Results for MM Kranj 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mednarodno prvenstvo Kranja 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 5, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Butterfly Women - A Final |
|
|
OQT-A |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-B |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
9. 08. 2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
7. 08. 2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 06. 2015 |
|
|
|
|
|
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
|
731 |
1:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
705 |
1:02.32 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
666 |
1:03.52 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
617 |
1:05.14 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Črček |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
612 |
1:05.32 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tiara Pšeničnik |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
603 |
1:05.65 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
578 |
1:06.57 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tina Čelik |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
554 |
1:07.52 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5. 06. 2021 18:19:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Butterfly Women - B Final |
|
|
OQT-A |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-B |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
9. 08. 2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
7. 08. 2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 06. 2015 |
|
|
|
|
|
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
548 |
1:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
535 |
1:08.33 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
523 |
1:08.85 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
497 |
1:10.00 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julija Merkač |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
482 |
1:10.72 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elinn Muraus |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
472 |
1:11.21 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
447 |
1:12.51 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
438 |
1:13.02 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5. 06. 2021 18:19:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Butterfly Women - C Final |
|
|
OQT-A |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-B |
59.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
9. 08. 2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
7. 08. 2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 06. 2015 |
|
|
|
|
|
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
424 |
1:13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
420 |
1:14.08 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Dora Ðukić |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
416 |
1:14.29 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ana Bedrač |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
364 |
1:17.67 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
295 |
1:23.33 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nika Alagič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5. 06. 2021 18:19:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-05 18:19:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|