Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021 Aon NZ Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Swimming New Zealand |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2021 to Apr 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m Backstroke Women - Heat |
|
|
Sponsor: |
Banana Boat NZ Ocean Swim Series |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NZR |
1:00.22 |
|
|
|
Emily Thomas |
|
AK (NZL) |
|
13/12/2009 |
|
|
|
|
18yr NZR |
1:01.47 |
|
|
|
Gina Galloway |
|
AK (NZL) |
|
19/06/2019 |
|
|
|
|
17yr NZR |
1:01.21 |
|
|
|
Bobbi Gichard |
|
CO (NZL) |
|
5/04/2017 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helena Gasson |
26 |
Coast Swimming Club |
+0.59 |
|
1:00.94 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 59.66 |
(+1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vanessa Ouwehand |
21 |
Phoenix Aquatics |
+0.62 |
|
1:03.32 |
+2.38 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:02.07 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Waldow |
18 |
United Swimming Club |
+0.51 |
|
1:04.20 |
+3.26 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.02 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sophie Irving |
18 |
Capital Swim Club |
+0.59 |
|
1:04.40 |
+3.46 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.57 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jesse Welsh |
17 |
United Swimming Club |
+0.70 |
|
1:04.46 |
+3.52 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.45 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Paige Flynn |
24 |
Hamilton Aquatics |
+0.65 |
|
1:04.71 |
+3.77 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.57 |
(+3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zyleika Pratt-Smith |
17 |
Mt Maunganui Swimming Club |
+0.69 |
|
1:04.84 |
+3.90 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.23 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liv Peebles |
15 |
TBSS Central City Swimming |
+0.64 |
|
1:05.01 |
+4.07 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.68 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoe Crawford |
16 |
North Shore Swimming Club |
+0.66 |
|
1:05.03 |
+4.09 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.41 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Summer Osborne |
15 |
North Shore Swimming Club |
+0.57 |
|
1:05.23 |
+4.29 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.79 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tyler Finau |
17 |
Enterprise Swim Team |
+0.76 |
|
1:05.75 |
+4.81 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.14 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tess Whineray |
16 |
TBSS Central City Swimming |
+0.75 |
|
1:05.90 |
+4.96 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.35 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gabrielle Doyle |
14 |
North Shore Swimming Club |
+0.57 |
|
1:05.98 |
+5.04 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.86 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Molly Shivnan |
18 |
Mt Maunganui Swimming Club |
+0.69 |
|
1:06.08 |
+5.14 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.24 |
(+2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Holly Rahurahu |
17 |
North Canterbury Swim Club Inc |
+0.60 |
|
1:06.21 |
+5.27 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.68 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Chloe Seaman |
17 |
North Shore Swimming Club |
+0.59 |
|
1:06.71 |
+5.77 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.70 |
(+2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Paris Cutler |
18 |
Kiwi West Aquatics |
+0.69 |
|
1:06.76 |
+5.82 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.97 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hope Chmiel |
15 |
Vikings Swim Club Inc |
+0.55 |
|
1:06.97 |
+6.03 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.00 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mia Boot |
18 |
Coast Swimming Club |
+0.58 |
|
1:07.20 |
+6.26 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.41 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ariella Ripohau |
14 |
Bream Bay Swim Club |
+0.60 |
|
1:07.53 |
+6.59 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.82 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Talitha McEwan |
15 |
Evolution Aquatics Tauranga |
+0.62 |
|
1:07.69 |
+6.75 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.13 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Amber George |
16 |
Waitakere Swimming Club |
+0.64 |
|
1:07.95 |
+7.01 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.87 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Savannah-Eve Martin |
14 |
North Shore Swimming Club |
+0.64 |
|
1:08.18 |
+7.24 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.54 |
(+2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sasha Reid |
19 |
Aquabladz New Plymouth Swim |
+0.65 |
|
1:08.22 |
+7.28 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.90 |
(+3.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Esme Paterson |
19 |
Neptune Swim Club |
+0.63 |
|
1:08.33 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.54 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Anna McGowan |
15 |
TBSS Central City Swimming |
+0.73 |
|
1:08.42 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.12 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jade Houston |
17 |
St Peter's Swimming Club |
+0.60 |
|
1:08.59 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.44 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lily Cooney |
17 |
Mt Maunganui Swimming Club |
+0.67 |
|
1:08.64 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.16 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Isabella Thurlow |
16 |
Tasman Swim Club |
+0.73 |
|
1:09.09 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.97 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Rebecca Reade |
18 |
Bream Bay Swim Club |
+0.77 |
|
1:09.13 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.82 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Amelia Bray |
14 |
TBSS Central City Swimming |
+0.69 |
|
1:09.28 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.90 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Mine' Nel |
19 |
North Shore Swimming Club |
+0.66 |
|
1:09.37 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.10 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Simone Lusby |
21 |
United Swimming Club |
+0.74 |
|
1:09.41 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.81 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Elisia Wong |
18 |
Pirates Swim Team |
+0.68 |
|
1:09.44 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.11 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Laura Thompson |
16 |
Liz van Welie Aquatics |
+0.60 |
|
1:09.59 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.10 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Isabella Campion |
16 |
United Swimming Club |
+0.61 |
|
1:09.74 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.35 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jermaine Masangkay |
18 |
Aquagym Swimming Club |
+0.64 |
|
1:09.78 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.25 |
(+2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Grace Jones |
20 |
Heretaunga Sundevils |
+0.58 |
|
1:09.86 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.19 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Danele Botha |
15 |
SwimZone Racing |
|
|
1:10.07 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.48 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Taryn Banks |
17 |
Coast Swimming Club |
|
|
1:10.39 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.95 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Doyoun Kim |
15 |
North Shore Swimming Club |
+0.64 |
|
1:10.47 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.58 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Edie Ancell |
16 |
Pukekohe Swimming Club |
|
|
1:10.69 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.01 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Harriet Park |
17 |
Heretaunga Sundevils |
+0.97 |
|
1:11.04 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.42 |
(+2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nina Goble |
16 |
Aquabladz New Plymouth Swim |
|
|
1:11.47 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.63 |
(+2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Kaiya Brown (V) |
17 |
Roskill Swimming Club |
|
|
1:11.97 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.35 |
(+2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Emily Cameron |
19 |
Pukekohe Swimming Club |
+0.69 |
|
1:12.09 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.57 |
(+2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Eileena Bao |
14 |
North Shore Swimming Club |
|
|
1:12.30 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.52 |
(+3.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Samantha Harman |
16 |
Tasman Swim Club |
+0.65 |
|
1:12.76 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.78 |
(+4.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabelle Gibson |
14 |
United Swimming Club |
+0.65 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6/04/2021 11:44:33 am |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-06 11:44:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Swimming New Zealand |
|
|
|
|
|
|