2021-10-21   22:18:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Prisma uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Prismauinnit 2020
Place: Organizer: Jous
Pool: 25m Competition Date: syys 19, 2020 to syys 19, 2020
Event 4, 400m Vapaauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Akseli Kontiainen 2002 Joensuun Uimaseura ry 0.62 4:16.25
50m: 27.02
100m: 57.55
(30.53)
150m: 1:29.11
(31.56)
200m: 2:01.04
(31.93)
250m: 2:34.11
(33.07)
300m: 3:07.55
(33.44)
350m: 3:41.63
(34.08)
400m: 4:16.25
(34.62)
2 Konsta Kauppinen 2005 Joensuun Uimaseura ry 0.67 4:50.15 +33.90
50m: 32.19
100m: 1:09.11
(36.92)
150m: 1:46.47
(37.36)
200m: 2:23.21
(36.74)
250m: 2:59.72
(36.51)
300m: 3:36.86
(37.14)
350m: 4:13.82
(36.96)
400m: 4:50.15
(36.33)
3 Frans Riekki 2005 Joensuun Uimaseura ry 0.65 5:02.05 +45.80
50m: 32.84
100m: 1:09.58
(36.74)
150m: 1:47.15
(37.57)
200m: 2:24.83
(37.68)
250m: 3:03.06
(38.23)
300m: 3:43.00
(39.94)
350m: 4:22.41
(39.41)
400m: 5:02.05
(39.64)
4 Jesse Saarinen 2006 Joensuun Uimaseura ry 0.79 5:17.12 +1:00.87
50m: 34.18
100m: 1:13.13
(38.95)
150m: 1:53.50
(40.37)
200m: 2:34.01
(40.51)
250m: 3:15.63
(41.62)
300m: 3:57.14
(41.51)
350m: 4:37.70
(40.56)
400m: 5:17.12
(39.42)
5 Antto Koppinen 2006 Joensuun Uimaseura ry 0.70 5:17.53 +1:01.28
50m: 33.95
100m: 1:12.76
(38.81)
150m: 1:52.84
(40.08)
200m: 2:33.50
(40.66)
250m: 3:14.28
(40.78)
300m: 3:56.64
(42.36)
350m: 4:37.85
(41.21)
400m: 5:17.53
(39.68)
6 Topias Partinen 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.71 5:17.97 +1:01.72
50m: 34.27
100m: 1:12.74
(38.47)
150m: 1:52.41
(39.67)
200m: 2:33.66
(41.25)
250m: 3:15.28
(41.62)
300m: 3:57.26
(41.98)
350m: 4:39.55
(42.29)
400m: 5:17.97
(38.42)
7 Nuutti Kerkkänen 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.73 5:20.39 +1:04.14
50m: 34.64
100m: 1:13.92
(39.28)
150m: 1:54.17
(40.25)
200m: 2:34.50
(40.33)
250m: 3:16.92
(42.42)
300m: 3:58.32
(41.40)
350m: 4:40.08
(41.76)
400m: 5:20.39
(40.31)
8 Jeremias Tuhkanen 2008 Joensuun Uimaseura ry 0.77 5:56.08 +1:39.83
50m: 36.71
100m: 1:21.66
(44.95)
150m: 2:08.46
(46.80)
200m: 2:54.18
(45.72)
250m: 3:40.66
(46.48)
300m: 4:27.87
(47.21)
350m: 5:12.65
(44.78)
400m: 5:56.08
(43.43)
9 Vilho Eerik Pellikka 2009 Joensuun Uimaseura ry 6:30.92 +2:14.67
50m: 41.79
100m: 1:30.86
(49.07)
150m: 2:21.17
(50.31)
200m: 3:11.93
(50.76)
250m: 4:02.55
(50.62)
300m: 4:53.90
(51.35)
350m: 5:44.25
(50.35)
400m: 6:30.92
(46.67)
10 Otso Partanen 2007 Joensuun Uimaseura ry 0.67 6:30.93 +2:14.68
50m: 40.28
100m: 2:16.36
(1:36.08)
150m: 3:07.04
(50.68)
200m: 3:57.69
(50.65)
250m: 4:49.30
(51.61)
300m: 5:40.88
(51.58)
350m: 6:30.93
(50.05)
11 Anton Lopatin 2008 Joensuun Uimaseura ry 0.72 7:15.78 +2:59.53
50m: 41.25
100m: 1:35.11
(53.86)
150m: 2:30.16
(55.05)
200m: 3:27.89
(57.73)
250m: 4:25.87
(57.98)
300m: 5:25.61
(59.74)
350m: 6:22.47
(56.86)
400m: 7:15.78
(53.31)
Event official at: 19.9.2020 13.12.43
2020-09-19 13.26.40 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Joensuun Uimaseura ry

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner