Results for Gant ÅSK Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Kilpailujakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 3, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 50m Perhosuinti Naiset, T-10 Tytöt 10 vuotta - Final |
|
|
Sponsor: |
Asianajotoimisto Aura Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
+0.78 |
82 |
56.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.07 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 15.53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 50m Perhosuinti Naiset, T-10 Naiset - Final |
|
|
Sponsor: |
Asianajotoimisto Aura Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Mäki |
1997 |
Raision Urheilijat |
+0.63 |
671 |
27.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.77 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Konkka |
2000 |
Åbo Simklubb |
+0.63 |
629 |
28.45 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.64 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
+0.74 |
567 |
29.45 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.18 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
543 |
29.88 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.13 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lotta Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
+0.69 |
486 |
31.00 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.62 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
464 |
31.47 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.54 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hilda Helo |
2003 |
Åbo Simklubb |
+0.69 |
446 |
31.90 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.50 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aino Laine |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.67 |
415 |
32.66 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.95 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
+0.70 |
383 |
33.56 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.68 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amanda Ahinko |
2007 |
Kampuksen Plaani |
+0.74 |
350 |
34.57 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.24 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ronja Rantanen |
2005 |
Porin Uimaseura |
+0.77 |
283 |
37.12 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.60 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nella Hyvärinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.66 |
231 |
39.73 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.10 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elsi Tuominen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.74 |
228 |
39.88 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.10 |
(-6.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tarrah Bickford |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.79 |
209 |
41.08 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Veera Kiukkonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.82 |
188 |
42.55 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.80 |
146 |
46.24 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.36 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
128 |
48.34 |
+20.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.43 |
(-9.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sini Silvennoinen |
2002 |
Åbo Simklubb |
+0.64 |
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rahma Ezzat |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 15.53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-05 21.27.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|