Tulokset Lappeenrannan Syysuinnit 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lappeenrannan Syysuinnit 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Lappeenrannan Uimarit ry. |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 5, 2020 to syys 5, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100 SU T-14, N 14 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.60 |
|
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.66 |
|
1:11.53 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Isoviita |
2007 |
Kampuksen Plaani |
+0.69 |
|
1:12.23 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Hynönen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.70 |
|
1:14.79 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.64 |
|
1:16.83 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aada-Julia Laakso |
2007 |
Kampuksen Plaani |
+0.77 |
|
1:17.55 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.67 |
|
1:20.41 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.78 |
|
1:22.74 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
|
1:29.38 |
+20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elmiina Kosonen |
2010 |
Savonlinnan Uimaseura |
+0.75 |
|
1:36.51 |
+27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sanja Joensuu |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.73 |
|
1:41.46 |
+32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Enni Sinkko |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.90 |
|
1:42.44 |
+33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 14:50:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100 SU T-14, N 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida Heikkinen |
2004 |
Uinti Imatra |
+0.75 |
|
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.71 |
|
1:11.19 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
salma mäntynen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
+0.70 |
|
1:11.87 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.84 |
|
1:12.64 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.85 |
|
1:14.21 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aino Tamminen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.72 |
|
1:15.82 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
+0.80 |
|
1:15.83 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 14:50:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-05 14:50:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|