Results for Ruskauinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunnuntai jakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 32, 100m Backstroke Men 13 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Ailean Technologies Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:01.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:03.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:05.00 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
1:06.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
1:09.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
1:12.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P13 |
1:26.04 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P12 |
1:32.54 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
421 |
1:05.17 |
|
|
|
IKM 14 |
|
|
|
Entry time: 1:12.10 |
(-6.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leevi Sammalmaa |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
280 |
1:14.64 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.16 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veeti Riskilä |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
273 |
1:15.28 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.14 |
(-9.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
237 |
1:18.96 |
+13.79 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:26.41 |
(-7.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aatu Poikkimäki |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
228 |
1:19.96 |
+14.79 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:19.60 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tuomo Strömmer |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
227 |
1:20.10 |
+14.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.64 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
223 |
1:20.50 |
+15.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.24 |
(-9.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
221 |
1:20.75 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.60 |
(-2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veeti Palo |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
209 |
1:22.32 |
+17.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.94 |
(-13.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
208 |
1:22.47 |
+17.30 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:26.66 |
(-4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tiitus Nygård |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
198 |
1:23.80 |
+18.63 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
Entry time: 1:28.52 |
(-4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
|
189 |
1:25.12 |
+19.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.05 |
(-8.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tommi Kangas |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
188 |
1:25.23 |
+20.06 |
|
Rollo P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
188 |
1:25.24 |
+20.07 |
|
Rollo P12 |
|
|
|
Entry time: 1:30.88 |
(-5.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tuomas Nissinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
173 |
1:27.61 |
+22.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.75 |
(-5.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Santeri Vanhala |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
156 |
1:30.76 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.48 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
155 |
1:30.89 |
+25.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.13 |
(-3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
153 |
1:31.26 |
+26.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.18 |
(-3.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
150 |
1:31.97 |
+26.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.24 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oliver Rannanpää |
2008 |
Oulun Lohet |
|
144 |
1:33.10 |
+27.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.63 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Viljo Soini |
2007 |
Oulun Lohet |
|
132 |
1:35.86 |
+30.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.20 |
(-14.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Leevi Rasila |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
123 |
1:38.11 |
+32.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.44 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Eemeli Tihinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
107 |
1:42.84 |
+37.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.23 |
(-10.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Veeti Polojärvi |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
106 |
1:43.25 |
+38.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.83 |
(+5.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aleksi Kallioinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
94 |
1:47.21 |
+42.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.67 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Eetu Haverinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
91 |
1:48.61 |
+43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Emil Peuhkuri |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
82 |
1:52.48 |
+47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matias Koivuranta |
2008 |
Oulun Lohet |
|
79 |
1:53.59 |
+48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kim Salonen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eliel Käkelä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iivari Tihinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11:42:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 32, 100m Backstroke Men 14-16 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Ailean Technologies Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:01.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:03.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:05.00 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
1:06.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
1:09.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
1:12.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P13 |
1:26.04 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P12 |
1:32.54 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
490 |
1:01.97 |
|
|
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:05.40 |
(-3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
466 |
1:03.02 |
+1.05 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:07.31 |
(-4.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
453 |
1:03.64 |
+1.67 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:04.47 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erblin Latifi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
432 |
1:04.63 |
+2.66 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:05.04 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Koskela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
383 |
1:07.28 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.59 |
(-1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julius Schroderus |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
382 |
1:07.36 |
+5.39 |
|
IKM 15 |
|
|
|
Entry time: 1:12.58 |
(-5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
381 |
1:07.40 |
+5.43 |
|
IKM 15 |
|
|
|
Entry time: 1:10.28 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
373 |
1:07.85 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.82 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
372 |
1:07.95 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.09 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
370 |
1:08.07 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.17 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Juho Tarvainen |
2004 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
250 |
1:17.54 |
+15.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.30 |
(-4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elias Laukka |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
|
205 |
1:22.79 |
+20.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.29 |
(-4.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11:42:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 32, 100m Backstroke Men 17 and older - Final |
|
|
Sponsor: |
Ailean Technologies Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:01.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:03.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:05.00 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
1:06.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
1:09.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
1:12.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P13 |
1:26.04 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P12 |
1:32.54 |
|
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
585 |
58.44 |
|
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 59.82 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
538 |
1:00.07 |
+1.63 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 1:00.87 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
533 |
1:00.27 |
+1.83 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 1:00.99 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
526 |
1:00.52 |
+2.08 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 1:00.81 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
507 |
1:01.30 |
+2.86 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:04.35 |
(-3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Antti Latikka |
1990 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
470 |
1:02.84 |
+4.40 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:00.07 |
(+2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
468 |
1:02.92 |
+4.48 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:03.73 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
456 |
1:03.49 |
+5.05 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:06.89 |
(-3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
358 |
1:08.80 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.72 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11:42:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 11:42:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|