Tulokset Martti Ollgren Uinnit 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tampereen uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 25, 2021 to syys 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTu Tampere |
+0.77 |
|
1:24.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.27 |
(-6.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Tamminen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.80 |
|
1:27.10 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.95 |
(-3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Heikkilä |
2009 |
Nokian Pyry |
+0.69 |
|
1:36.77 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.19 |
(-3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johannes Heinonen |
2010 |
Nokian Pyry |
+0.92 |
|
1:38.74 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.79 |
(-12.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luukas Jokinen |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.58 |
|
1:40.12 |
+15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
1:41.93 |
+16.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.68 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.81 |
|
1:45.84 |
+20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elmeri Osmala |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.61 |
|
1:47.61 |
+22.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.99 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikael Rantaoja |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.81 |
|
1:51.62 |
+26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Konsta Heinonen |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.83 |
|
1:56.11 |
+31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Verneri Hietala |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.45 |
|
2:00.41 |
+35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sami Penttinen |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.70 |
|
2:02.05 |
+37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ivan Lukichev |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.73 |
|
2:13.83 |
+48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.92 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Jokinen |
2011 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Toivo Huilla |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Topi Lemponen |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 13.58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tatu Yli-houhala |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.69 |
|
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.61 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.68 |
|
1:07.04 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.44 |
(-3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
|
1:14.06 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.95 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jesse Virta |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.85 |
|
1:14.35 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.33 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaapo Jokinen |
2007 |
Swimming Team Rauma |
+0.90 |
|
1:14.76 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.20 |
(-4.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.82 |
|
1:15.45 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.29 |
(-4.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Juho Kallio |
2007 |
Porin Uimaseura |
+0.71 |
|
1:17.18 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.58 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veeti Puustinen |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.81 |
|
1:17.78 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.19 |
(-12.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
|
1:18.75 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.20 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Miika Toivonen |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.69 |
|
1:19.25 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.94 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jouko Raunio |
2008 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:20.33 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.76 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.82 |
|
1:21.85 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.12 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maxim Sazonov |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.66 |
|
1:24.36 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.24 |
(-3.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eino Anttila |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:26.44 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.62 |
(-6.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.68 |
|
1:27.41 |
+20.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.06 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Väinö Rosendahl |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.66 |
|
1:29.00 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.62 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Simo Yli-Äyhö |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
|
1:36.61 |
+29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miro Huhtahaara |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 13.58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet 15-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuomas Lehtonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.85 |
(-4.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iiro Räty |
2006 |
Nokian Pyry |
+0.76 |
|
1:05.82 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.53 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivan Chupakhin |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
1:07.43 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.19 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niko Nokikuru |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.66 |
|
1:09.66 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.53 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Kontula |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
1:10.49 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.83 |
(-6.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.63 |
|
1:13.79 |
+8.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.48 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Henrik Leinonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:13.97 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.62 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.86 |
|
1:17.59 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.20 |
(-7.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Luka Hirvonen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.83 |
|
1:19.93 |
+14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aamos Järveläinen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
|
1:21.91 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.95 |
(-15.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rafael Mouna |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Järveläinen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 13.58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petja Yritys |
1993 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
56.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.53 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miro Vasko |
1993 |
TaTu Tampere |
+0.69 |
|
57.91 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.73 |
(+3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.72 |
|
59.50 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.07 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
|
59.56 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.57 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.73 |
|
1:01.60 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Petteri Lepola |
2003 |
Nokian Pyry |
+0.72 |
|
1:01.70 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.94 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
1:01.72 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.49 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Atte Nieminen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.70 |
|
1:05.86 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.49 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskar Tuominen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.63 |
|
1:06.85 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.27 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.61 |
|
1:15.99 |
+19.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.01 |
(-3.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Päivinen |
1997 |
Kampuksen Plaani |
+0.77 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
- |
|
Lassi Walden |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.9.2021 13.58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 13.58.28 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|