Results for KM Skuru IK Simning
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2021 till den 13 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alice Abler |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.04 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellinor Fernström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.05 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicole Königsberg |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
51.32 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stella Bjordal |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
56.82 |
+15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-13 14:54:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 11 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vera Koskenniemi |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
56.06 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
58.05 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
59.26 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Lagergren |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:05.01 |
+15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hilma Melinder |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-13 14:54:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-13 14:54:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|