Results for TUA NOI - uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Pori keskustan uimahalli |
Organizer: |
Porin Uimaseura ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 19, 2020 to syys 19, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Pu T14-16-N 13-14 years - Final |
|
|
SM |
1:06.06 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
NSM |
1:08.58 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Välimaa |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.25 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elli Kenttälä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:13.47 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.40 |
(-4.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
piia lahtinen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:14.32 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.90 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ines Pälviranta |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:14.90 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.25 |
(+1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nella Kortteinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:15.61 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.21 |
(-5.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ippi Ranta |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:20.27 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.17 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joanna Kivelä |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:20.93 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.72 |
(-3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Nurmikolu |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:21.97 |
+13.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.97 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna-Sofia Isomäki |
2007 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
|
|
1:26.67 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.98 |
(-1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aino Ruottinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:29.33 |
+20.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.84 |
(+5.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 19.9.2020 10.48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Pu T14-16-N 15-16 years - Final |
|
|
SM |
1:06.06 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
NSM |
1:08.58 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noora Kylmämetsä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
1:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.32 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kiona Amelia Inkilä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
1:11.44 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.66 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henni Halme |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:20.52 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.24 |
(+7.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 19.9.2020 10.48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Pu T14-16-N 17 and older - Final |
|
|
SM |
1:06.06 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
NSM |
1:08.58 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Heini Hammar |
1999 |
Uinti Tampere |
|
|
1:05.11 |
|
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 1:04.17 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma von Dickoff |
2002 |
Uinti Tampere |
|
|
1:06.26 |
+1.15 |
|
NSM |
|
|
|
Entry time: 1:06.00 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jenni Lampi |
2000 |
Uinti Tampere |
|
|
1:06.62 |
+1.51 |
|
NSM |
|
|
|
Entry time: 1:03.90 |
(+2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Sottinen |
2000 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:07.55 |
+2.44 |
|
NSM |
|
|
|
Entry time: 1:05.92 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janina Ollikainen |
2000 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:08.35 |
+3.24 |
|
NSM |
|
|
|
Entry time: 1:05.83 |
(+2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ronja Myllykallio |
2003 |
Uinti Tampere |
|
|
1:09.87 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.07 |
(+2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Rahola |
2003 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:31.89 |
+26.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.18 |
(-8.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 19.9.2020 10.48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-19 13.54.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|