Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 9 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
48.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.17 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
50.90 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
52.81 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.66 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taimi Saarela |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
57.44 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vanessa Knutar |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.49 |
|
47.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.89 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
50.41 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.81 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
50.83 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
51.22 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.85 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
52.25 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
52.90 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
48.02 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
48.06 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.01 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
50.03 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.48 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
50.98 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.32 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Lehtimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
53.27 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.48 |
(-5.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
55.68 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.57 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:00.81 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.65 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
41.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.82 |
(-3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
41.97 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.16 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
44.74 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.34 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
47.58 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.91 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
39.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.38 |
(-8.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
36.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.49 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
38.54 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.80 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
43.26 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.39 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
35.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.96 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
35.39 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.77 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
40.37 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.05 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
30.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.12 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
33.32 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.59 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
34.52 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.46 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
+0.55 |
|
27.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.65 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
30.94 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
32.49 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.05 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
33.86 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
33.91 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.60 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
37.80 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.46 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|