Results for Region Syd Turnering 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
25. sep 2021 to 25. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 50m Butterfly Damer Årg. 2005-2007 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Dora Bernsdorf |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Mai Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
33.58 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lærke Jervelund |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
34.68 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Skibelund |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
36.11 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
|
|
43.32 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 12:37:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 50m Butterfly Damer Årg. 2008-2010 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
33.39 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
33.86 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
|
|
35.49 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Johanne Riber |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
35.68 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
36.75 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
37.01 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristiane Kathrine Mukasa |
2008 |
Blåvandshuk Svømmeklub |
|
|
38.14 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
39.03 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
40.67 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
40.97 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maren Skovsborg |
2008 |
Blåvandshuk Svømmeklub |
|
|
43.15 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
47.93 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
Kolding SK |
|
|
48.22 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
49.87 |
+16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
50.32 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
51.77 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
51.80 |
+18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
57.24 |
+24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 12:37:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 12:44.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|