Resultater for SiWa Aktia Viestit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Hakunilan uimahalli |
Järjestäjä: |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 9, 2021 to loka 9, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m Rintauinti Miehet 13 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
460 |
1:11.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.03 |
(-0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Autero |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
193 |
1:35.75 |
+24.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.00 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elmo Kyytinen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
188 |
1:36.46 |
+24.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.73 |
(-1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
179 |
1:38.14 |
+26.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.21 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
144 |
1:45.43 |
+33.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.41 |
(+4.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Usmi |
2012 |
Simmis Wanda ry |
|
96 |
2:00.70 |
+49.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.82 |
(+4.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Onni Yli-Antola |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
95 |
2:01.19 |
+49.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joonas Terävä |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
75 |
2:10.99 |
+59.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.92 |
(-6.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Titus Mattila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 16.17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m Rintauinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
306 |
1:22.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.07 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
268 |
1:25.75 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.27 |
(-3.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 16.17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m Rintauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
444 |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.99 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kim Ohtonen |
1966 |
Speedo Masters Finland |
|
336 |
1:19.58 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.98 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 16.17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 16.18.17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|