2021-12-06   18:56:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP 1 su

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 1 su
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: syys 27, 2020 to syys 27, 2020
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.66 1:31.48
Entry time: 1:32.88 (-1.40)
50m: 44.91
100m: 1:31.48
(46.57)
2 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.69 1:32.20 +0.72
50m: 43.61
100m: 1:32.20
(48.59)
3 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo 1:35.84 +4.36
50m: 45.61
100m: 1:35.84
(50.23)
4 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.93 1:40.06 +8.58
50m: 49.12
100m: 1:40.06
(50.94)
5 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.81 1:40.32 +8.84
50m: 49.92
100m: 1:40.32
(50.40)
6 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.78 1:40.90 +9.42
50m: 50.42
100m: 1:40.90
(50.48)
7 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo +0.97 1:46.84 +15.36
50m: 51.52
100m: 1:46.84
(55.32)
8 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.89 1:47.06 +15.58
50m: 52.59
100m: 1:47.06
(54.47)
- Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.68 DSQ SW6.2
- Ran Yu 2010 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW6.4
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo +0.66 1:24.53
Entry time: 1:27.35 (-2.82)
50m: 41.19
100m: 1:24.53
(43.34)
2 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.60 1:24.91 +0.38
Entry time: 1:29.01 (-4.10)
50m: 42.06
100m: 1:24.91
(42.85)
3 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.80 1:28.25 +3.72
Entry time: 1:28.66 (-0.41)
50m: 41.74
100m: 1:28.25
(46.51)
4 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.82 1:29.20 +4.67
Entry time: 1:34.33 (-5.13)
50m: 43.54
100m: 1:29.20
(45.66)
5 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.56 1:30.94 +6.41
Entry time: 1:30.21 (+0.73)
50m: 45.14
100m: 1:30.94
(45.80)
6 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.85 1:31.41 +6.88
Entry time: 1:37.18 (-5.77)
50m: 44.20
100m: 1:31.41
(47.21)
7 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.67 1:40.89 +16.36
Entry time: 2:16.35 (-35.46)
50m: 50.13
100m: 1:40.89
(50.76)
8 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.81 1:41.37 +16.84
Entry time: 1:38.62 (+2.75)
50m: 48.83
100m: 1:41.37
(52.54)
9 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.91 1:42.05 +17.52
Entry time: 1:42.96 (-0.91)
50m: 47.48
100m: 1:42.05
(54.57)
10 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.85 1:47.05 +22.52
50m: 50.96
100m: 1:47.05
(56.09)
11 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo 1:50.60 +26.07
50m: 50.96
100m: 1:50.60
(59.64)
12 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.92 2:04.16 +39.63
Entry time: 1:54.29 (+9.87)
50m: 1:01.14
100m: 2:04.16
(1:03.02)
- Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.66 DSQ SW6.4
- Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.91 DSQ SW6.2
- Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.97 DSQ SW6.2
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.65 1:21.24
Entry time: 1:25.99 (-4.75)
50m: 39.61
100m: 1:21.24
(41.63)
2 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.79 1:25.78 +4.54
Entry time: 1:27.69 (-1.91)
50m: 42.25
100m: 1:25.78
(43.53)
3 Jade Brelo 2008 Cetus Espoo +0.80 1:25.95 +4.71
Entry time: 1:28.25 (-2.30)
50m: 40.98
100m: 1:25.95
(44.97)
4 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.70 1:26.36 +5.12
Entry time: 1:29.72 (-3.36)
50m: 41.96
100m: 1:26.36
(44.40)
5 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.65 1:28.89 +7.65
Entry time: 1:32.95 (-4.06)
50m: 44.22
100m: 1:28.89
(44.67)
6 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo +0.78 1:30.77 +9.53
Entry time: 1:34.40 (-3.63)
50m: 45.10
100m: 1:30.77
(45.67)
7 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo +0.80 1:31.93 +10.69
Entry time: 1:34.92 (-2.99)
50m: 45.06
100m: 1:31.93
(46.87)
8 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.77 1:33.84 +12.60
Entry time: 1:40.63 (-6.79)
50m: 43.71
100m: 1:33.84
(50.13)
9 Ronja Taskinen 2008 Cetus Espoo +0.82 1:34.50 +13.26
Entry time: 1:37.08 (-2.58)
50m: 44.84
100m: 1:34.50
(49.66)
10 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.67 1:35.65 +14.41
Entry time: 1:38.65 (-3.00)
50m: 45.93
100m: 1:35.65
(49.72)
11 Jenna Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.67 1:35.94 +14.70
Entry time: 1:41.74 (-5.80)
50m: 46.44
100m: 1:35.94
(49.50)
12 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.80 1:37.52 +16.28
Entry time: 1:52.85 (-15.33)
50m: 48.64
100m: 1:37.52
(48.88)
13 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.68 1:40.51 +19.27
50m: 47.46
100m: 1:40.51
(53.05)
14 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo +0.69 1:42.15 +20.91
50m: 49.84
100m: 1:42.15
(52.31)
15 Sofia Lausala 2008 Cetus Espoo 1:49.04 +27.80
Entry time: 1:55.80 (-6.76)
50m: 52.78
100m: 1:49.04
(56.26)
16 Sarnai Chuluunbaatar 2008 Cetus Espoo +0.96 1:49.05 +27.81
50m: 53.06
100m: 1:49.05
(55.99)
17 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.87 1:55.96 +34.72
50m: 55.59
100m: 1:55.96
(1:00.37)
- Hilla Niemi 2008 Cetus Espoo +0.82 DSQ SW6.2
- Isa Kangas 2008 Cetus Espoo +0.68 DSQ SW6.2
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.70 1:09.09
Entry time: 1:10.39 (-1.30)
50m: 33.32
100m: 1:09.09
(35.77)
2 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.67 1:13.53 +4.44
Entry time: 1:18.94 (-5.41)
50m: 35.35
100m: 1:13.53
(38.18)
3 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.72 1:20.28 +11.19
Entry time: 1:26.76 (-6.48)
50m: 38.95
100m: 1:20.28
(41.33)
4 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.92 1:25.09 +16.00
Entry time: 1:32.98 (-7.89)
50m: 41.78
100m: 1:25.09
(43.31)
5 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo 1:25.54 +16.45
Entry time: 1:32.89 (-7.35)
50m: 42.07
100m: 1:25.54
(43.47)
6 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.87 1:26.14 +17.05
Entry time: 1:25.63 (+0.51)
50m: 41.67
100m: 1:26.14
(44.47)
7 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo +0.93 1:26.56 +17.47
Entry time: 1:35.44 (-8.88)
50m: 42.54
100m: 1:26.56
(44.02)
8 Mari Lax 2007 Cetus Espoo +0.91 1:44.62 +35.53
50m: 51.50
100m: 1:44.62
(53.12)
- Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.69 1:08.50
Entry time: 1:10.00 (-1.50)
50m: 33.30
100m: 1:08.50
(35.20)
2 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.67 1:11.94 +3.44
Entry time: 1:13.68 (-1.74)
50m: 35.22
100m: 1:11.94
(36.72)
3 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.70 1:12.17 +3.67
Entry time: 1:13.53 (-1.36)
50m: 34.74
100m: 1:12.17
(37.43)
4 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.68 1:12.47 +3.97
Entry time: 1:15.24 (-2.77)
50m: 35.50
100m: 1:12.47
(36.97)
5 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.71 1:13.51 +5.01
Entry time: 1:15.44 (-1.93)
50m: 35.77
100m: 1:13.51
(37.74)
6 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.74 1:14.75 +6.25
Entry time: 1:17.87 (-3.12)
50m: 36.36
100m: 1:14.75
(38.39)
7 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo +0.67 1:18.00 +9.50
Entry time: 1:25.05 (-7.05)
50m: 36.86
100m: 1:18.00
(41.14)
8 Kia Mäennenä 2006 Cetus Espoo +0.90 1:20.72 +12.22
Entry time: 1:19.48 (+1.24)
50m: 38.99
100m: 1:20.72
(41.73)
9 Vivian Vesa 2006 Cetus Espoo +0.69 1:22.43 +13.93
Entry time: 1:24.43 (-2.00)
50m: 40.43
100m: 1:22.43
(42.00)
10 Isla Kalteinen 2006 Cetus Espoo +0.68 1:28.94 +20.44
Entry time: 1:34.55 (-5.61)
50m: 42.14
100m: 1:28.94
(46.80)
11 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo +0.69 1:36.89 +28.39
Entry time: 1:40.60 (-3.71)
50m: 47.57
100m: 1:36.89
(49.32)
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Risa Haruna 2005 Cetus Espoo +0.74 1:14.78
50m: 35.17
100m: 1:14.78
(39.61)
2 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo +0.68 1:15.42 +0.64
Entry time: 1:16.84 (-1.42)
50m: 35.99
100m: 1:15.42
(39.43)
3 Silvia Lindqvist 2005 Cetus Espoo +0.92 1:15.97 +1.19
Entry time: 1:15.93 (+0.04)
50m: 37.09
100m: 1:15.97
(38.88)
4 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo +0.76 1:17.01 +2.23
Entry time: 1:18.96 (-1.95)
50m: 36.74
100m: 1:17.01
(40.27)
5 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo +0.79 1:21.28 +6.50
Entry time: 1:20.80 (+0.48)
50m: 39.69
100m: 1:21.28
(41.59)
6 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo +0.79 1:27.01 +12.23
Entry time: 1:26.28 (+0.73)
50m: 40.82
100m: 1:27.01
(46.19)
7 Viivi Olkkonen 2005 Cetus Espoo +0.97 1:40.99 +26.21
50m: 47.84
100m: 1:40.99
(53.15)
- Emma Autio 2005 Cetus Espoo DNS
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo +0.58 1:01.88
Entry time: 1:01.81 (+0.07)
50m: 29.51
100m: 1:01.88
(32.37)
2 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.69 1:13.64 +11.76
Entry time: 1:12.01 (+1.63)
50m: 35.41
100m: 1:13.64
(38.23)
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.54 1:00.94
Entry time: 1:02.15 (-1.21)
50m: 29.24
100m: 1:00.94
(31.70)
2 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo +0.77 1:06.48 +5.54
Entry time: 1:07.14 (-0.66)
50m: 31.60
100m: 1:06.48
(34.88)
3 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo +0.61 1:07.12 +6.18
Entry time: 1:06.17 (+0.95)
50m: 32.51
100m: 1:07.12
(34.61)
4 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo +0.67 1:07.71 +6.77
Entry time: 1:09.03 (-1.32)
50m: 32.96
100m: 1:07.71
(34.75)
5 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.73 1:08.99 +8.05
Entry time: 1:11.81 (-2.82)
50m: 33.11
100m: 1:08.99
(35.88)
6 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo +0.78 1:13.41 +12.47
Entry time: 1:11.09 (+2.32)
50m: 35.11
100m: 1:13.41
(38.30)
Event official at: 27/09/2020 20.08.24
2020-09-27 21.06.29 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner