Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021 NZ Secondary School Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Swimming New Zealand |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jul 22, 2021 to Jul 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Breaststroke Men 13 years - Final |
|
|
13NZR |
2:22.10 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
29/09/2009 |
|
|
|
|
14NZR |
2:20.67 |
|
|
|
Joshua Gilbert |
|
EVOBP |
|
14/08/2015 |
|
|
|
|
NZR |
2:06.45 |
|
|
|
Glenn Snyders |
1987 |
NSSAK (NZL) |
Christchurch |
13/12/2008 |
|
|
|
|
18NZR |
2:11.17 |
|
|
|
Luan Grobbelaar |
2002 |
Kiwi West Aquatics (NZL) |
Water World Te Rapa (NZL) |
8/10/2020 |
|
|
|
|
17NZR |
2:13.23 |
|
|
|
Jacob Garrod |
|
NSSAK (NZL) |
|
29/09/2013 |
|
|
|
|
15NZR |
2:14.60 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
8/08/2011 |
|
|
|
|
16NZR |
2:11.39 |
|
|
|
Ben Walsh |
|
CAPWN |
|
1/10/2013 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joseph Shin |
|
Westlake Boys High School |
+0.44 |
|
2:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.80 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mahuta Gemmell |
|
Te Kura Maori O Nga Tapuwae |
|
|
2:34.48 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.69 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Josh O'Sullivan |
|
Rosmini College |
+0.71 |
|
2:37.28 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.27 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Downey |
|
Hamilton Boys High School |
+0.70 |
|
2:45.50 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.33 |
(-11.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Owen Jin |
|
Macleans College |
+0.69 |
|
2:46.94 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.77 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fletcher Petrie |
|
Mt Albert Grammar School |
|
|
2:47.17 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.06 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Denver Yue |
|
Westlake Boys High School |
+0.54 |
|
2:47.17 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.79 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hyunjoon Lee |
|
Rangitoto College |
+0.54 |
|
2:48.16 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.85 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Raiden Pinto |
|
New Plymouth Boys High School |
+0.54 |
|
2:48.41 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.62 |
(-2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Finley English |
|
Western Heights High School |
+0.54 |
|
2:48.90 |
+17.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.48 |
(+2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Charlie Russell |
|
Auckland Grammar School |
|
|
2:52.45 |
+20.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.55 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Finlay McCullough |
|
Christ's College |
|
|
2:52.99 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.57 |
(-7.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johnsen Cresswell |
|
Hamilton Boys High School |
|
|
2:55.71 |
+23.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.06 |
(-4.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hunter Sands |
|
Aquinas College |
|
|
3:00.01 |
+28.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.30 |
(-2.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Leo Collier |
|
Whakatane High School |
|
|
3:05.50 |
+33.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.33 |
(+3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jacob Story |
|
Avondale College |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23/07/2021 10:53:53 am |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Breaststroke Men 14 years - Final |
|
|
13NZR |
2:22.10 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
29/09/2009 |
|
|
|
|
14NZR |
2:20.67 |
|
|
|
Joshua Gilbert |
|
EVOBP |
|
14/08/2015 |
|
|
|
|
NZR |
2:06.45 |
|
|
|
Glenn Snyders |
1987 |
NSSAK (NZL) |
Christchurch |
13/12/2008 |
|
|
|
|
18NZR |
2:11.17 |
|
|
|
Luan Grobbelaar |
2002 |
Kiwi West Aquatics (NZL) |
Water World Te Rapa (NZL) |
8/10/2020 |
|
|
|
|
17NZR |
2:13.23 |
|
|
|
Jacob Garrod |
|
NSSAK (NZL) |
|
29/09/2013 |
|
|
|
|
15NZR |
2:14.60 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
8/08/2011 |
|
|
|
|
16NZR |
2:11.39 |
|
|
|
Ben Walsh |
|
CAPWN |
|
1/10/2013 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Arrowsmith |
|
Kings College |
+0.52 |
|
2:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.18 |
(-2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Charlie Li |
|
ACG Parnell College |
+0.51 |
|
2:34.41 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.35 |
(-2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caleb Ludlow |
|
Dunstan High School |
+0.71 |
|
2:38.03 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.61 |
(-3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miles Julian |
|
Hamilton Boys High School |
+0.68 |
|
2:38.53 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.57 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julian Ling |
|
Pakuranga College |
+0.60 |
|
2:38.93 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.42 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ryan Stott |
|
Palmerston North Boys High Sch |
+0.54 |
|
2:39.19 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.67 |
(-6.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ian Tsui |
|
Palmerston North Boys High Sch |
+0.53 |
|
2:39.84 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.41 |
(-2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ry Luff |
|
Whangarei Boys High School |
+0.74 |
|
2:40.81 |
+16.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.64 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Andre Chan |
|
Mt Roskill Grammar |
|
|
2:42.52 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.93 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
William Sun |
|
Kings College |
+0.58 |
|
2:43.30 |
+19.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.13 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lucas Forbes |
|
Westlake Boys High School |
+0.52 |
|
2:45.53 |
+21.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.25 |
(-10.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Finn Lock |
|
Te Aho o Te Kura Ponunamu |
+0.51 |
|
2:45.56 |
+21.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.24 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Angus Horner |
|
Scots College |
+0.77 |
|
2:45.76 |
+21.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.56 |
(-8.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
William McConchie |
|
St Andrew's College |
|
|
2:51.04 |
+26.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.54 |
(+3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jack Boorer-Lilley |
|
Timaru Boys High School |
+0.54 |
|
2:54.07 |
+29.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.25 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Daniel Park |
|
Sacred Heart College (ak) |
+0.59 |
|
2:54.09 |
+29.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.16 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Cameron Roberts |
|
Hamilton Boys High School |
|
|
2:56.51 |
+32.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.37 |
(+2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Harry Sargent |
|
Timaru Boys High School |
+0.80 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23/07/2021 10:53:53 am |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Breaststroke Men 15 years - Final |
|
|
13NZR |
2:22.10 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
29/09/2009 |
|
|
|
|
14NZR |
2:20.67 |
|
|
|
Joshua Gilbert |
|
EVOBP |
|
14/08/2015 |
|
|
|
|
NZR |
2:06.45 |
|
|
|
Glenn Snyders |
1987 |
NSSAK (NZL) |
Christchurch |
13/12/2008 |
|
|
|
|
18NZR |
2:11.17 |
|
|
|
Luan Grobbelaar |
2002 |
Kiwi West Aquatics (NZL) |
Water World Te Rapa (NZL) |
8/10/2020 |
|
|
|
|
17NZR |
2:13.23 |
|
|
|
Jacob Garrod |
|
NSSAK (NZL) |
|
29/09/2013 |
|
|
|
|
15NZR |
2:14.60 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
8/08/2011 |
|
|
|
|
16NZR |
2:11.39 |
|
|
|
Ben Walsh |
|
CAPWN |
|
1/10/2013 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jackson Kennard |
|
Auckland Grammar School |
+0.55 |
|
2:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.78 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Quintin Wong |
|
Sancta Maria College |
+0.56 |
|
2:23.08 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.97 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sam Kenny |
|
Western Springs College |
+0.71 |
|
2:26.53 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.24 |
(-2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jimin Lee |
|
Rangitoto College |
+0.57 |
|
2:28.21 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.27 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Benson Li |
|
Westlake Boys High School |
+0.80 |
|
2:31.34 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.37 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cooper Clague |
|
Westlake Boys High School |
+0.49 |
|
2:35.54 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.85 |
(+3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tobias Beaumont |
|
Western Springs College |
+0.69 |
|
2:38.11 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.58 |
(-2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Cole Phillips |
|
Palmerston North Boys High Sch |
+0.72 |
|
2:39.35 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.39 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Finlay Walker |
|
Glendowie College |
|
|
2:41.01 |
+18.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.28 |
(+5.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Thomas Kyle |
|
Timaru Boys High School |
+0.65 |
|
2:43.48 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.92 |
(+3.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ignat Kechin |
|
Westlake Boys High School |
+0.56 |
|
2:47.15 |
+24.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.06 |
(+6.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sam Moleta |
|
Palmerston North Boys High Sch |
+0.62 |
|
2:48.21 |
+25.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.85 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vincent Cresswell |
|
Hamilton Boys High School |
|
|
2:49.66 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.24 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Willis |
|
Palmerston North Boys High Sch |
+0.50 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23/07/2021 10:53:53 am |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Breaststroke Men 16 years - Final |
|
|
13NZR |
2:22.10 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
29/09/2009 |
|
|
|
|
14NZR |
2:20.67 |
|
|
|
Joshua Gilbert |
|
EVOBP |
|
14/08/2015 |
|
|
|
|
NZR |
2:06.45 |
|
|
|
Glenn Snyders |
1987 |
NSSAK (NZL) |
Christchurch |
13/12/2008 |
|
|
|
|
18NZR |
2:11.17 |
|
|
|
Luan Grobbelaar |
2002 |
Kiwi West Aquatics (NZL) |
Water World Te Rapa (NZL) |
8/10/2020 |
|
|
|
|
17NZR |
2:13.23 |
|
|
|
Jacob Garrod |
|
NSSAK (NZL) |
|
29/09/2013 |
|
|
|
|
15NZR |
2:14.60 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
8/08/2011 |
|
|
|
|
16NZR |
2:11.39 |
|
|
|
Ben Walsh |
|
CAPWN |
|
1/10/2013 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boston Tordoff |
|
St Paul's Collegiate |
+0.48 |
|
2:25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.34 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Chris Jiang |
|
Kings College |
+0.57 |
|
2:27.12 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.65 |
(-4.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Batchelor |
|
Kings College |
+0.62 |
|
2:27.75 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.54 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Wilson |
|
Westlake Boys High School |
+0.53 |
|
2:34.22 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.11 |
(+7.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elijah Singleton |
|
Hamilton Boys High School |
+0.71 |
|
2:34.64 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.97 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Benjamin Silipo |
|
Mount Aspiring College |
+0.53 |
|
2:35.02 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.83 |
(+6.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kane McBrydie |
|
Tauranga Boys' College |
+0.68 |
|
2:36.29 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.34 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Chen |
|
Hamilton Christian School |
|
|
2:36.96 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.38 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samuel Peoples |
|
St Paul's Collegiate |
+0.53 |
|
2:38.36 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.80 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marley Orr |
|
Whanganui Collegiate School |
+0.67 |
|
2:40.27 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.12 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kyle Chen |
|
Macleans College |
+0.47 |
|
2:44.03 |
+18.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.70 |
(+3.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Brayden Scharvi |
|
Tauranga Boys' College |
+0.65 |
|
2:44.10 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.97 |
(+3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Noah Borton |
|
Albany Senior High School |
|
|
2:51.07 |
+25.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.47 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jett Curteis |
|
Westlake Boys High School |
+0.44 |
|
2:52.82 |
+27.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.91 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Caleb Carlisle |
|
Taradale High School |
+0.76 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23/07/2021 10:53:53 am |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Breaststroke Men 17-18 years - Final |
|
|
13NZR |
2:22.10 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
29/09/2009 |
|
|
|
|
14NZR |
2:20.67 |
|
|
|
Joshua Gilbert |
|
EVOBP |
|
14/08/2015 |
|
|
|
|
NZR |
2:06.45 |
|
|
|
Glenn Snyders |
1987 |
NSSAK (NZL) |
Christchurch |
13/12/2008 |
|
|
|
|
18NZR |
2:11.17 |
|
|
|
Luan Grobbelaar |
2002 |
Kiwi West Aquatics (NZL) |
Water World Te Rapa (NZL) |
8/10/2020 |
|
|
|
|
17NZR |
2:13.23 |
|
|
|
Jacob Garrod |
|
NSSAK (NZL) |
|
29/09/2013 |
|
|
|
|
15NZR |
2:14.60 |
|
|
|
Erik Kahr |
|
UNIAK |
|
8/08/2011 |
|
|
|
|
16NZR |
2:11.39 |
|
|
|
Ben Walsh |
|
CAPWN |
|
1/10/2013 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jack Keepa |
|
Gisborne Boys High School |
+0.57 |
|
2:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.75 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Harrison Cooke |
|
Rangitoto College |
+0.47 |
|
2:21.51 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.43 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
James Slessor |
|
Pakuranga College |
+0.53 |
|
2:25.51 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.58 |
(+2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eric Li |
|
Auckland Grammar School |
+0.65 |
|
2:35.48 |
+17.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.42 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dominic Coleman |
|
Timaru Boys High School |
+0.54 |
|
2:39.04 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.86 |
(+2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adrian Wong |
|
St Paul's Collegiate |
+0.72 |
|
2:49.45 |
+31.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.98 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 23/07/2021 10:53:53 am |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-23 10:54:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Swimming New Zealand |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|