Results for XXVIII Oskarin Uinnit Aikuiset
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
La iltajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
maalis 20, 2021 to maalis 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Finland |
0.66 |
719 |
1:53.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.39 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lassi Haimi |
2003 |
Finland |
0.63 |
710 |
1:54.32 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.93 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Teemu Vuorela |
1994 |
Swimming Jyväskylä |
0.68 |
648 |
1:57.87 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.21 |
(+8.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lari Tumanoff |
2003 |
Finland |
0.68 |
640 |
1:58.34 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.49 |
(+4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Markus Veckman |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
0.65 |
594 |
2:01.30 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.04 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julius Nyberg |
2002 |
Kampuksen Plaani |
0.74 |
563 |
2:03.50 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.81 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Finland |
0.81 |
560 |
2:03.72 |
+9.90 |
|
S14 |
|
|
|
Entry time: 2:02.91 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
0.79 |
558 |
2:03.86 |
+10.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.35 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
0.69 |
523 |
2:06.53 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.37 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mikko Sihvo |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
0.77 |
495 |
2:08.92 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.31 |
(-2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Väinö Niskanen |
2004 |
Kampuksen Plaani |
0.78 |
348 |
2:24.99 |
+31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.3.2021 19:24:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-03-2021 19:24:42 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|