19.78
(41.39)
22 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo 1:21.05 +14.20
Entry time: 1:20.28 (+0.77)
50m: 39.88
100m: 1:21.05
(41.17)
23 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:21.12 +14.27
Entry time: 1:25.38 (-4.26)
50m: 39.07
100m: 1:21.12
(42.05)
24 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo 1:21.43 +14.58
Entry time: 1:24.20 (-2.77)
50m: 39.55
100m: 1:21.43
(41.88)
25 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb 1:21.91 +15.06
Entry time: 1:22.86 (-0.95)
50m: 39.68
100m: 1:21.91
(42.23)
26 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo 1:22.11 +15.26
Entry time: 1:25.63 (-3.52)
50m: 39.01
100m: 1:22.11
(43.10)
27 Roosa Lahti 2004 Aurajoen Uinti Ry 1:23.21 +16.36
Entry time: 1:27.87 (-4.66)
50m: 40.23
100m: 1:23.21
(42.98)
28 Alina Vanhatalo 2006 Uimaseura Kaarina 1:23.59 +16.74
Entry time: 1:21.22 (+2.37)
50m: 40.84
100m: 1:23.59
(42.75)
29 Emma Nygård 2008 Åbo Simklubb 1:25.14 +18.29
Entry time: 1:30.28 (-5.14)
50m: 41.83
100m: 1:25.14
(43.31)
30 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo 1:26.26 +19.41
Entry time: 1:25.09 (+1.17)
50m: 41.58
100m: 1:26.26
(44.68)
31 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb 1:27.22 +20.37
Entry time: 1:33.50 (-6.28)
50m: 42.11
100m: 1:27.22
(45.11)
32 Valeriia Timonina 2007 Cetus Espoo 1:27.82 +20.97
Entry time: 1:34.98 (-7.16)
50m: 42.63
100m: 1:27.82
(45.19)
33 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo 1:27.97 +21.12
Entry time: 1:31.03 (-3.06)
50m: 42.67
100m: 1:27.97
(45.30)
34 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo 1:28.02 +21.17
Entry time: 1:31.01 (-2.99)
50m: 43.32
100m: 1:28.02
(44.70)
35 Helmi Oksa 2009 Nummelan Kisaajat 1:29.05 +22.20
Entry time: 1:28.46 (+0.59)
50m: 42.85
100m: 1:29.05
(46.20)
36 Netta Kivelä 2008 Loimaan Uimaseura 1:32.34 +25.49
Entry time: 1:33.13 (-0.79)
50m: 44.08
100m: 1:32.34
(48.26)
37 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb 1:33.87 +27.02
Entry time: 1:34.41 (-0.54)
50m: 46.42
100m: 1:33.87
(47.45)
38 Emmi Pekanheimo 2010 Åbo Simklubb 1:39.15 +32.30
Entry time: 1:45.85 (-6.70)
50m: 49.74
100m: 1:39.15
(49.41)
39 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:39.76 +32.91
Entry time: 1:42.65 (-2.89)
50m: 48.31
100m: 1:39.76
(51.45)
40 Elsa Engström 2010 Åbo Simklubb 1:39.90 +33.05
Entry time: 1:43.22 (-3.32)
50m: 49.38
100m: 1:39.90
(50.52)
41 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb 1:39.97 +33.12
Entry time: 1:39.16 (+0.81)
50m: 50.09
100m: 1:39.97
(49.88)
42 Josefine Nordman 2011 Åbo Simklubb 1:43.82 +36.97
50m: 52.33
100m: 1:43.82
(51.49)
43 Venla Pentikäinen 2011 Aurajoen Uinti Ry 1:44.09 +37.24
Entry time: 1:46.75 (-2.66)
50m: 50.39
100m: 1:44.09
(53.70)
44 Daniela Eloranta 2010 Åbo Simklubb 1:45.32 +38.47
Entry time: 1:48.00 (-2.68)
50m: 50.02
100m: 1:45.32
(55.30)
45 Sofia Ahvas 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:46.71 +39.86
50m: 51.12
100m: 1:46.71
(55.59)
46 Hanna Armanto 2009 Åbo Simklubb 1:46.79 +39.94
50m: 53.04
100m: 1:46.79
(53.75)
47 Fanni Blom 2009 Åbo Simklubb 1:47.17 +40.32
Entry time: 1:52.63 (-5.46)
100m: 1:47.17
(1:47.17)
48 Iina Raitaluoma 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:55.12 +48.27
Entry time: 1:52.67 (+2.45)
50m: 56.84
100m: 1:55.12
(58.28)
- Aino Rauta 2011 Åbo Simklubb DSQ
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen
- Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb DSQ
SW 6.2 Uintia vatsallaan
Laji virallinen: 18.9.2021 17.36.28
18-09-2021 18.08.52 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner