Tulokset 2020 New Zealand Short Course Swimming Championships
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 7 of 7 heats |
|
|
|
|
|
2020 NZ Short Course Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Water World Te Rapa |
Organizer: |
Swimming New Zealand |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 6, 2020 to Oct 10, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 100m IM Men - Heat |
|
|
NZR |
53.06 |
|
|
|
Bradlee Ashby |
1995 |
NSSAK (NZL) |
Auckland |
4/10/2018 |
|
|
|
|
13NZR |
1:01.46 |
|
|
|
Mitchell Donaldson |
|
PARAK |
|
27/08/2006 |
|
|
|
|
14NZR |
59.37 |
|
|
|
Joshua Taylor-Martin |
|
ENTHP |
|
2/10/2013 |
|
|
|
|
15NZR |
57.91 |
|
|
|
Ben Walsh |
|
CAPWN |
|
3/10/2012 |
|
|
|
|
16NZR |
56.31 |
|
|
|
Wilrich Coetzee |
|
NSSAK |
|
2/10/2013 |
|
|
|
|
17NZR |
54.61 |
|
|
|
Daniel Bell |
|
NSSAK (NZL) |
|
12/04/2008 |
|
|
|
|
18NZR |
54.20 |
|
|
|
Daniel Bell |
|
NSSAK (NZL) |
|
11/12/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Age |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeremy Tasker |
26 |
North Canterbury Swim Club Inc |
|
|
55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.29 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luan Grobbelaar |
18 |
Kiwi West Aquatics |
|
|
56.41 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.95 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ezekiel Pine |
19 |
Neptune Swim Club |
|
|
56.51 |
+0.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.72 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tyler Tapper |
18 |
St Peter's Swimming Club |
|
|
57.07 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.01 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
William Campbell |
25 |
Wharenui Swim Club |
|
|
58.14 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.36 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jack Keepa |
16 |
Enterprise Swim Team |
|
|
58.23 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.03 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Danyon Hardie |
19 |
Hamilton Aquatics |
|
|
58.26 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.83 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tarquin Magner |
16 |
Evolution Aquatics Tauranga |
|
|
58.47 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.69 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Flynn McDonald |
20 |
Wharenui Swim Club |
|
|
59.61 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.78 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matthew Sexton |
18 |
Heretaunga Sundevils |
|
|
59.89 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.12 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Connor Farrell |
18 |
Evolution Aquatics Tauranga |
|
|
1:00.03 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.86 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Thomas Wilkinson |
16 |
Evolution Aquatics Tauranga |
|
|
1:00.20 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.67 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Moab Heynekamp |
18 |
Tasman Swim Club |
|
|
1:00.37 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.97 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Carlos Hardie |
16 |
St Paul's Swimming Club |
|
|
1:01.12 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.28 |
(-3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Cooper Gouge |
15 |
Capital Swim Club |
|
|
1:01.16 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.03 |
(-3.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Connor Barr |
17 |
Aquagym Swimming Club |
|
|
1:01.55 |
+5.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.85 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Max Gardiner |
16 |
Wharenui Swim Club |
|
|
1:01.56 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.30 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hugo Wrathall |
15 |
Jasi Swim Club |
|
|
1:01.71 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.01 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ciaran Watson |
16 |
St Paul's Swimming Club |
|
|
1:01.96 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.09 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Daniel Bridgman |
15 |
Jasi Swim Club |
|
|
1:02.17 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.73 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Matthew Bruning |
14 |
Huntly Swim Club |
|
|
1:02.24 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.97 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Hunter Read |
15 |
St Peter's Swimming Club |
|
|
1:02.53 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.19 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Thomas-Kokoro Frost (V) |
18 |
Raumati Swimming Club |
|
|
1:02.68 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.25 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jake Stephens |
15 |
Heretaunga Sundevils |
|
|
1:02.69 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.02 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Conor McCullough |
15 |
Jasi Swim Club |
|
|
1:02.73 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.25 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Levi Holman |
16 |
Kiwi West Aquatics |
|
|
1:02.86 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.21 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Kel Iggulden |
16 |
Mt Maunganui Swimming Club |
|
|
1:03.38 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.82 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Callum Gordon |
13 |
Aquabladz New Plymouth Swim |
|
|
1:03.41 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.50 |
(-3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Kaz Lohrer |
14 |
St Paul's Swimming Club |
|
|
1:03.55 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.81 |
(-3.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Joseph Koroiadi |
14 |
Murihiku Swimming Club |
|
|
1:03.68 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.04 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jackson Herrick |
16 |
Orca Swimming Club |
|
|
1:03.75 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.11 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Oliver Mouat |
13 |
St Paul's Swimming Club |
|
|
1:03.88 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.77 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Marshall Soanes |
16 |
Heretaunga Sundevils |
|
|
1:04.10 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.94 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Thomas McCallum |
15 |
Aquagym Swimming Club |
|
|
1:04.11 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.85 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Zach Reeder |
16 |
Evolution Aquatics Tauranga |
|
|
1:04.19 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.79 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Dylan Kowalewski |
14 |
Stratford Amateur Swimming Cl |
|
|
1:04.76 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.56 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Deion-Gerard Cabauatan |
15 |
Capital Swim Club |
|
|
1:04.80 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.14 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jayden Wilson |
15 |
Napier Aquahawks |
|
|
1:04.86 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.37 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
James Bain |
13 |
SwimZone Racing |
|
|
1:04.99 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.78 |
(-4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Alexander Willis |
14 |
Ice Breaker Aquatics |
|
|
1:05.25 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.19 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Liam Shanahan |
15 |
Evolution Aquatics Tauranga |
|
|
1:05.25 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.29 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Kemp Williams |
13 |
Hamilton Aquatics |
|
|
1:05.47 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.05 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Luke McCallum |
13 |
Aquagym Swimming Club |
|
|
1:06.98 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.30 |
(-2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Cameron Wilkinson |
13 |
Porirua City Aquatics |
|
|
1:07.87 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.92 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Mikulash Joyce |
13 |
Swim Rotorua |
|
|
1:08.59 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.67 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Jack Bugler |
18 |
Blenheim Swimming Club |
|
|
1:18.79 |
+22.82 |
|
|
SM14 |
|
|
|
Entry time: 1:14.84 |
(+3.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Bailey Conlon |
14 |
Taupo Swimming Club |
|
|
1:19.87 |
+23.90 |
|
|
SM14 |
|
|
|
Entry time: 1:18.83 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Cameron Leslie |
30 |
Whangarei Swim Club |
|
|
1:35.73 |
+39.76 |
|
|
SM4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robin Shen |
18 |
Raumati Swimming Club |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isaac Williams |
15 |
Evolution Aquatics Tauranga |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-08 10:38:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Swimming New Zealand |
|
|
|
|
|
|