Tulokset UGP 3 2019-2020, Tibble
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibble |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer Klass A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
-.-- |
|
2:56.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-07 15:35:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer Klass B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
+0.85 |
|
2:57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-07 15:35:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer Klass C - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Norrtälje Simklubb |
+0.69 |
|
2:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linn Melander |
2005 |
Väsby Simsällskap |
+0.74 |
|
2:46.71 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
+0.67 |
|
2:47.25 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.84 |
|
2:54.57 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
+0.73 |
|
3:09.93 |
+27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-07 15:35:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer Klass D - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Renholm |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.84 |
|
2:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
+0.82 |
|
3:29.17 |
+55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-07 15:35:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-07 15:35:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|