Results for Ruskauinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 34, 50m Breaststroke Men 10 and younger - Final |
|
|
SM |
30.53 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
31.60 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32.60 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
51.33 |
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Pörhölä |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
131 |
49.66 |
|
|
|
Rollo P11 |
|
|
|
Entry time: 50.90 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matti Leinonen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
99 |
54.56 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.92 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Salmela |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
93 |
55.68 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.20 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aapo Tervo |
2010 |
Oulun Lohet |
|
92 |
55.87 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.03 |
(-14.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eelis Illikainen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
89 |
56.38 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.78 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Samuel Piippo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
76 |
59.46 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.56 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleksi Emil Rajakangas |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
72 |
1:00.57 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.16 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Otto Havana |
2010 |
Oulun Lohet |
|
67 |
1:02.12 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viljami Väyrynen |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
48 |
1:09.11 |
+19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Otto Kyntömaa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
42 |
1:12.09 |
+22.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.41 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peetu Pulkkinen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12:15:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 34, 50m Breaststroke Men 11 years - Final |
|
|
SM |
30.53 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
31.60 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32.60 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
51.33 |
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veikka Palo |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
180 |
44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.73 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aaron Rantsi |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
179 |
44.76 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.06 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Onni Savola |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
132 |
49.57 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.99 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veeti Väyrynen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
125 |
50.45 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.46 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Otso Mannila |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
123 |
50.71 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskari Salo |
2009 |
Oulun Lohet |
|
120 |
51.09 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.90 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Onni Mattas |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
103 |
53.70 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alvar Mikkola |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
101 |
54.21 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.57 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iivari Tihinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
97 |
54.79 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.80 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
TongWei Qu |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
86 |
57.09 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.98 |
(+4.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksi Kallioinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
83 |
57.85 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.77 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aatu Riskilä |
2009 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
77 |
59.15 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sakari Vakkala |
2009 |
Oulun Lohet |
|
56 |
1:05.99 |
+21.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.52 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12:15:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 34, 50m Breaststroke Men 12 years - Final |
|
|
SM |
30.53 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
31.60 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32.60 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
51.33 |
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
250 |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.85 |
(-7.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
229 |
41.23 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.94 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miko Helve |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
200 |
43.14 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.27 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuomas Nissinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
194 |
43.56 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.05 |
(-4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tiitus Nygård |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
163 |
46.19 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.06 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sami Kummu |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
159 |
46.52 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.10 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kim Salonen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
157 |
46.80 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.08 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonne Rantakeisu |
2008 |
Oulun Lohet |
|
148 |
47.66 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.30 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Touko Hukkanen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
117 |
51.52 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.92 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Okko-Pekka Häkkinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
116 |
51.77 |
+11.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.20 |
(-2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matias Väänänen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
88 |
56.57 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.64 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Santeri Kotijärvi |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
74 |
59.91 |
+19.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.77 |
(+2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskari Matilainen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Haukilehto |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12:15:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 34, 50m Breaststroke Men 13 and older - Final |
|
|
SM |
30.53 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
31.60 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32.60 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo P11 |
51.33 |
|
|
Rollo-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sami Aaltomaa |
1992 |
Oulun Uinti 1906 |
|
761 |
27.65 |
|
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 26.36 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
676 |
28.77 |
+1.12 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 29.04 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
596 |
29.99 |
+2.34 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 29.81 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
593 |
30.04 |
+2.39 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 30.10 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noa Mäkelä |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
578 |
30.30 |
+2.65 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 31.21 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Keränen |
2002 |
Oulun Lohet |
|
552 |
30.77 |
+3.12 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 30.63 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
529 |
31.22 |
+3.57 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 30.39 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tiitus Taskila |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
520 |
31.38 |
+3.73 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 32.35 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anssi Hätälä |
1994 |
Oulun Uinti 1906 |
|
497 |
31.86 |
+4.21 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 31.41 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
478 |
32.28 |
+4.63 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 32.47 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sihan Yu |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
477 |
32.30 |
+4.65 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 31.82 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
452 |
32.89 |
+5.24 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 34.88 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
439 |
33.20 |
+5.55 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 34.43 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Atte Leinonen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
399 |
34.28 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.84 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
283 |
38.42 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.84 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aatu Pesonen |
2007 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
223 |
41.63 |
+13.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.44 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
131 |
49.60 |
+21.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.45 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jalo Anttonen |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
120 |
51.08 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.50 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12:15:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 12:16:03 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|