Tulokset ManseCup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 5, 2020 to syys 6, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Sekauinti Miehet 16 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
|
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.97 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antte Säilä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
1:05.42 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.90 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.57 |
|
1:07.28 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lauri Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.56 |
|
1:08.23 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.38 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lenni Lehtonen |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
1:08.76 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.86 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Väinö Pitkänen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:10.21 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.61 |
|
1:10.61 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.74 |
(-5.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:11.00 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.30 |
(-5.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sami Schrader |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:11.12 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.24 |
(-4.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.63 |
|
1:12.24 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.84 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joona Kurppa |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.72 |
|
1:12.67 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.40 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:12.77 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.25 |
(-3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Leevi Luoma |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:15.25 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.03 |
(-3.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
1:16.96 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
|
1:17.27 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.64 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Henrik Leinonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:17.63 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.16 |
(-7.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alex Lehtola |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.56 |
|
1:18.96 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.58 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kalle Heinonen |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.76 |
|
1:21.39 |
+18.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.39 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 18.39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Sekauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Werneri Koskinen |
1998 |
Uinti Tampere |
|
|
58.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.62 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tatu Hapuoja |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.52 |
|
1:00.03 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.37 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jere Broman |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
1:02.93 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.66 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.62 |
|
1:03.18 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.76 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
|
1:04.82 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.15 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 18.39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-05 18.39.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|