Results for Ruskauinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunnuntai jakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 100m Freestyle Men 13 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Rakennus-Koskela Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
53.08 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
54.89 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
55.20 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
56.09 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
58.20 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
1:01.45 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P13 |
1:12.45 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P12 |
1:18.30 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
1:26.89 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
436 |
59.26 |
|
|
|
IKM 14 |
|
|
|
Entry time: 1:02.82 |
(-3.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leevi Sammalmaa |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
360 |
1:03.13 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.32 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
339 |
1:04.44 |
+5.18 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:06.70 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
322 |
1:05.52 |
+6.26 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:07.56 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexey Savelyev |
2007 |
Oulun Lohet |
|
289 |
1:07.94 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.76 |
(-5.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
288 |
1:08.01 |
+8.75 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:09.38 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
278 |
1:08.81 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.67 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veeti Riskilä |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
272 |
1:09.29 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.49 |
(-5.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskari Matilainen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
253 |
1:11.04 |
+11.78 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:13.77 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
250 |
1:11.26 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.64 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iiro Tapaninen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
247 |
1:11.60 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.41 |
(-4.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aatu Pesonen |
2007 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
244 |
1:11.82 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.41 |
(-7.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tommi Kangas |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
238 |
1:12.45 |
+13.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.74 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tuomo Strömmer |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
230 |
1:13.33 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.14 |
(-1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Simon Hiltunen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
221 |
1:14.31 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.38 |
(-3.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
|
218 |
1:14.67 |
+15.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.74 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tuomas Nissinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
199 |
1:16.89 |
+17.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.67 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kim Salonen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
199 |
1:16.96 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.70 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aatu Poikkimäki |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
193 |
1:17.65 |
+18.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.68 |
(+2.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
193 |
1:17.73 |
+18.47 |
|
Rollo P12 |
|
|
|
Entry time: 1:15.46 |
(+2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aaron Rantsi |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
183 |
1:19.07 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.31 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Santeri Vanhala |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
181 |
1:19.43 |
+20.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.02 |
(+2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Viljo Soini |
2007 |
Oulun Lohet |
|
180 |
1:19.51 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.04 |
(-7.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
179 |
1:19.74 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.98 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
177 |
1:19.90 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.81 |
(-4.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oliver Rannanpää |
2008 |
Oulun Lohet |
|
174 |
1:20.38 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.08 |
(-3.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
170 |
1:21.00 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.95 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jonne Rantakeisu |
2008 |
Oulun Lohet |
|
168 |
1:21.35 |
+22.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.27 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Paavo Kilpeläinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
168 |
1:21.43 |
+22.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.88 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Eliel Käkelä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
164 |
1:22.00 |
+22.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.88 |
(+3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Veikka Palo |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
160 |
1:22.78 |
+23.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.39 |
(-6.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Peetu Pulkkinen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
156 |
1:23.46 |
+24.20 |
|
Rollo P11 |
|
|
|
Entry time: 1:29.99 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Iikka Heiko |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
152 |
1:24.06 |
+24.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.15 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Onni Savola |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
152 |
1:24.19 |
+24.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.75 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Leevi Rasila |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
150 |
1:24.43 |
+25.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.55 |
(-7.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Hugo Pörhölä |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
150 |
1:24.44 |
+25.18 |
|
Rollo P11 |
|
|
|
Entry time: 1:26.29 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Eelis Illikainen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
140 |
1:26.54 |
+27.28 |
|
Rollo P11 |
|
|
|
Entry time: 1:27.04 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Touko Hukkanen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
139 |
1:26.69 |
+27.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.61 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Oskari Salo |
2009 |
Oulun Lohet |
|
137 |
1:27.05 |
+27.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.46 |
(+4.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tuomas Pääaho |
2008 |
Oulun Lohet |
|
134 |
1:27.65 |
+28.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.37 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Elias Salmela |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
130 |
1:28.52 |
+29.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.44 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Eemeli Tihinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
128 |
1:28.96 |
+29.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.84 |
(-6.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Daniel Pulli |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
128 |
1:29.16 |
+29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Veeti Polojärvi |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
122 |
1:30.52 |
+31.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.06 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Matti Leinonen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
122 |
1:30.54 |
+31.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.68 |
(-4.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Jalo Anttonen |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
120 |
1:30.96 |
+31.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.03 |
(-7.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Sami Kummu |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
116 |
1:32.14 |
+32.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.34 |
(-7.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Matias Väänänen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
110 |
1:33.59 |
+34.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.55 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Otso Mannila |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
109 |
1:33.95 |
+34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Santeri Kotijärvi |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
105 |
1:35.12 |
+35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Miko Helve |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
103 |
1:35.58 |
+36.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.02 |
(-5.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
TongWei Qu |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
98 |
1:37.44 |
+38.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.05 |
(-8.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Aleksi Kallioinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
91 |
1:39.78 |
+40.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.35 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Matias Koivuranta |
2008 |
Oulun Lohet |
|
87 |
1:41.31 |
+42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Aatu Riskilä |
2009 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
83 |
1:42.70 |
+43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Eetu Haverinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
82 |
1:43.41 |
+44.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.17 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Niila Moilanen |
2011 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
79 |
1:44.39 |
+45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Henry Paavola |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
52 |
2:00.39 |
+1:01.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iivari Tihinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Haukilehto |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13:28:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 100m Freestyle Men 14-16 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Rakennus-Koskela Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
53.08 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
54.89 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
55.20 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
56.09 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
58.20 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
1:01.45 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P13 |
1:12.45 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P12 |
1:18.30 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
1:26.89 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
556 |
54.63 |
|
|
|
GP |
|
|
|
Entry time: 55.32 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
519 |
55.90 |
+1.27 |
|
IKM 15 |
|
|
|
Entry time: 58.27 |
(-2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
499 |
56.63 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.30 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
468 |
57.85 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.93 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
453 |
58.51 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.18 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Koskela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
447 |
58.74 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.07 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
427 |
59.66 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.23 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Atte Leinonen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
423 |
59.83 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.13 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
420 |
59.99 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.46 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
418 |
1:00.09 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.65 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julius Schroderus |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
390 |
1:01.50 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.34 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Onni Tarkiainen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
344 |
1:04.11 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.23 |
(-5.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Markus Tervaskanto |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
316 |
1:05.92 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.48 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Juho Tarvainen |
2004 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
316 |
1:05.95 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.63 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Veikko Mikael Korpipää |
2006 |
Oulun Lohet |
|
234 |
1:12.88 |
+18.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.20 |
(-5.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erblin Latifi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13:28:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 100m Freestyle Men 17 and older - Final |
|
|
Sponsor: |
Rakennus-Koskela Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
53.08 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
54.89 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
55.20 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
56.09 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
58.20 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
1:01.45 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P13 |
1:12.45 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P12 |
1:18.30 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
1:26.89 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
755 |
49.35 |
|
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 49.03 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noa Mäkelä |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
612 |
52.93 |
+3.58 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 53.03 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
591 |
53.55 |
+4.20 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 56.20 |
(-2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
590 |
53.58 |
+4.23 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 53.98 |
(-0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
582 |
53.80 |
+4.45 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 53.78 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tiitus Taskila |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
546 |
54.96 |
+5.61 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 55.34 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Juntunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
540 |
55.18 |
+5.83 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 54.64 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
524 |
55.74 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.85 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
519 |
55.89 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.78 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
517 |
55.98 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.75 |
(+1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anssi Hätälä |
1994 |
Oulun Uinti 1906 |
|
501 |
56.55 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.34 |
(+2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kalle Turunen |
2001 |
Oulun Lohet |
|
473 |
57.67 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.84 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
463 |
58.08 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.06 |
(+4.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
461 |
58.17 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.06 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sihan Yu |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
440 |
59.05 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.45 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Harri Määttä |
1977 |
Kempeleen Pyrintö |
|
254 |
1:10.92 |
+21.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.69 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Heikki Koskela |
1968 |
Oulun Uinti 1906 |
|
228 |
1:13.50 |
+24.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.59 |
(+2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13:28:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 13:28:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|